О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года № 683
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года № 1127
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года № 683 "Об утверждении Программы приватизации и повышения эффективности управления государственным имуществом на 1999-2000 годы" P990683_ следующие изменения и дополнения:
1) в Программе приватизации и повышения эффективности управления
государственным имуществом на 1999-2000 годы, утвержденной указанным
постановлением:
в таблице "Распределение функций по управлению и распоряжению
государственными пакетами акций (долей участия) хозяйственных товариществ,
находящихся в республиканской собственности, и республиканскими
государственными предприятиями":
в категории 1 "национальные компании":
в строке, порядковый номер 14, слова "МЭИиТ" заменить словами "МСХ";
строку, порядковый номер 17, дополнить словами "МТКиТ";
дополнить строками, порядковые номера 17-1, 17-2, следующего содержания:
"17-1 ЗАО "Государственный накопительный пенсионный фонд" (МФ) 100
17-2 ЗАО "Центр информационно-телекоммуникационного обслуживания
государственных финансовых систем (МФ, МГД) 100";
в категории 2, "голубые фишки":
в строке, порядковый номер 2, слова "(25% в уставном капитале ННК
"Казахойл")" исключить;
в строке, порядковый номер 3, слова "(20,2% в уставном капитале ННК
"Казахойл")" исключить;
2) в Плане мероприятий на 1999 год по реализации Программы приватизации и повышения эффективности управления государственным имуществом на 1999-2000 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3, в строке "Разработать формы государственной статистической отчетности по учету государственного имущества" слова "Постановление Правительства" заменить словами "Постановление Агентства Республики Казахстан по статистике".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 маусымдағы N 683 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 11 тамыз N 1127
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiрудiң және басқарудың тиiмдiлiгін арттырудың 1999-2000 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 1 маусымдағы N 683 P990683_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк мүлiктi
жекешелендiрудiң және басқарудың тиiмдiлiгін арттырудың
1999-2000 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Республикалық меншiктегі шаруашылық серiктестiктер акцияларының
мемлекеттiк пакетiн (қатысу үлесiн) республикалық мемлекеттiк
кәсiпорындармен басқару және оларға билiк ету жөнiндегi функцияларды бөлу"
кестесiнде:
1 "ұлттық комиссиялар" санатында:
14-реттiк нөмiрлi жолдағы "ЭИжСМ" деген сөз "АШМ" деген сөзбен
ауыстырылсын;
17-реттiк нөмiрлi жол "ККжТМ" деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 17-1, 17-2-реттiк нөмiрлi жолдармен толықтырылсын:
"17-1. "Мемлекеттiк жинақтаушы зейнетақы қоры" ЖАҚ (ҚМ) 100
"17-2 "Мемлекеттiк қаржы жүйелерiне ақпараттық-телекоммуникациялық
қызмет көрсету орталығы" ЖАҚ (ҚМ, МКМ) 100",
2 "көгілдір фишкалар" санатында:
2-реттiк нөмiрлi жолдағы "("Қазақойл" ҰМҚ жарғылық капиталында
25%") деген сөздер алынып тасталсын;
3-реттiк нөмiрлi жолдағы "("Қазақойл" ҰМК жарғылық капиталында
20,2%") деген сөздер алынып тасталсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiру бағдарламасын iске асыру және басқарудың тиiмдiлiгiн арттыру жөнiндегi 1999-2000 жылдарға арналған шаралардың жоспарында:
3-бөлімде, "Мемлекеттік мүлікке есеп жүргізу жөніндегі
мемлекеттік статистикалық есептілік нысандарын әзірлеу" деген
жолдағы "Үкімет қаулысы" деген сөздер "Қазақстан Республикасы
Статистика жөніндегі агенттігінің қаулысы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М
Омарбекова А.Т.