О некоторых вопросах финансирования Управления Делами Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года № 1483
В целях обеспечения надлежащей охраны от пожаров объектов административного комплекса в г. Астане Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Управлению Делами Президента Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды, 12500 (двенадцать миллионов пятьсот) тысяч тенге для технического оснащения специализированной пожарной части в государственной резиденции "Кызыл-Жар".
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым расходованием выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасын қаржыландырудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 қыркүйек N 1483
Астана қаласындағы әкімшілік кешен объектілерін өрттен тиісті түрде қорғауды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасына "Қызылжар" мемлекеттік резиденциясындағы мамандандырылған өрт сөндіруші бөлімді техникалық жарақтандыру үшін 1999 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтін мұқтаждықтарға
көзделген қаражаттың есебінен 12500 (он екі миллион бес жүз) мың теңге
бөлсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың
мақсатты жұмсалуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.