О проведении VI сессии Ассамблеи народов Казахстана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 1999 года N 1796
Во исполнение распоряжения Президента Республики Казахстан от 9 ноября 1999 года N 92 N990092_ "О созыве шестой сессии Ассамблеи народов Казахстана" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан организовать проведение VI сессии Ассамблеи народов Казахстана 10 декабря 1999 года в городе Алматы.
2. Министерству финансов, Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на проведение VI сессии Ассамблеи народов Казахстана за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год по программе "Развитие государственного и других языков".
3. Акимам областей, городов Алматы и Астаны обеспечить участие своих представителей в работе VI сессии Ассамблеи народов Казахстана.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан халықтары Ассамблеясының VI сессиясын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 26 қараша N 1796
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан халықтары Ассамблеясының алтыншы сессиясын шақыру туралы" 1999 жылғы 9 қарашадағы N 92 өкімін орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі 1999 жылдың 10 желтоқсанында Алматы қаласында Қазақстан халықтары Ассамблеясының ҮІ сессиясын өткізуді ұйымдастырсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі, Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі 1999 жылға арналған республикалық бюджетте "Мемлекеттік және басқа да тілдерді дамыту" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебінен Қазақстан халықтары Ассамблеясының VI сессиясын өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Облыстардың, Алматы және Астана қалаларының әкімдері өз
өкілдерінің Қазақстан халықтары Ассамблеясының ҮІ сессиясының жұмысына
қатысуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.