О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 года N 577
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 1999 года N 1586. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 января 2006 года N 23 (P060023).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.01.2006 № 23.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 года N 577 P940577_ "Об утверждении Правил об условиях труда работников Республики Казахстан за границей" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 24, ст. 250) следующее изменение:
приложение 1 к Правилам об условиях труда работников Республики Казахстан за границей, утвержденном указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 октября 1999 года N 1586
О процентных надбавках к нормам
суточных в иностранной валюте
Процентные надбавки к нормам суточных в иностранной валюте, установленные для отдельных категорий работников решениями Правительства Республики Казахстан, выплачиваются:
Президенту, Председателю Сената Парламента, Председателю Мажилиса Парламента, Премьер-Министру, Руководителю Администрации Президента и Руководителю Канцелярии Премьер-Министра, заместителям Премьер-Министра Республики Казахстан - в размере 30 процентов;
Руководителям государственных органов, акимам областей, акимам городов Астаны и Алматы, заместителям председателей сената Парламента и Мажилиса Парламента, председателям постоянных комитетов Палат Парламента, Председателю Национального Банка Республики Казахстан - в размере 20 процентов;
заместителям Руководителей Администрации Президента и Канцелярии Премьер-Министра, Руководителям Аппаратов Сената Парламента и Мажилиса Парламента, заместителям руководителей государственных органов, заместителям Председателя Национального Банка Республики Казахстан, начальникам службы охраны и личной охраны Президента Республики Казахстан - в размере 15 процентов.

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 31 мамырдағы N 577 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 қазан N 1586. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.01.06. N 23 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы қызметкерлерінің шетелдегі еңбек жағдайлары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 31 мамырдағы N 577  P940577_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 24, 250-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы
қызметкерлерінің шетелдегі еңбек жағдайлары туралы ережелерге 1-қосымша, беріліп отырған қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 22 қазандағы
N 1586 қаулысына
1-қосымша
Тәуліктік нормаларға шетел валютасындағы
проценттік үстемеақылар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімімен қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін белгіленген тәуліктік нормаларға шетел валютасындағы проценттік үстемеақылар:
Қазақстан Республикасының Президентіне, Парламент Сенатының Төрағасына, Парламент Мәжілісінің Төрағасына, Премьер-Министріне, Президенті Әкімшілігінің Басшысы мен Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысына, Премьер-Министрінің орынбасарларына - 30 процент мөлшерінде;
мемлекеттік органдардың басшыларына, облыс әкімдеріне, Астана және Алматы қалаларының әкімдеріне, Парламент Сенаты мен Парламент Мәжілісі төрағаларының орынбасарларына, Парламент Палаталары тұрақты комитеттерінің төрағаларына, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасына - 20 процент мөлшерінде;
Президент Әкімшілігі мен Премьер-Министрдің Кеңсесі Басшыларының орынбасарларына, Парламент Сенаты мен Парламент Мәжілісі Аппараттарының Басшыларына, мемлекеттік органдар басшыларының орынбасарларына, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі төрағасының орынбасарларына, Қазақстан Республикасы Президентінің күзет қызметі мен жеке күзетінің бастықтарына - 15 процент мөлшерінде төленеді.