О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1345
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 1999 года N 1241 P991241_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года № 173";
постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 1999 года N 1242 "О Калижанове Б.У.".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Специалисты: (Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 қыркүйек N 1345
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 ақпандағы N 173 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 тамыздағы N 1241 қаулысы;
"Б.У.Қалижанов туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 тамыздағы N 1242 қаулысы.