Об утверждении Плана мероприятий по решению проблемных вопросов, направленных на подъем экономики Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года № 1419
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по решению проблемных
вопросов, направленных на подъем экономики Южно-Казахстанской области.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 сентября 1999 года № 1419
План мероприятий
по решению проблемных вопросов, направленных на подъем экономики
Южно-Казахстанской области
---------------------------------------------------------------------------
№ !   Содержание мероприятия        ! Исполнитель   !Форма     ! Срок
п/п!                                 !               !завершения!исполнения
---------------------------------------------------------------------------
1 !              2                  !      3        !     4    !     5
---------------------------------------------------------------------------
1  Принять меры по выделению субвенции  Министерство   Решение    сентябрь
в полном объеме согласно              финансов      Министра    1999 г.
постановлению Правительства
Республики Казахстан от 19.08.1999
г. № 1201 "О выделении субвенции
бюджету Южно-Казахстанской области"
2  Определить размеры и источники       КНБ (по       Постановление сентябрь
финансирования мероприятий по       согласованию), Правительства  1999 г.
обеспечению жильем командного       Министерство
состава подразделений погранвойск   обороны,
и Министерства обороны              Министерство
передислоцированных на территории   финансов, аким
Южно-Казахстанской области          области
3  Обеспечить возмещение задолженности Министерство  Постановление сентябрь
Министерства обороны, КНБ, МВД,     финансов,     Правительства  1999 г.
Министерства транспорта,            Министерство
коммуникаций и туризма перед АО     государственных
"Восход" и АО "Сенiм" за            доходов,
полученную по контракту продукцию   Министерство
в рамках погашения кредиторской     обороны, КНБ
задолженности за прошлые годы       (по согласованию),
МВД, Министерство
транспорта,
коммуникаций и
туризма
4  Обеспечить финансирование РГП       Министерство    Решение     III-IV
"Кентауликвидрудник" для полного    финансов,       министерств кварталы
погашения долгов перед АО "KEGOC"   Министерство    и агентств   1999 г.
в пределах сумм, предусмотренных    энергетики,
республиканским бюджетом            индустрии и
торговли,
Определить источники финансирования Агентство по
на 2000 год                         экономическому
планированию
5  Обеспечить ускоренное решение
вопросов финансирования и
организационных работ по
своевременному началу строительства
моста и автодороги "Кызыласкер-
Кировский":
а) финансирование строительства     Министерство    Совместное   III-IV
автодороги "Кызыласкер-          транспорта,     решение,    кварталы
Кировский" в 1999 году по        коммуникаций и  график       1999 г.
согласованному графику;          туризма,        финансирования
Министерство
обороны,
Министерство
финансов
б) финансирование строительства     Министерство    Предложение сентябрь-
автодороги "Кызыласкер-          транспорта,     в проект    октябрь
Кировский" в 2000 году в         коммуникаций и  респуб-     1999 г.
объеме 1,0 млрд.тенге;           туризма,        ликанского
Министерство    бюджета на
финансов,       2000 г.
Агентство по
экономическому
планированию
в) решение организационных          Министерство    Решения     сентябрь
вопросов и начало работ по       транспорта,     министерств,  1999 г.
строительству автодороги         коммуникаций    акима области
"Кызыласкер-Кировский".          и туризма, РГКП
Обеспечить исполнение            "Казахавтодор",
решений Протокола совещания      Министерство
у Министра транспорта,           обороны, аким
коммуникаций и туризма от        области, с

Оңтүстік Қазақстан облысының экономикасын көтеруге бағытталған проблемалық мәселелерді шешу жөніндегі іс-шаралардың жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 қыркүйек N 1419
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Оңтүстік Қазақстан облысының экономикасын
көтеруге бағытталған проблемалық мәселелерді шешу жөніндегі
іс-шаралардың жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы№"20" қыркүйектегі
N 1419 қаулысымен
бекітілген
Оңтүстік Қазақстан экономикасын көтеруге бағытталған
проблемалық мәселелерді шешу жөніндегі
Іс-шаралардың жоспары
__________________________________________________________________________
N         Іс-шаралардың мазмұны               Атқаруға жауаптылар
р/с
__________________________________________________________________________
1                 2                                   3
__________________________________________________________________________
1 "Оңтүстік Қазақстан облысының бюджетіне   Қаржы министрлігі
субвенциялар бөлу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19
тамыздағы N 1201 қаулысына сәйкес толық
көлемде субвенциялар бөлу жөнінде шаралар
қабылдау
2 Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында    ҰҚК (келісім бойынша),
орналасқан шекара әскерлері мен Қорғаныс  Қорғаныс министрлігі, Қаржы
министрлігі бөлімшелерінің командалық     министрлігі, облыстың әкімі
құрамын тұрғын үймен қамтамасыз ету
жөніндегі іс-шараларды қаржыландырудың
мөлшері мен көздерін айқындау
3 Қорғаныс министрлігінің, ІІМ-ның, Көлік, Қаржы министрлігі, Мемлекеттік
коммуникациялар және туризм министрлігі. кіріс министрлігі, Қорғаныс
нің өткен жылдар үшін несиелік берешек.  министрлігі, ІІМ (келісім бойын
терді жабу шеңберінде келісімшарт        ша) Көлік, коммуникациялар және
бойынша алынған өнім үшін "Восход" АҚ    туризм министрлігі
мен "Сенім" АҚ-ның алдындағы берешек.
терін өтеуді қамтамасыз етуі
4 Республикалық бюджетте көзделген сома.   Қаржы министрлігі, Энергетика,
лардың шегінде "KEGOC" акционерлік     индустрия және сауда министрлігі,
қоғамы алдындағы борыштарды толық өтеу  Экономикалық жоспарлау жөніндегі
үшін "Кентауликвидрудник" РМК-ны         агенттік
қаржыландыруды қамтамасыз ету
2000 жылға арналған қаржыландыру
көздерін айқындау
таблицаның жалғасы
___________________________________________________________
Аяқталу нысаны               Атқару мерзімі
___________________________________________________________
Министрдің шешімі               1999 жылдың қыркүйегі
Үкіметтің қаулысы               1999 жылдың қыркүйегі
Үкіметтің қаулысының жобасы     1999 жылдың қыркүйегі
Министрліктер мен               1999 жылдың қыркүйегі
агенттіктердің шешімі           ІІІ-IV тоқсаны
5 "Қызыләскер-Киров" көпірі мен
автожолының құрылысын уақытында
бастау жөніндегі қаржыландыру және
ұйымдастыру жұмыстарының мәселелерін
жедел шешуді қамтамасыз ету:
а) 1999 жылы "Қызыләскер-Киров"            Көлік, коммуникациялар және
автожолының құрылысын қаржыландыру;        туризм министрлігі, Қорғаныс
министрлігі,Қаржы министрлігі
б) 2000 жылы 1,0 млрд теңге көлемінде      Көлік, коммуникациялар және
"Қызыләскер-Киров" автожолының          туризм министрлігі, Қаржы
құрылысын қаржыландыру;                 министрлігі, Экономикалық
жоспарлау жөніндегі агенттік
в) "Қызыләскер-Киров" автожолының            "Корпорации Прогресс" ассо.
құрылысы бойынша ұйымдастырушылық        циациясының (келісім бойынша)
мәселелерін шешу және жұмысты бастау     қатысуымен, Көлік,коммуникация
Көлік, коммуникациялар және туризм       лар және туризм министрлігі,

17 августа 1999 г.               участием
ассоциации
"Корпорации
Прогресс"
(по согласованию)
6  Обеспечить финансирование           Министерство   Решения     III-IV
содержания дорог республиканского   транспорта,    Министров   кварталы
значения по Южно-Казахстанской      коммуникаций и              1999 г.
области в 1999 году                 туризма,
Министерство
финансов
7  Обеспечить своевременное            Министерство   Решение      сентябрь
финансирование строительства        государственных Министров   1999 г.
