О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года N 1593. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 (P050434).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.05.2005 № 434.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 18, ст. 197) следующие изменения и дополнения:
в Правилах о порядке погашения кредиторской задолженности в республиканский бюджет на 1999 год, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 слова "образовавшейся по состоянию на 31 декабря 1998 года, не погашенной на момент проведения расчетов" заменить словами "сложившейся по состоянию на момент проведения расчетов, но не более суммы такой задолженности, образовавшейся по состоянию на 31 декабря 1998 года (отраженной по лицевому счету налогоплательщика)";
в пункте 11:
после слова "штрафов" дополнить словами "по форме N 8";
в абзаце шестом пункта 32 слова ", сложившейся на 31 декабря 1998 года и не погашенной на момент представления справки" заменить словами "по форме N 8 (отраженной по лицевому счету налогоплательщика)";
в абзаце втором пункта 34 слова ", сложившейся на 31 декабря 1998 года и не погашенной на момент представления справки" заменить словами "по форме N 8 (отраженной по лицевому счету налогоплательщика)";
в пункте 41 слова "по состоянию на 31 декабря 1998 года, не погашенной на дату подтверждения" исключить;
в форме N 7 слова "на 31 декабря 1998 года, не погашенная на
"________" ___________ 1999 года," заменить словами "сложившаяся на
(число) (месяц)
"_______" __________ 1999 года и подлежащая погашению,";
(число) (месяц)
дополнить формой N 8 согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 октября 1999 года N 1593
Форма N 8
_____________________________________________________________________
(Наименование территориального налогового органа, РНН)
"___" __________________ 1999 г.
Справка N _________
О наличии кредиторской задолженности по платежам
в республиканский бюджет
_____________________________________________________________________
(наименование налогоплательщика)
____________________
(код области)
_______________________
(РНН налогоплательщика)
1. Общая сумма задолженности по платежам в республиканский бюджет,
сложившаяся на ________________________, но не более суммы такой
(дата выдачи справки)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 қазан N 1593. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 18, 197-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 1999 жылға арналған республикалық бюджетке кредиторлық берешектерді өтеудің тәртібі туралы ережеде:
2-тармақтағы "1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша пайда болған", "есеп айырысу жүргізілген сәтте өтелмеген" деген сөздер "есеп айырысу жүргізілген сәттегі жағдай бойынша қалыптасқан, бірақ 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша пайда болған мұндай берешектің сомасынан аспайтын (салық төлеушінің жеке шоты бойынша көрсетілген)" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"салық органынан" деген сөздерден кейін " N 8-нысан бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
32-тармақтың алтыншы абзацындағы "1998 жылдың 31 желтоқсандағы жағдай бойынша, "анықтама ұсынылған сәтте өтелмеген" деген сөздер "N 8-нысан бойынша (салық төлеушінің жеке шоты бойынша көрсетілген)" деген сөздермен ауыстырылсын;
34-тармақтың екінші абзацындағы "1998 жылғы 31 желтоқсанда қалыптасқан", "анықтама ұсынылған сәтте өтелмеген" деген сөздер "N 8-нысан бойынша (салық төлеушінің жеке шоты бойынша көрсетілген)" деген сөздермен ауыстырылсын;
41-тармақтағы "1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша расталған күні өтелмеген" деген сөздер алынып тасталсын;
N 7-нысандағы "1999 жылғы "____"________ өтелмеген 1998 жылғы                                  (күні) (айы)
31 желтоқсандағы," деген сөздер "1999 жылғы" "______" __________
(күні)   (айы)
қалыптасқан және өтелуге жататын" деген сөздермен ауыстырылсын.
қосымшаға сәйкес N 8-нысанмен толықтырылсын.
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 23 қазандағы
N 1593 қаулысына
қосымша
N 8-нысан
__________________________________________________
(Аумақтық салық органының атауы, СТН)
1999 жылғы "____"____________
Республикалық бюджетке төленетін төлемдер бойынша
кредиторлық берешектің бар екендігі туралы
N _____ Анықтама
________________________________________________________
(салық төлеушінің атауы)
________________
(облыстың коды)
_______________________
(салық төлеушінің СТН)
1._____________ пайда болған республикалық бюджетке төленетін   (анықтаманың берілген күні)

задолженности, образовавшейся по состоянию на 31 декабря 1998 года
(отраженной по лицевому счету налогоплательщика) составляет ____ тенге, в
том числе по видам платежей:
--------------------------------------------------------------------------
Код ! Наименование платежа ! Общая сумма ! Основной ! Пеня ! Штрафы
платежа ! ! задолженности ! долг ! !
--------------------------------------------------------------------------
! ! ! ! !
--------------------------------------------------------------------------
! Итого ! ! ! !
--------------------------------------------------------------------------
2. ___________________________________
(дата и номер регистрации по поставщикам, зарегистрированным в

төлемдер бойынша берешектің, бірақ 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша қалыптасқан мұндай берешектің сомасынан аспайтын, салық төлеушінің жеке шоты бойынша көрсетілген, жалпы сомасы
_________теңгені құрайды, оның ішінде төлемдердің түрлері бойынша: ___________________________________________________________________
Төлем   Төлемнің атауы  Берешектің   Негізгі  Өсімақылар Айыппұлдар
коды                   жалпы сомасы   борыш
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
2.________________

налоговых органах в городе Астане после 1 января 1999 года)
3. Настоящая справка выдана в _________ экземплярах.
Председатель налогового комитета ____________ ___________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Начальник отдела анализа и учета ____________ ___________________
(подпись) (Ф.И.О.)

(1999 жылғы 1 қаңтардан кейін Астана қаласында салық органдарында тіркелген, жеткізушілер бойынша тіркелген күні мен нөмірі)
3. Осы анықтама___________ данада берілді
Салық комитетінің төрағасы_____ ______________________
(қолы)     (аты-жөні)
Талдау және есептеу бөлімінің бастығы _______ _______________
(қолы)   (аты-жөні)