О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1131
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1999 года N 1358. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 сентября 2002 г. N 995 ~P020995
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от от 11 августа 1999 года N 1131 P991131_ "Вопросы Аэрокосмического комитета Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан" следующие изменения:
1) подпункт 2) пункта 1 исключить;
2) в Положении об Аэрокосмическом комитете Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй пункта 16 изложить в следующей редакции:
"Председатель имеет двух заместителей, в том числе одного заместителя председателя - начальника Управления космодрома "Байконур", назначаемых на должность и освобождаемых от должности Министром науки и высшего образования Республики Казахстан, по представлению Председателя.";
в подпункте 1) пункта 18 слова "своего заместителя" заменить словами "своих заместителей".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1131 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 қыркүйек N 1358. Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 46, 421-құжат. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.12. N 995 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгі Аэроғарыш комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылдың 11 тамыздағы N 1131  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгізсiн:
1) 1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгінiң Аэроғарыш комитетi туралы ережеде:
16-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Төрағаның оның ұсынуы бойынша Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары бiлiм министрi қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын екi орынбасары, оның ішінде төрағаның бiр орынбасары - "Байқоңыр" космос айлағы басқармасының бастығы, болады.";
18-тармақтың 1) тармақшасындағы "өзiнiң орынбасары" деген сөздер "өзiнiң орынбасарлары" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі