О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года N 1767
В связи с передислокацией Республиканской школы-интернат для одаренных детей им. Х.Мунайтпасова в г. Астану Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334 P981334_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IY "Расходы":
в функциональной группе 4 "Образование", подфункции 2 "Начальное и среднее образование", учреждения 224 "Министерство здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан", программы 31 "Государственная поддержка одаренных детей":
в подпрограмме 36 "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей им. Х.Мунайтпасова" цифру "71151" заменить цифрой "62287";
в подпрограмме 37 "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей им. К.Ахметова" цифру "58131" заменить цифрой "66995".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 қараша N 1767
Қ. Мұңайтпасов атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаттың Астана қаласына қоныс аударуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. №"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 P981334_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІҮ "Шығыстар" бөлімінде:
4 "Білім беру" функционалдық тобындағы 2 "Бастауыш және орта білім беру" кіші функциясындағы 224 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігі" мемлекеттік мекемесіндегі 31 "Дарынды балаларды мемлекеттік қолдау" бағдарламасында:
36 "Қ.Мұңайтпасов атындағы спорттағы дарынды балаларға арналған
республикалық мектеп-интернат" кіші бағдарламасындағы "71151" деген сан
"62287" деген санмен ауыстырылсын;
"К.Ахметов атындағы спорттағы дарынды балаларға арналған
республикалық мектеп-интернат" кіші бағдарламасындағы "58131" деген сан
"66995" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.