О подписании соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1999 года N 1747
В связи с предстоящим заседанием Правительственных комиссий Республики Казахстан и Российской Федерации по подведению итогов последствий аварии ракеты-носителя "Протон" 27 октября 1999 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Подписать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке взаимодействия в случае возникновения аварий при пусках ракеты с космодрома "Байконур" и Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке представления и согласования планов запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур".
2. Уполномочить Павлова Александра Сергеевича - Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан подписать от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации порядке взаимодействия в случае возникновения аварий при пусках ракет с космодрома "Байконур" и Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке представления и согласования планов запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы келісімдерге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 18 қараша N 1747
Алда тұрған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының "Протон" зымыран-тасығышының 1999 жылғы 27 қазандағы авариясы зардаптарының қорытындыларын шығару жөніндегі үкіметтік комиссиясының мәжілісіне байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды ұшыру кезінде авариялар болған жағдайдағы өзара іс-қимылдың тәртібі туралы келісім мен Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыштық аппараттар мен зымырандарды сынақтық ұшырудың жоспарларын ұсынудың және келісудің тәртібі туралы келісімге қол қойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Александр Сергеевич Павловқа Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы үкіметінің арасындағы "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды ұшыру кезінде авариялар болған жағдайдағы өзара іс-қимылдың тәртібі туралы келісім мен Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыштық аппараттар мен зымырандарды сынақтық
ұшырудың жоспарларын ұсынудың және келісудің тәртібі туралы келісімге қол
қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.