таможенного поста "Жибек-Жолы"      доходов,       (утверждение
в соответствии с графиком           Министерство    графика)
финансов
8  Обеспечить выделения 15,1 млн.      Министерство   Решения      сентябрь
тенге Комитету транспортного        финансов       Министра     1999 г.
контроля Министерства транспорта,
коммуникаций и туризма в
соответствии с постановлением
Правительства Республики Казахстан
от 22 июля 1999 г. № 1032-61с
9  При разработке Программы работ      Министерство   Раздел в     сентябрь
по лесоустройству на 2000 год       сельского      Программе    1999 г.
учесть выделение средств на         хозяйства      по
финансирование работ по устройству                 лесоустройству
саксауловых лесов                                  на 2000 год
10 Рассмотреть возможность             Министерство   Предложения  сентябрь-
финансирования                      природных      в проект     октябрь
строительства водовода для          ресурсов и     респуб-       1999 г.
обеспечения питьевой водой          охраны         ликанского
населения города Туркестана         окружающей     бюджета на
и города Кентау и работ по          среды,         2000 г. по
откачке грунтовых вод               Министерство   вопросам
финансов,      водоснабжения
Министерство
энергетики,
индустрии и
торговли, аким
области
11 Рассмотреть и принять меры по       Комитет по     Совместное   август
выделению средств необходимых на    водным         решение, при сентябрь
проведение работ по ремонту         ресурсам       необходимости  1999г.
межгосударственных магистральных    Министерства   решение
водных каналов по Южно-             сельского      соответствующего
Казахстанской области               хозяйства,     исполнительного
аким области   органа
12 Разработать программу развития      Министерство   Программа,    до 1
виноградарства и                    сельского      при           ноября
винопроизводства                    хозяйства,     необходимости  1999г.
Министерство   решение
энергетики,    соответствующего
индустрии и    исполнительного
торговли,      органа
Агентство по
инвестициям,
Агентство по
экономическому
планированию,
аким области
13 Разработать программу          Министерство   Программа,     до 1
развития хлопководства и       сельского      при            ноября
реанимации предприятий         хозяйства      необходимости  1999 г.
текстильной                    Министерство   решение
промышленности страны          энергетики,    соответствующего
индустрии и    исполнительного
торговли,      органа
Агентство по
инвестициям,
Агентство по
экономическому
планированию,
аким области
14 Разработка предложений по      Аким области,  Предложения     до 1
реабилитации АО                Министерство                   октября
"Шымкентшина" с учетом         энергетики,                    1999 г.
инвестиционных предложений     индустрии и
АО "Казахмыс"                  торговли, с
участием (по
согласованию)
АО "Казахмыс"
и АО "Шымкентшина"
15 Обеспечить исполнение          Агентство по       Совместное  сентябрь
постановления Правительства    государственным    решение      1999 г.
Республики Казахстан от 13     закупкам,          Председателя
июля 1999 г. № 966 "О мерах    Министерство       Агентства и
по повышению эффективности     здравоохранения,   Министра
организации государственных    образования и
закупок".                      спорта
Провести проверку хода
выполнения фармацевтической
программы и указанного
постановления в Южно-
Казахстанской области, при
необходимости внести на
рассмотрение Правительства
Республики Казахстан проект
постановления
16 Обеспечить разработку и      Министерство    Решение Министра   до 1
утверждение технических      здравоохранения,                   января
стандартов по спирту         образования и                      2000 г.
этиловому ректификату,       спорта, Министерство
используемого в медицинских  науки и высшего
целях в качестве             образования
лекарственного
средства
17 В целях снижения для         Аким области,        Контроль    Постоянно
розничных потребителей       Министерство
стоимости электроэнергии     энергетики, индустрии
и газа их закуп              и торговли
энергоснабжающими
организациями должен
осуществляться на тендерной
основе
18 Приступить к созданию в      Аким области,         Решения     сентябрь
г. Шымкенте единой системы   Министерство          министерства  1999 г.
сбора платежей за все виды   транспорта,           и акима
коммунальных услуг, а также  коммуникаций и        области
по газу, электроэнергии и    туризма
и услугам телекоммуникаций
19 Обеспечить в установленном   Комитет по водным     Решения     сентябрь-
законодательством порядке    ресурсам Министерства Комитета и  октябрь
сбор оплаты за               сельского хозяйства,  акима        1999 г.
водопользование из           аким области          области
водохранилищ с соответствующих
юридических лиц и крестьянских
хозяйств, привлечение к
ответственности должностных лиц,
не обеспечивающих выполнение
данной работы
20 Обеспечить выполнение          Агентство по   Соответствующее  сентябрь
постановления Правительства    инвестициям,   решение, с учетом  1999 г.
Республики Казахстан от 2      Министерство   действующего
июля 1999 г. № 920 в части     энергетики,    законодательства
внесения изменений в условия   индустрии и
Лицензии, выданной ТОО         торговли
"Баганалы" на право разработки
некондиционных руд фосфорного
производства
21 Принять меры по проведению     Комитет        Решения Комитета,  III-IV
ускоренной процедуры           государственного   министерства  кварталы
банкротства АО "Фосфор" и      имущества и                       1999 г.
привлечению инвесторов         приватизации
Министерства
финансов,
Министерство
государственных
доходов
22 Ускорить подписание контрактов Агентство по       Подписание    сентябрь
СП "КАТКО" и СП "ИНКАИ" на     инвестициям с      контракта       1999 г.
разведку и добычу урана на     участием АО
месторождениях Майнкум и       "Казатомпром"
Инкаи Южно-Казахстанской       (по согласованию)
области
23 Внести на рассмотрение         Министерство       Решение        до 1
собрания акционеров ОАО        транспорта,        собрания,     октября
"Казтелеком" предложение о     коммуникаций и     приказ Министра 1999 г.
создании "Южно-Казахстанской   туризма, Комитет
региональной дирекции          госимущества и
телекоммуникации и             приватизации
оптимизации структур районных  Министерства
узлов телекоммуникации         финансов
24 Рассмотреть и принять          Министерство       Решение       сентябрь
решение, при необходимости     транспорта,        Министерства    1999 г.
внести проект постановления    коммуникаций       или
Правительства о предоставлении и туризма, аким    постановление
коммерческого права            области            Правительства
назначенному перевозчику
авиакампании "Кыргызстан аба
жолджору" Республики Кыргызстан
при выполнении международных
рейсов из аэропорта города
Шымкента
25 Разработать и внести проект     Таможенный      Постановление   до 1
постановления Правительства     комитет         Правительства   сентября
Республики Казахстан по         Министерства                    1999 г.
вопросам предоставления         государственных
допуска в зону таможенного      доходов, Комитет
контроля на погранпереходах     транспортного
"Майский", "Жибек-жолы",        контроля
"Дархан", "Гани Муратбаева"     Министерства
представителей Комитета         транспорта,
транспортного контроля          коммуникаций и
Министерства транспорта,        туризма
коммуникаций и туризма
26 Принять законные меры по        Министерство     Внесение    сентябрь
возвращению в собственность     энергетики,      предложения   1999 г.
государства имущество АО        индустрии и      в Генеральную
"Туркестанэнерго",              торговли,        Прокуратуру
определенное комиссией,         Министерство     (на предмет
созданной постановлением        юстиции, Комитет опротестования
Правительства Республики        госимущества и   состоявшихся
Казахстан от 3 февраля          приватизации     судебных решений)
1998 года № 72                  Министерства
"О дополнительных мерах по      финансов, аким
активизации деятельности        области
электроэнергетических объектов
Южно-Казахстанской области"
27 Принять законные меры по        акимы Южно-      Заявление в    III-IV
возвращению в собственность     Казахстанской и  Генеральную    кварталы
государства имущества АО        Кызылординской   Прокуратуру     1999 г.
"Ачполиметалл", переданного     областей,        и иные
фирме "Ривер интернешионал"     Комитет          мероприятия
государственного
имущества и
приватизации
По завершению данной          Министерства     Постановление
процедуры внести в Правительство финансов,        Правительства
Республики Казахстан предложение Министерство
о создании на юге страны         энергетики,
единого горно-обогатительного    индустрии и
комплекса                        торговли
28 Внести на рассмотрение          Министерство     Официальное    август-
Генеральной Прокуратуры         государственных    письмо       сентябрь
Республики Казахстан            доходов, аким                   1999 г.
обоснованное предложение об     области, Агентство
отмене решения областного суда  по реорганизации и

министрлігінің 1999 жылғы 17 тамыздағы   "Қазахавтожол" РМК, Қорғаныс
хаттамасының шешімдерін орындауды        министрлігі, облыстың әкімі
қамтамасыз ету
6  1999 жылы Оңтүстік Қазақстан облысы       Көлік, коммуникациялар және
бойынша республикалық маңызы бар жол.     туризм министрлігі, Қаржы
дарды ұстауды қаржыландыруды              министрлігі
қамтамасыз ету
7  "Жібек жолы" кеден постысының құрылысын  Мемлекеттік кіріс министрлігі,
кестеге сәйкес салуды уақытында қаржы.   Қаржы министрлігі
ландыруды қамтамасыз ету
8  Қазақстан Республикасы Үкіметінің         Қаржы министрлігі
1999 жылғы 22 шілдедегі N 1032-61-қ
қаулысына сәйкес Көлік, коммуникация.
лар және туризм министрлігінің Көліктік
бақылау комитетіне 15,1 миллион теңге
бөлуді қамтамасыз ету
9  2000 жылға арналған орман шаруашылығын    Ауыл шаруашылығы министрлігі
реттеу жөніндегі жұмыстардың бағдарламасын
әзірлеу кезінде сексеуіл ормандарын өсіру
жөніндегі жұмыстарды қаржыландыруға
қаражат бөлуді ескеру
жалғасы
___________________________________________________________
Аяқталу нысаны               Атқару мерзімі
___________________________________________________________
Бірлескен шешім,                 1999 жылдың ІІІ-ІV тоқсаны
қаржыландыру кестесі
2000 жылға арналған республикалық 1999 жылдың қыркүйек-қазаны
бюджеттің жобасына қосымша
Министрліктің, облыс әкімінің     1999 жылдың қыркүйегі
шешімдері
Министрліктердің шешімдері        1999 жылдың ІІІ-ІҮ тоқсаны
Министрдің шешімі                 1999 жылдың қыркүйегі
(кестені бекіту)
Министрдің шешімі                 1999 жылдың қыркүйегі
2000 жылға арналған орман         1999 жылдың қыркүйегі
өсіру жөніндегі бағдарламаның
бөлімі
__________________________________________________________________________
N         Іс-шаралардың мазмұны               Атқаруға жауаптылар
р/с
__________________________________________________________________________
1                 2                                   3
__________________________________________________________________________
10  Түркістан қаласы мен Кентау қаласының  Табиғи ресурстар және қоршаған
тұрғындарын ауыз сумен қамтамасыз ету  ортаны қорғау министрлігі, Қаржы
үшін су арнасын салу және жерасты суын министрлігі, Энергетика, индуст.
айдау жөніндегі жұмыстарды қаржыланды. рия және сауда министрлігі,об
рудың мүмкіндігін қарау                лыстың әкімі
11  Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша       Ауыл шаруашылығы министрлігінің
мемлекетаралық магистральды су арнала.  Су ресурстары жөніндегікомите-
рын жөндеу жөніндегі жұмыстарды жүргі.  ті, облыстың әкімі
зуге қажетті қаражатты бөлу жөніндегі
шараларды қарау және қабылдау
12  Жүзім өсіру мен шарап өндірісін        Ауыл шаруашылығы министрлігі,
дамытудың бағдарламасын әзірлеу       Энергетика, индустрия және
сауда министрлігі, Инвестициялар
жөніндегі агенттік, Экономикалық
жоспарлау жөніндегі агенттік,
облыстың әкімі
13  Мақта шаруашылығын дамыту және         Ауыл шаруашылығы министрлігі
елдің тоқыма өнеркәсібі кәсіпорын.     Энергетика, индустрия және
дарын оңалту бағдарламасын әзірлеу     сауда министрлігі, Инвестициялар
жөніндегі агенттік, Экономикалық
жоспарлау жөніндегі агенттік,
облыстың әкімі
14 №"Қазақмыс" АҚ инвестициялық ұсыныс.   "Қазақмыс" АҚ мен "Шымкентшина"
тарын ескере отырып "Шымкентшина"      АҚ-ның (келісім бойынша)
АҚ-ны оңалту жөнінде ұсыныс әзірлеу    қатысуымен облыстың әкімі,
Энергетика, индустрия және
сауда министрлігі
15  "Мемлекеттік сатып алуларды ұйым.      Мемлекеттік сатып алу жөніндегі
дастырудың тиімділігін арттыру         агенттік, Денсаулық сақтау,
жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан    білім және спорт министрлігі
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы
13 шілдедегі N 966 қаулысының
атқарылуын қамтамасыз ету.
Оңтүстік Қазақстан облысында фарма.
цевтикалық бағдарламаның және көрсе.
тілген қаулының орындалу барысына
тексеруді жүргізу. Қажет болған
жағдайда Қазақстан Республикасы
Үкіметінің қарауына қаулының
жобасын енгізу
жалғасы
___________________________________________________________
Аяқталу нысаны               Атқару мерзімі
___________________________________________________________
2000 жылға арналған респуб.       1999 жылдың қыркүйек-қазаны
ликалық бюджеттің жобасына
сумен жабдықтау мәселелері
жөнінде ұсыныс
Бірлескен шешім, қажет болған     1999 жылдың қыркүйегі
жағдайда тиісті атқарушы
органның шешімі
Бағдарлама, қажет болған          1999 жылдың 1 қарашасына
жағдайда тиісті атқарушы          дейін
органның шешімі
Бағдарлама, қажет болған          1999 жылдың 1 қарашасына
жағдайда тиісті атқарушы          дейін
органның шешімі
Ұсыныс                            1999 жылдың 1 қазанына дейін
Агенттіктің төрағасы              1999 жылдың қыркүйегі
мен Министрдің бірлескен
шешімі
__________________________________________________________________________
N         Іс-шаралардың мазмұны               Атқаруға жауаптылар
р/с
__________________________________________________________________________
1                 2                                   3
__________________________________________________________________________
16 Емдеу құралы ретінде медициналық    Денсаулық сақтау, білім және спорт
мақсатта пайдаланылатын этилдік     министрлігі, Ғылым және жоғары білім
ректификатты спирт жөніндегі        министрлігі
техникалық стандарттарды әзірлеуді
және бекітуді қамтамасыз ету
17 Электр энергиясы мен газдың құнын  Облыстың әкімі, Энергетика, индустрия
бөлек тұтынушылар үшін төмендету    және сауда министрлігі
мақсатында, оларды энергиямен
жабдықтаушы ұйымдардың сатып алуын
тендерлік негізде жүзеге асыру
18 Шымкент қаласында коммуналдық қыз.     Облыстың әкімі, Көлік, коммуника.
меттің барлық түрлері үшін, сондай-ақ  циялар және туризм министрлігі
газ, электр қуаты және телекоммуника.
циялық қызмет көрсетулер бойынша
төлемдерді жинаудың бірыңғай жүйесін
құруға кірісу
19 Заңдарда белгіленген тәртіппен тиісті   Ауыл шаруашылығы министрлігінің
заңды тұлғалар және шаруа қожалықтарын  Су ресурстары жөніндегі комите-
су қоймаларынан суды пайдаланғаны үшін  ті, облыстың әкімі
ақы алуды қамтамасыз ету, осы жұмыстың
орындалуын қамтамасыз етпеген лауазымды
тұлғаларды жауапкершілікке тарту
20 Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999   Инвестициялар жөніндегі агент.
жылғы 2 шілдедегі N 920 қаулысын         тік, Энергетика, индустрия
"Бағаналы" ЖШС-не фосфор өндірісінің     және сауда министрлігі
кемеліне жетпеген рудасын әзірлеу
құқығына берілген лицензияның шарт.
