Об утверждении Плана мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Молдова П. Лучински в Республику Казахстан 14-15 июля 1999 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 1679
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Молдова П. Лучински в Республику Казахстан 14-15 июля 1999 года (далее - План мероприятий).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан не реже одного раза в полугодие информировать Правительство Республики Казахстан о ходе выполнения Плана мероприятий.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 ноября 1999 года N 1679
План мероприятий
по реализации договоренностей, достигнутых в ходе
официального визита Президента Республики Молдова П. Лучински
в Республику Казахстан 14-15 июля 1999 года
_________________________________________________________________________
N !                                 !   Сроки   !Ответственные за      !
п/п!           Мероприятия           !исполнения ! исполнение           !
------------------------------------------------------------------------!
1 !               2                 !     3     !            4         !
------------------------------------------------------------------------!
1 !Подготовка к подписанию следующих!Декабрь    !Министерство культуры,!
!документов:                      ! 1999 г.   !информации и          !
!Соглашение между Правительством  !           !общественного согласия!
!Республики Казахстан и           !           !                      !
!Правительством Республики Молдова!           !                      !
!о культурном сотрудничестве      !           !                      !
!                                 !           !                      !
!Соглашение между Верховным Судом !           !Верховный Суд (по     !
!Республики Казахстан и Высшей    !           !согласованию)         !
!Судебной Палатой Республики      !           !                      !
!Молдова о сотрудничестве         !           !                      !
!                                 !           !                      !
!Соглашение между Министерством   !           !Министерство сельского!
!сельского хозяйства Республики   !           !хозяйства             !
!Казахстан и Министерством        !           !                      !
!сельского хозяйства Республики   !           !                      !
!Молдова о сотрудничестве         !           !                      !
!                                 !           !                      !
!Соглашение между Министерством   !           !Министерство юстиции  !
!юстиции Республики Казахстан и   !           !                      !
!Министерством юстиции Республики !           !                      !
!Молдова о сотрудничестве         !           !                      !
------------------------------------------------------------------------!
2 !Выполнение внутригосударственных !           !                      !
!процедур по вступлению в законную!           !                      !
!силу следующих документов:       !           !                      !
!Конвенция между Республикой      !Декабрь    !Министерство финансов !
!Казахстан и Республикой Молдова  ! 1999 г.   !                      !
!об избежании двойного            !           !                      !
!налогообложения на доходы и      !           !                      !
!имущество                        !           !                      !
!Соглашение между Правительством  !           !Министерство          !
!Республики Казахстан и           !           !транспорта и          !
!Правительством Республики        !           !коммуникаций          !
!Молдова о международном          !           !                      !
!автомобильном сообщении          !           !                      !
------------------------------------------------------------------------!
3 !Внесение в Правительство         !Ноябрь     !Национальный Банк (по !
!Республики Казахстан             ! 1999 г.   !согласованию),        !
!согласованных предложений по     !           !Министерство финансов !
!урегулированию межгосударственных!           !                      !
!расчетов по результатам торгово- !           !                      !
!экономических отношений между    !           !                      !
!Республикой Казахстан и          !           !                      !
!Республикой Молдова за 1992-     !           !                      !
!1993 гг.                         !           !                      !
------------------------------------------------------------------------!
4 !Представление в Министерство     ! Ноябрь    !Аким Костанайской     !
!иностранных дел Республики       ! 1999 г.   !области, Министерство !
!Казахстан предложений по         !           !сельского хозяйства   !
!урегулированию задолженности     !           !                      !
!Костанайской области перед       !           !                      !
!предприятиями Министерства       !           !                      !
!транспорта и дорожного хозяйства !           !                      !
!Молдовы                          !           !                      !
------------------------------------------------------------------------!
5 !Внесение в Министерство          ! Ноябрь    !Министерство сельского!
!иностранных дел Республики       !  1999 г.  !хозяйства             !
!Казахстан конкретных предложений !           !                      !
!по сотрудничеству с Республикой  !           !                      !
