О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 1999 года № 528
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1999 года № 1083. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 июля 2002 года № 832 ~P020832 .
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.07.2002 № 832 (вступает в силу с 01.01.2002).
Учитывая необходимость обеспечения условий для полного исполнения местных бюджетов в части погашения кредиторской задолженности, образовавшейся по состоянию на 31 декабря 1998 года, в рамках Правил погашения кредиторской задолженности местных бюджетов, утверждаемых акимами областей и городов Астаны и Алматы по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 1999 года № 528 P990528_ "О правилах обеспечения периодичности бюджетных изъятий из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в республиканский бюджет" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 17, ст. 175) следующие дополнения:
в Правилах обеспечения периодичности бюджетных изъятий из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в республиканский бюджет, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 после слов "в процентах от" дополнить словами "согласованной с ним";
пункт 5 после слов "по итогам дня" дополнить словами "за исключением доходов по коду 107101 "Поступление задолженности.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 4 мамырдағы N 528 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 30 шілде N 1083. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.25. N 832 қаулысымен. ~P020832
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің келісімі бойынша облыстар мен Астана және Алматы қалаларының әкімдері бекітетін Жергілікті бюджеттердің кредиторлық берешегін өтеудің ережесі шеңберінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша, жинақталған кредиторлық берешекті өтеу бөлігінде, жергілікті бюджеттердің толық атқарылуы үшін жағдайларды қамтамасыз етудің қажеттігін ескере отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен республикалық бюджетке бюджеттік алулардың мерзімділігін қамтамасыз етудің тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 4 мамырдағы N 528 P990528_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 17, 175-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттерден, Астана және
Алматы қалаларының бюджеттерінен республикалық бюджетке бюджеттік алулардың
мерзімділігін қамтамасыз етудің тәртібінде:
2-тармақ "кіріс бөлігінен" деген сөздерден кейін "олармен келісілген"
деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақ "күннің қорытындылары бойынша" деген сөздерден кейін "107101
"Берешектің түсуі" коды бойынша кірістерді қоспағанда," деген сөздермен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.