тарына өзгерістер енгізу бөлігінде
орындауды қамтамасыз ету
21 "Фосфор" АҚ-ның банкроттығының жеделде.  Қаржы министрлігінің Мемлекет.
тілген рәсімдерін жүргізу және инвес.    тік мүлік және жекешелендіру
торларды тарту жөнінде шаралар қабылдану комитеті, Мемлекеттік кіріс
22 "КАТКО" БК мен "ИНКАИ" БК-мен Оңтүстік   министрлігі Инвестициялар
Қазақстан облысының Мойынқұм мен Инкаи  жөніндегі агенттігі, "Қазатом
кен орындарында уранды барлауға және    өнеркәсіп" АҚ-ның қатысуымен
өндіруге арналған келісімшарттарға      (келісім бойынша)
қол қоюды жеделдету
23 "Қазақтелеком" ААҚ акционерлері          Көлік, коммуникациялар және
жиналысының қарауына телекоммуника.      туризм министрлігі, Қаржы
циялардың Оңтүстік Қазақстан             министрлігінің Мемлекеттік
аймақтық дирекциясын құру және теле.     мүлік және жекешелендіру
коммуникацияның аудандық тораптарының    комитеті
құрылымын оңтайландыру туралы ұсыныс
енгізу
жалғасы
___________________________________________________________
Аяқталу нысаны               Атқару мерзімі
___________________________________________________________
Министрдің шешімі                2000 жылдың 1 қаңтарына дейін
Бақылау                          Ұдайы
Министрлік пен облыс әкімінің    1999 жылдың қыркүйегі
шешімі
Комитеттің және облыс әкімінің   1999 жылдың қыркүйегі-қазаны
шешімдері
Қолданылып жүрген заңдарды       1999 жылдың қыркүйегі
ескере отырып, тиісті шешім
Комитеттің және министрліктің    1999 жылдың ІІІ-ІҮ тоқсаны
шешімдері
Келісімшартқа қол қою            1999 жылдың қыркүйегі
Жиналыстың шешімі, Министрдің    1999 жылдың 1 қазанына дейін
бұйрығы
__________________________________________________________________________
N         Іс-шаралардың мазмұны               Атқаруға жауаптылар
р/с
__________________________________________________________________________
1                 2                                   3
__________________________________________________________________________
24  Шымкент қаласының әуе жайынан халық.    Көлік, коммуникациялар және
аралық рейстер орындаған кезде          туризм министрлігі,
Қырғыз Республикасының "Қырғызстан      облыстың әкімі
аба жолджору" авиакомпаниясының
тағайындалған тасымалдаушысына
коммерциялық құқық беру туралы шешімді
қарау және қабылдау, қажет болған
жағдайда Үкімет қаулысының жобасын енгізу
25 "Май", "Жібек жолы", "Дархан",           Мемлекеттік кіріс министрлігі.
"Ғани Мұратбаев" шекарадан өту кедендік   нің Кеден комитеті, Көлік, ком
бақылау аймақтарына Көлік, коммуникация. муникациялар және туризм минис
лар және туризм министрлігі Көліктік     трлігінің Көліктік бақылау ко.
бақылау комитетінің өкілдерін өткізуге   митеті
рұқсат беру мәселелері жөнінде Қазақстан
Республикасының Үкіметі қаулысының жобасын
әзірлеу және енгізу
26 "Оңтүстік Қазақстан облысының электр    Энергетика, индустрия және сауда
энергетикасы объектілерінің қызметін    министрлігі, Әділет министрлігі,
жандандыру жөніндегі қосымша шаралар    Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
туралы" Қазақстан Республикасы          мүлік және жекешелендіру
Үкіметінің 1998 жылғы 3 ақпандағы       комитеті, облыс әкімі
N 72 қаулысымен құрылған, комиссия
айқындаған №"Түркістанэнерго" акционерлік
қоғамының мүлкін мемлекеттің меншігіне
қайтару жөнінде заңды шаралар қабылдау
27 "Ачполиметалл" АҚ-ның "Ривер интер.    Оңтүстік Қазақстан және Қызыл.
нешионал" фирмасына берілген мүлкін    орда облыстарының әкімдері,Қар.
