О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 января 1999 года № 62
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 1999 года № 1070
Ввиду сложившихся объективных обстоятельств при проведении конкурсного производства на акционерном обществе "Иртышский химико-металлургический завод" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 27 января 1999 года № 62
P990062_
"Об акционерном обществе"
Иртышский химико-металлургический завод".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Чунтонов В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 қаңтардағы N 62 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 шілде N 1070
"Ертіс химия-металлургия зауыты" акционерлік қоғамында конкурстық
іс жүргізуді өткізу кезінде қалыптасқан объективті жағдайларға
байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ертіс химия-металлургия зауыты" акционерлік қоғамы туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 қаңтардағы N 62
P990062_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.