О проведении первого заседания Рабочей группы по формированию Северного коридора Трансазиатской железнодорожной магистрали в городе Алматы 23-25 сентября 1999 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года № 1416
В целях формирования основных международных маршрутов и последующей их интеграции в трансконтинентальные европейско-азиатские транспортные системы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с проведением в городе Алматы 23-25 сентября 1999 года первого заседания Рабочей группы по формированию Северного коридора Трансазиатской железнодорожной магистрали без привлечения средств бюджетного финансирования.
2. Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан совместно с Республиканским государственным предприятием "Казакстан темiр жолы" обеспечить организационные мероприятия по проведению первого заседания Рабочей группы по формированию Северного коридора Трансазитской железнодорожной магистрали.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность делегаций в аэропорту, по маршрутам следования, поддержанием общественного порядка в местах их посещения (по программе), а также в ходе проведения заседания.
5. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова И.В.)

1999 жылғы 23-25 қыркүйекте Алматы қаласында Азияаралық темір жол магистралінің Солтүстік дәлізін қалыптастыру жөніндегі жұмыс тобының бірінші мәжілісін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 қыркүйек N 1416
Негiзгi халықаралық бағыттарды қалыптастыру және оларды кейiннен құрлықаралық еуропалық-азиялық көлiк жүйелерiне кiрiктiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Азияаралық темiр жол магистралiнiң Солтүстiк дәлiзiн қалыптастыру жөнiндегi жұмыс тобының бiрiншi мәжiлiсiн, бюджеттiк қаржыландыру қаражатын тартусыз, 1999 жылғы 23-25 қыркүйекте Алматы қаласында өткiзуге келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгi "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнымен бiрлесiп Азияаралық темiр жол магистралiнiң Солтүстiк дәлiзiн қалыптастыру жөнiндегi жұмыс тобының бiрiншi мәжiлiсiн өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi жол жүру құжаттарын ресiмдеуге жәрдем көрсетсiн.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi делегациялардың
әуежайда, жүру бағыттары бойынша қауiпсiздiгiн, олардың болатын орындарында
(бағдарлама бойынша), сондай-ақ мәжiлiстi өткiзу барысында қоғамдық
тәртiптi сақтауды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулының iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгiне жүктелсiн.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.