О некоторых мерах по обеспечению в 1999 году хозяйств Акмолинской, Костанайской и Северо-Казахстанской областей зерноуборочными комбайнами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года № 1132
Для обеспечения своевременной и качественной уборки зерновых культур в Акмолинской, Костанайской и Северо-Казахстанской областях Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить предложение акимов Акмолинской, Костанайской и Северо- Казахстанской областей о привлечении на условиях аренды из Российской Федерации зерноуборочных комбайнов для проведения уборки зерновых культур урожая 1999 года.
2. Акимам Акмолинской, Костанайской и Северо-Казахстанской областей заключить на взаимоприемлемых условиях соглашение по аренде зерноуборочных комбайнов с арендодателями из Российской Федерации.
3. Налоговому и Таможенному комитетам Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
разрешить временный ввоз из Российской Федерации на территорию Акмолинской, Костанайской и Северо-Казахстанской областей зерноуборочных комбайнов на период проведения уборки зерновых культур;
разрешить арендодателям из Российской Федерации вывоз зерна, полученного за фактически выполненные объемы работ в счет взаиморасчета за услуги по уборке зерновых культур.
4. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан и акимов Акмолинской, Костанайской и Северо-Казахстанской областей.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Ақмола, Қостанай және Солтүстік Қазақстан облыстарының шаруашылықтарын 1999 жылы астық жинайтын комбайндармен қамтамасыз ету жөніндегі кейбір шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 11 тамыз N 1132
Ақмола, Қостанай және Солтүстiк Қазақстан облыстарында дәндi дақылдарды жинауды уақытында және сапалы қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Ақмола, Қостанай және Солтүстiк Қазақстан облыстары әкiмдерiнiң 1999 жылғы егiннiң дәндi дақылдарын жинауды жүргiзу үшiн Ресей Федерациясынан жалға алу шартында астық жинайтын комбайндарды тарту туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Ақмола, Қостанай және Солтүстiк Қазақстан облыстарының әкiмдерi Ресей Федерациясының жалға берушiлерiмен астық жинайтын комбайндарын жалға алу жөнiнде өзара қабылданымды шарттарда келiсiм жасассын.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Салық және Кеден комитеттерi заңдарда белгiленген тәртiппен:
дәндi дақылдарды жинау жүргiзiлетiн кезеңде Ақмола, Қостанай және Солтүстiк Қазақстан облыстарының аумақтарына Ресей Федерациясынан астық жинайтын комбайндарды уақытша әкелуге рұқсат берсiн;
Ресей Федерациясының жалға берушiлерiне дәндi дақылдарды жинау
жөнiндегi қызмет көрсетулерi үшiн өзара есеп айырысу есебiне іс жүзінде
орындалған жұмыс көлемiне алынған астықты әкетуге рұқсат берсiн.
4. Осы қаулының iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлiгi мен Ақмола, Қостанай және Солтүстiк
Қазақстан облыстарының әкiмдерiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М
Омарбекова А.Т.