О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 443
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 1999 года № 1074
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 P990659_ :
приложение к постановлению, утвержденное указанным постановлением, дополнить строкой порядковый номер 205-1 следующего содержания:
"205-1 ЗАО "Продовольственная контрактная корпорация"".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 443 P990443_ "О некоторых вопросах закрытого акционерного общества" Продовольственная контрактная корпорация" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 14, ст. 136) признать утратившим силу.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан обеспечить передачу пакета акций закрытого
акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация" в
соответствии с настоящим постановлением.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня  подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Чунтонов В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысына толықтыру енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 сәуірдегі N 443 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 28 шілде N 1074
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы 659 P990659_ қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 205-1 жолмен толықтырылсын:
"205-1 "Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" ЖАҚ.
2. "Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 сәуірдегі N 443 P990443_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 14, 136-құжат) күші жойылды деп
танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті осы қаулыға сәйкес "Азық-түлік келісімшарт
корпорациясы" жабық акционерлік қоғамы акциялары пакетінің берілуін
қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.