О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1999 года № 308
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года № 1429
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1999 года № 308 P990308_ "Отдельные вопросы некоторых акционерных обществ" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 10, ст. 92) следующие изменение и дополнение:
в подпункте 2:
дополнить абзацами четвертым, пятым следующего содержания:
"Калкабаев Ержан Шойбекович - вице-Министр транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан, председатель;
Тойбазаров Бауржан Сайфуллаевич - первый заместитель Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан";
строки:
"Кузутбаева Ажар Килмбековна - вице-Министр транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан, председатель;
Доминов Евгений Евгеньевич - заместитель директора Департамента государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 наурыздағы N 308 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 21 қыркүйек N 1429
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кейбір акционерлік қоғамдардың жекелеген мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 наурыздағы N 308 P990308_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 10, 92-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
2-тармақшада:
мынадай мазмұндағы төртінші, бесінші абзацтармен толықтырылсын:
"Қалқабаев Ержан Шойбекұлы - Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм вице-министрі, төраға;
Тойбазаров Бауыржан Сайфуллаұлы - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының
бірінші орынбасары";
"Құзытбаева Ажар Қилымбекқызы - Қазақстан Республикасы Көлік,
коммуникациялар және туризм вице-министрі, төраға;
Доминов Евгений Евгеньевич - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті
директорының орынбасары" деген жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.