О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1999 года N 868
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 1999 года N 1774
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1999 года N 868 P990868_ "О некоторых вопросах управления государственными пакетами акций отдельных акционерных обществ" следующие изменения:
1) в пункте 1 слова "государственных пакетов акций открытых акционерных обществ "Аксайавтотранс" и Казбургаз" заменить словами "государственного пакета акций открытого акционерного общества "Казбургаз";
2) в пункте 2 слова "вышеуказанные государственные пакеты" заменить словами "вышеуказанный государственный пакет".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 маусымдағы N 868 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 қараша N 1774
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекелеген акционерлік қоғамдар акцияларының мемлекеттік пакеттерін басқарудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 маусымдағы N 868 P990868_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы "Ақсайавтотранс" және "Қазбұргаз" ашық акционерлік қоғамдары акцияларының мемлекеттік пакеттерін" деген сөздер "Қазбұргаз" ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 2-тармақтағы "жоғарыда көрсетілген акциялардың мемлекеттік пакеттерін" деген сөздер "жоғарыда көрсетілген акциялардың мемлекеттік пакетін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.