Вопросы приватизации объектов коммунальной собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года № 1431
В связи с активизацией работы по передаче объектов республиканской собственности в коммунальную собственность Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Уполномочить на осуществление приватизации объектов коммунальной собственности местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы.
2. Акимам областей, городов Астаны, Алматы принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіру мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 21 қыркүйек N 1431
Республикалық меншік объектілерін коммуналдық меншікке беру жөніндегі
жұмыстарды жандандыруға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы
етеді:
1. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы
органдарына коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіруді жүзеге асыруға
уәкілеттік берілсін.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері осы қаулыдан
туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.