мемлекеттің меншігіне қайтару жөнінде  жы министрлігінің Мемлекеттік
заңды шаралар қабылдау.                мүлік және жекешелендіру комите
ті,Энергетика, индустрия және
сауда министрлігі
Аталған ресми аяқталғаннан кейін
Қазақстан Республикасының Үкіметіне
елдің оңтүстігінде біртұтас кен-байыту
кешенін құру туралы ұсыныс енгізу
28 Қазақстан Республикасы Бас Прокуратура.  Мемлекеттік кіріс министрлігі,
сының қарауына облыстық соттың "Шымкент  облыстың әкімі, Кәсіпорындарды
ұстасығымдау жабдықтары өндірістік       қайта ұйымдастыру және тарату
бірлестігі" АҚ-ның банкрот болуы         жөніндегі агенттік,Энергетика,

от 12 ноября 1998 года          ликвидации
№ 5-740/5 по вопросам           предприятий,
банкротства АО "Шымкентского    Министерство
производственного объединения   энергетики,
кузнечно-прессового             индустрии и
оборудования".                  торговли          Программа
Разработать программу по
реабилитации указанной
организации
29 Учитывая экономическую          Министерство     Межправитель-   1999-
целесообразность, проработать   иностранных      ственный        2000 гг.
с Республикой Узбекистан вопрос дел,             документ
передачи Республике Казахстан   Министерство
участка узбекской железной      транспорта,
дороги от станции Сарыагаш до   коммуникаций и
станции Шенгельды, находящихся  туризма, аким
на территории Республики        области
Казахстан
30 В рамках действующего           Министерство     Заключение     сентябрь-
межправительственного           науки и высшего  договора       октябрь
соглашения принять              образования,                     1999 г.
необходимые меры по созданию    Министерство
двухсторонней (казахско-        иностранных дел
турецкой) комиссии с целью
проведения комплексной
межгосударственной аттестации
международного казахско-
турецкого университета им.
Х.А. Яссави на паритетных
условиях
---------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

мәселелері жөніндегі 1998 жылғы 12       индустрия және сауда министр-
қарашадағы N 5-740/5 шешімін тоқтату     лігі
туралы негіздемелі ұсыныс енгізу.
Аталған кәсіпорындарды оңалту жөнінде
бағдарлама әзірлеу
29  Экономикалық жағынан орындылығын      Сыртқы істер министрлігі, Көлік,
ескере отырып, Өзбекстан Республикасы.  коммуникациялар және туризм
мен Қазақстан Республикасының аумағын.  министрлігі, облыстың әкімі
да орналасқан Сарыағаш станциясынан
Шеңгелді станциясына дейінгі темір
жол учаскесін Қазақстан Республикасына
беру мәселесін пысықтау
30  Қолданылып жүрген үкіметаралық келісім.Ғылым және жоғары білім министр.
нің шеңберінде Х.А.Яссауи атындағы     лігі, Сыртқы істер министрлігі
халықаралық қазақ-түрік университетін
басымдықты жағдайларда кешенді мемлекет.
аралық аттестациялауды жүргізу мақсатында
екіжақты (қазақ-түрік) комиссия құру
жөнінде қажетті шаралар қабылдау
жалғасы
___________________________________________________________
Аяқталу нысаны               Атқару мерзімі
___________________________________________________________
Министрліктің шешімі немесе       1999 жылдың қыркүйегі
Үкіметтің қаулысы
Үкіметтің қаулысы                 1999 жылдың 1 қыркүйегіне
дейін
Бас Прокуратураға ұсыныс          1999 жылдың  қыркүйегі
енгізу (шығарылған сот
шешімдеріне наразылық білдіру
тұрғысында
Бас Прокуратураға өтініш          1999 жылдың ІІІ-ІҮ тоқсаны
және өзге де іс-шаралар
Үкіметтің қаулысы
Ресми хат                         1999 жылдың тамыз-қыркүйегі
Үкіметаралық құжат               1999-2000 жж.
Шарт жасасу                      1999 жылдың қыркүйек-қазаны
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.