О проведении первого заседания межправительственной казахстанско-саудовской комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству (12-16 октября 1999 года)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года N 1505
Сноска. В названия постановления и приложения 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 8 октября 1999 г. N 1541 P991541_ .
В целях активизации взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан и Королевством Саудовская Аравия Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству юстиции Республики Казахстан:
1) провести 12-16 октября 1999 года в городах Астане и Алматы первое заседание межправительственной казахстанско-саудовской комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству (далее - Комиссия);
2) совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан подготовить необходимые документы и разработать программу пребывания членов саудовской части Комиссии;
3) Совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по размещению и обслуживанию членов саудовской части Комиссии, обеспечить транспортное обслуживание членов Комиссии в городах Астане, Алматы;
4) совместно со Службой протокола Президента Республики Казахстан (по согласованию) организовать встречу Сопредседателя саудовской части Комиссии с Президентом Республики Казахстан, а также официальный прием от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 8 октября 1999 г. N 1541 P991541_ .
2. Центральным исполнительным органам, акимам городов Астаны и Алматы принять конкретные меры по выполнению поручений, предусмотренных Планом мероприятий, согласно приложению 1.
3. Министертсву финансов Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на проведение первого заседания Комиссии за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на представительские расходы, согласно приложению 2.
4. Министерству обороны Республики Казахстан совместно с Министерством транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан обеспечить пролет самолета с членами Комиссии над территорией Республики Казахстан.
5. Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан организовать техническое обслуживание, стоянку и заправку самолета.
6. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов Комиссии в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.

Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық Қазақстан-Сауд Аравиясы комиссияның бірінші отырысын өткізу туралы (1999 жылдың 12-16 қазаны)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 қыркүйек N 1505
Қазақстан Республикасы мен Сауд Аравиясы Корольдігінің арасындағы өзара тиімді ынтымақтастықты жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі:
1) 1999 жылдың 12-16 қазанында Астана және Алматы қалаларында Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық Қазақстан-Сауд Аравиясы комиссиясының (бұдан әрі - Комиссия) бірінші отырысын өткізсін:
2) Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігімен бірлесіп қажетті құжаттар дайындасын және Комиссияның Сауд Аравиясы бөлігі мүшелерінің келу бағдарламасын әзірлесін;
3) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен бірлесіп (келісім бойынша) Комиссияның Сауд Аравиясы бөлігінің мүшелерін орналастыру мен оларға қызмет көрсету жөнінде қажетті шаралар қабылдасын, Комиссия мүшелеріне Астана, Алматы қалаларында көліктік қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін;
4) Қазақстан Республикасы Президентінің Хаттама қызметімен (келісім бойынша) бірлесіп Комиссияның Сауд Аравиясы бөлігінің тең төрағасын қарсы алуды, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан ресми қабылдауды ұйымдастырсын;
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.10.08. N 1541
қаулысымен. P991541_
2. Орталық атқарушы органдар, Астана және Алматы қалаларының әкімдері 1-қосымшаға сәйкес Іс-шаралардың жоспарында көзделген тапсырмаларды орындау жөнінде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 1999 жылға арналған республикалық бюджетте өкілдік шығыстарға көзделген қаражаттың есебінен сметаға (2-қосымша) сәйкес Комиссияның бірінші отырысын өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігімен бірлесіп Комиссия мүшелері бар ұшақтың Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшуын қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм
министрлігі ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, тұрағын және жанар май
құюды ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Комиссия
мүшелерінің әуежайда, тұратын және баратын жерлерінде қауіпсіздігін,
сондай-ақ жүру бағыттары бойынша ілесіп жүруді қамтамасыз етсін.

7. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 сентября 1999 года № 1505
План
мероприятий по подготовке первого заседания межправительственной
казахстанско-саудовской совместной комиссии по торгово-экономическому,
научно-техническому и культурному сотрудничеству
(12-16 октября 1999 года, г. Астана)
________________________________________________________________________
№ !   Наименование мероприятия   !Срок исполнения  !Ответственные за   !
п/п!                              !                 !исполнение         !
------------------------------------------------------------------------!
1 !              2               !        3        !        4          !
------------------------------------------------------------------------!
! Организационные мероприятия  !                 !                   !
1 !Подготовить программу         !До 1 октября     !Минюст (свод), МИД,!
!пребывания делегации          !                 !Минэнергоиндусторг,!
!                              !                 !Инвестагентство    !
------------------------------------------------------------------------!
2 !Организовать двусторонние     !По мере          !Минюст, МИД, Отдел !
!встречи официальных лиц       !уточнения даты   !внешнеэкономических!
!Республики Казахстан с главой !проведения       !связей и протокола !
!делегации Королевства         !заседания        !Канцелярии Премьер-!
!Саудовская Аравия             !                 !Министра           !
------------------------------------------------------------------------!
3 !Организовать бронирование     !По уточнении     !Минюст, ХОЗУ       !
!гостиницы. Размещение и       !сроков проведения!Президента и       !
!транспортное обслуживание     !заседания        !Правительства (по  !
!членов делегации.             !                 !согласованию)      !
!Финансирование - за счет      !                 !                   !
!средств республиканского      !                 !                   !
!бюджета                       !                 !                   !
------------------------------------------------------------------------!
4 !Организовать встречи и проводы!    \\--\\       !Минюст, МИД, акимы !
!в аэропорту гг.Астаны и Алматы!                 !гг.Астаны и Алматы,!
!                              !                 !Минтранскомтур     !
------------------------------------------------------------------------!

7. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігіне жүктелсін.
8. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 30 қыркүйектегі N 1505
қаулысына 1-қосымша
ЕСКЕРТУ. 1-қосымшаның атауындағы сан өзгерді - ҚР Үкіметінің
1999.10.08. N 1541 қаулысымен.
P991541_
Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөніндегі
үкіметаралық Қазақстан-Сауд Аравиясы бірлескен комиссиясының бірінші
отырысына дайындық жөніндегі іс-шаралардың
Жоспары
(1999 жылдың 12-16 қазаны, Астана қаласы)
__________________________________________________________________________
N     №Іс-шараның атауы        Орындау мерзімі   Орындау үшін жауаптылар
р/с
__________________________________________________________________________
1             2                     3                4
__________________________________________________________________________
Ұйымдастырушылық іс-шаралар
__________________________________________________________________________
1  Делегацияның болу бағдарла.  1 қазанға дейін  Әділетмині (жиынтық),
масын дайындау                                Сыртқыісмині, Энергетика,
индустрия және саудамині,
Инвестициялар агенттігі
__________________________________________________________________________
2  Қазақстан Республикасы ресми  Отырыстың өте. Әділетмині, Сыртқыісмині,
адамдарының Сауд Аравиясы     тін күнін      Премьер-Министр Кеңсесінің
Корольдігі делегациясының     белгілеуге     Сыртқы экономикалық байла.
басшысымен екіжақты кездесу.  орай           ныстар және хаттама бөлімі
лерін ұйымдастыру
__________________________________________________________________________
3  Қонақ үйінен орын сақтап      Отырыстың өте. Әділетмині, Президент пен
қоюды ұйымдастыру. Делегация  тін мерзімін   Үкіметтің шаруашылықбасқар
мүшелерін орналастыру және    белгілеуге      масы (келісім бойынша)
көліктік қызмет көрсету.      орай
Қазақстан Республикасының
республикалық бюджетінің
есебінен қаржыландыру
__________________________________________________________________________
4  Астана мен Алматы қалалары.   Отырыстың өте.  Әділетмині, Сыртқыісмині,
ның әуежайларында қарсы алу   тін мерзімін    Астана мен Алматы қалала.
мен шығарып салуды ұйымдас.   белгілеуге    рының әкімдері,Көліккоммині
тыру                          орай
__________________________________________________________________________