!Молдова в области выращивания    !           !                      !
!кукурузы и сахарной свеклы, а    !           !                      !
!также виноделия                  !           !                      !
------------------------------------------------------------------------!
6 !Проработка и внесение в          ! Ноябрь    !Министерство          !
!Министерство иностранных дел     ! 1999 г.   !транспорта и          !
!Республики Казахстан             !           !коммуникаций,         !
!предложений о возможности        !           !Министерство          !
!предоставления взаимных услуг по !           !государственных       !
!транспортировке товаров через    !           !доходов, Министерство !
!территории Молдовы и Казахстана  !           !энергетики, индустрии !
!                                 !           !и торговли            !
------------------------------------------------------------------------!
7 !Рассмотрение возможности         !  Ноябрь   !Министерство          !
!создания совместного предприятия !   1999 г. !энергетики, индустрии !
!по производству мебели,          !           !и торговли            !
!ювелирной, парфюмерной и         !           !                      !
!кондитерской продукции           !           !                      !
------------------------------------------------------------------------!
8 !Внесение в Министерство          ! Ноябрь    !Министерство          !
!иностранных дел Республики       !  1999 г.  !энергетики, индустрии !
!Казахстан предложений о          !           !и торговли,           !
!возможных транспортировках       !           !Национальная компания !
!казахстанской нефти через        !           !по транспортировке    !
!территорию Республики Молдова в  !           !нефти "КазТрансОйл"(по!
!Европу                           !           !согласованию)         !
------------------------------------------------------------------------!
9 !Согласование сроков проведения   ! Ноябрь    !Министерство          !
!первого заседания казахстанско-  !  1999 г.  !иностранных дел       !
!молдовской Межправительственной  !           !                      !
!комиссии по торгово-экономическо-!           !                      !
!му сотрудничеству                !           !                      !
------------------------------------------------------------------------!
10!Оказание содействия в открытии в ! Декабрь   !Аким г. Астаны        !
!г. Астане Торгового Дома Молдовы !  1999 г.  !                      !
------------------------------------------------------------------------!
11!Согласование с молдовской        ! Декабрь   !Аким г. Астаны        !
!стороной вопроса о создании в г. ! 1999 г.   !                      !
!Астане совместного предприятия по!           !                      !
!розливу вина                     !           !                      !
------------------------------------------------------------------------!
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Молдова Республикасының Президенті А.Лучинскидің Қазақстан Республикасына 1999 жылғы 14-15 шілдедегі ресми сапары барысында қол жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 10 қараша N 1679
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Молдова Республикасының Президенті П.Лучинскидің Қазақстан Республикасына 1999 жылғы 14-15 шілдедегі ресми сапары барысында қол жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары (бұдан әрі - Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Іс-шаралар жоспарының орындалу барысы туралы жарты жылдықта кем дегенде бір рет Қазақстан Республикасының Үкіметіне хабарлап отырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 10 қарашадағы
N 1679 қаулысымен
бекітілген
Молдова Республикасының Президенті П.Лучинскидің Қазақстан
Республикасына 1999 жылғы 14-15 шілдедегі ресми сапары
барысында қол жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру жөніндегі
іс-шаралардың жоспары
__________________________________________________________________________
N         Іс-шара                       Атқарылу  Орындалуына жауаптылар
р/с                                     мерзімдері
__________________________________________________________________________
1             2                            3              4
__________________________________________________________________________
1  Қол қоюға мынадай құжаттарды                   Мәдениет, ақпарат және
әзірлеу:                                       қоғамдық келісім
Қазақстан Республикасының Үкіметі  1999 жылдың министрлігі
мен Молдова Республикасының        желтоқсаны
арасындағы мәдени ынтымақтастық
туралы келісім
Қазақстан Республикасының Жоғарғы              Жоғарғы Сот
Соты мен Молдова Республикасының               (келісім бойынша)
Жоғарғы Сот Палатасы арасындағы
ынтымақтастық туралы келісім
Қазақстан Республикасының Ауыл                 Ауыл шаруашылығы
шаруашылығы министрлігі мен                    министрлігі
Молдова Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігі арасындағы
ынтымақтастық туралы келісім
Қазақстан Республикасының Әділет               Әділет министрлігі
министрлігі мен Молдова Республикасының
Әділет министрлігі арасындағы
ынтымақтастық туралы келісім
2  Мынадай құжаттардың заңды күшіне   1999 жылдың  Қаржы министрлігі
енуі бойынша мемлекетішілік         желтоқсаны
рәсімдерді орындау:
Қазақстан Республикасы мен Молдова
Республикасы арасындағы кіріс пен
мүлікке қосарланған салық салуды
болдырмау туралы конвенция
Қазақстан Республикасының Үкіметі               Көлік және коммуника.
мен Молдова Республикасының Үкіметі             циялар министрлігі
арасындағы халықаралық автомобиль
қатынасы туралы келісім
3  Қазақстан Республикасы мен Молдова  1999 жылдың  Ұлттық Банк (келісім
Республикасының арасындағы           қарашасы     бойынша), Қаржы
1992-1993 жылдардағы сауда-эконо.                 министрлігі
микалық қатынастардың нәтижелері
бойынша мемлекетаралық есеп айыру.
суларды реттеу жөнінде Қазақстан
Республикасының Үкіметіне келісілген
ұсыныстар енгізу
4  Молдованың Көлік және жол шаруашы.   1999 жылдың  Қостанай облысының
лығы министрлігі кәсіпорындарының     қарашасы    әкімі, Ауыл шаруашылы
алдындағы Қостанай облысының қары.                министрлігі
зын реттеу жөнінде Қазақстан
Республикасының Сыртқы істер
министрлігіне ұсыныстар жасау
5  Жүгері және қант қызылшасын өсіру,    1999 жылдың  Ауыл шаруашылығы
сондай-ақ шарап жасау салаларында      қарашасы    министрлігі
Молдова Республикасымен ынтымақ.
тастық жөнінде Қазақстан Республи.
касының Сыртқы істер министрлігіне
нақты ұсыныстар енгізу
6  Молдова және Қазақстан аумақтары      1999 жылдың  Көлік және комму.
арқылы тауар тасымалдау бойынша       қарашасы     никациялар
өзара қызмет көрсету мүмкіндігі                    министрлігі,
туралы ұсыныстарды пысықтау және                   Мемлекеттік кіріс
Қазақстан Республикасының Сыртқы                   министрлігі,
істер министрлігіне енгізу                        Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі
7  Жиһаз жасау, зергерлік, парфюмер.    1999 жылдың  Энергетика, индустрия
мерлік және тәтті тағам өнімдерін    қарашасы     және сауда
шығару саласында бірлескен                        министрлігі
кәсіпорын құру мүмкіндігін қарау
8  Қазақстан мұнайын Молдова Республика. 1999 жылдың Энергетика, индустрия
сының аумағы арқылы Еуропаға тасымал. қарашасы     және сауда министр.
дау мүмкіндігі туралы Қазақстан                    лігі, "ҚазТрансОйл"
Республикасының Сыртқы істер                       мұнай тасымалдау
министрлігіне ұсыныстар енгізу                     жөніндегі ұлттық
компаниясы
(келісім бойынша)
9  Сауда-экономикалық ынтымақтастық    1999 жылдың   Сыртқы істер
жөніндегі қазақстан-молдова          қарашасы     министрлігі
үкіметаралық комиссиясының
бірінші мәжілісін өткізу мерзімін
келісу
10  Астана қаласында Молдова Сауда      1999 жылдың  Астана қаласының әкімі
үйінің ашылуына жәрдем көрсету      желтоқсаны
11  Астана қаласында шарапты бөліп      1999 жылдың  Астана қаласының әкімі
құю жөніндегі бірлескен кәсіпорын   желтоқсаны
құру туралы мәселені молдова
тарабымен келісу
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.