О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 157
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1999 года N 1743
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 157 P990157_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1999 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1999 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 49, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 56-1, следующего содержания:
"56-1. Об органах налоговой Мингосдоходов октябрь-ноябрь-декабрь".
полиции
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 17 қараша N 1743
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң жобаларының жұмыс жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 P990157 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң жобалары жұмыс жоспарында:
реттік нөмірі 49-шы жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік саны 56-1 жолмен толықтырылсын:
"56-1 Салық полициясы   Мемкірісмині   қазан  қараша  желтоқсан".
органдары туралы
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.