О выделении средств на оплату обучения за рубежом стипендиатов Международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года № 1333
В соответствии с Положением о порядке присуждения стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак", утвержденным Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 1997 года № 3375 U973375_ , Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству науки и высшего образования Республики Казахстан на оплату обучения за рубежом стипендиатов Международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак" 342 940 (триста сорок два миллиона девятьсот сорок) тысяч тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды.
2. Министерству науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить оплату обучения стипендиатов Международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак" в зарубежных вузах.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым расходованием выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасы Президентінің "Болашақ" халықаралық стипендиясының стипендиаттарын шет елдерде оқытуға ақы төлеуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 дыоғы 8 қыркүйек N 1333
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 3375 U973375_ Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң стипендияларын тағайындаудың тәртiбi туралы ережеге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгiне Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Болашақ" халықаралық стипендиясының стипендиаттарын шет елдерде оқытуға ақы төлеуге 1999 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттiрмейтiн мемлекеттiк мұқтаждарға көзделген қаражаттың есебiнен 342 940 (үш жүз қырық екi миллион тоғыз жүз қырық) мың теңге бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгi
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Болашақ" халықаралық стипендиясының
стипендиаттарын шет елдердiң жоғары оқу орындарында оқытуға ақы төлеудi
заңдарда белгiленген тәртiппен қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнетiн қаражаттың
мақсатты жұмсалуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.