Об увеличении штатной численности Агентства Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1999 года N 1112. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года N 381.
Сноска. Постановление Правительства РК от 9 августа 1999 года N 1112 утратило силу постановлением Правительства РК от 23.04.2008  N 381 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Увеличить штатную численность Агентства Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса на 4 единицы, за счет сокращаемой штатной численности территориальных органов Комитета госимущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан на 4 единицы.
2. ( Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г.  N 1433  )
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 1999 года № 132 "Об утверждении лимита штатной численности" следующие изменения:
в лимите штатной численности работников центральных аппаратов министерств и агентств (включая комитеты при министерствах) и их территориальных подразделений, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 3, цифры "10617" и "9759" заменить цифрами "10613" и "9755";
в строке, порядковый номер 15, цифры "22", "22" заменить цифрами "26", "26".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігінің штат санын ұлғайту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 тамыздағы N 1112 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 381 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23  N 381  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетi аумақтық органдарының штат санын 4 бiрлiкке қысқарту есебiнен Қазақстан Республикасы Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттігiнiң штат саны 4 бiрлiкке ұлғайтылсын.
2.  Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21.  N 1433  Қаулысымен.
3. "Штат саны лимитiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 16 ақпандағы N 132 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген министрлiктер мен агенттiктердiң (министрлiктердiң жанындағы комитеттердi қоса алғанда) орталық аппараттары мен олардың аумақтық бөлiмшелерi қызметкерлерiнiң штат саны лимитiнде:
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "10617" және "9759" деген сандар "10613" және "9755" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 15-жолдағы "22", "22" деген сандар "26", "26" деген сандармен ауыстырылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі