О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 1999 года N 698
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1999 года N 1866
В целях выполнения государственного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием на 1999/2000 учебный год Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2
июня 1999 года N 698
P990698_
"Об утверждении государственного
образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием
на 1999/2000 учебный год" следующие изменения и дополнения:
в приложении "Государственные образовательные гранты и
государственные образовательные кредиты на подготовку специалистов с
высшим образованием внутри страны на 1999/2000 учебный год", утвержденном
указанным постановлением, строки 0601, 0602, 0603, 0612, 0613, 1804, 2101,
2202, 2205, 2401, 2405, 2806, 3101, 3304, 3306, 3307, 3808, 3914, 4001,
4003, 4108, 4203, 4210, 4309, 4605, 4703 изложить в следующей редакции:
"0601 Музыковедение                   23   -    -
0602 Исполнительское искусство      227   -    -
0603 Режиссура                       25   -    -
0612 Декоративное искусство          39   -    -
0613 Дизайн                          62   -    22
1804 Гидрогеология и инженерная
геология                        14   -    -
2101 Электрические станции           13   -    -
2202 Технология воды и топлива       10   -     2
2205 Энергетика теплотехнологий       4   -    -
2401 Металлургия черных металлов     20   -    11
2405 Металлургия и процессы
сварочного производства          5   -     4
2806 Локомотивы                      40   -     4
3101 Полиграфические машины и
автоматизированные комплексы    14   -     -
3304 Электротехнологические
установки и системы              4   -     -
3306 Электрический транспорт          2   -     -
3307 Электрооборудование транспортных
средств                         15   -     8
3808 Радиосвязь и радионавигация      -   -    22
3914 Технология переработки резины
и эластомеров                    -   -     9
4001 Технология и оборудование
производства натуральных волокон -   -     9
4003 Технология кожи и меха           -   -    14
4108 Конструирование изделий из кожи  -   -    19
4203 Машины и оборудование пищевых
производств                      -   -    27
4210 Технология и организация
питания                          -   -    18
4309 Строительство железных дорог,
путей и путевое хозяйство       50   -    26
4605 Рыбоводство и промышленное
рыболовство                      3   -     -
4703 Машины и оборудование лесного
комплекса                        0   -     - ";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 маусымдағы N 698 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 желтоқсан N 1866
1999/2000 оқу жылына арналған жоғары білімді мамандар даярлауға мемлекеттік тапсырысты орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "1999/2000 оқу жылына арналған жоғары білімді мамандар даярлауға
мемлекеттік білім тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 2 маусымдағы N 698
P990698_
қаулысына мынадай
өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "1999/2000 оқу жылына арналған елдің
ішінде жоғары білімді мамандар даярлауға мемлекеттік білім гранттары және
мемлекеттік білім несиесі" деген қосымшаның 0601, 0602, 0603, 0612, 0613,
1804, 2101, 2202, 2205, 2401, 2405, 2806, 3101, 3304, 3306, 3307, 3808,
3914, 4001, 4003, 4108, 4203, 4210, 4309, 4605, 4703 - жолдары мынадай
редакцияда жазылсын:
"0601 Музыкатану                23      -   -
0602 Орындаушылық өнер          227     -   -
0603 Режиссура                  25      -   -
0612 Сәндік өнер                39      -   -
0613 Дизайн                     62      -   22
1804 Су геологиясы және
инженерлік геология        14      -   -
2101 Электр станциялары         13      -   -
2202 Су және отын технологиясы  10      -   2
2205 Жылу технологияларының     4       -   -
энергетикасы
2401 Қара металдар металлургиясы 20     -   11
2405 Дәнекерлеу өндірісінің
металлургиясы мен процестері 5     -   4
2806 Локомотивтер                 40    -   4
3101 Полиграфикалық машиналар мен 14    -   -
автоматтандырылған кешендер
3304 Электротехникалық қондырғылары 4   -   -
мен жүйелері
3306 Электрлік көлік                 2  -   -
3307 Көлік құралдарының электр
жабдықтары                      15 -   8
3808 Радиобайланыс және радионави.   -  -   22
гация
3914 Резиналар мен эластомерлерді    -  -   9
қайта өңдеу технологиясы
4001 Табиғи талшықтар өндірісінің    -  -   9
технологиясы мен жабдықтары
4003 Былғары және мех технологиясы   -  -   14
4108 Былғарыдан бұйымдар жасау       -  -   19
4203 Тамақ өндірісінің машиналары    -  -   27
мен жабдықтары
4210 Тамақтандыру технологиясы мен   -  -   18
оны ұйымдастыру
4309 Темір жол құрылысы, темір жол    50 -   26
және темір жол шаруашылығы
4605 Балық шаруашылығы және өнер.     3  -   -
кәсіптік балық аулау
4703 Орман кешенінің машиналары мен   0  -   -";
жабдықтары

дополнить строками 1706 и 0607, следующего содержания:
"1706 Агроэкология                    15   -     -
0607 Операторское искусство           5   -     - ".
2. Настоящее постановление распространяется на отношения, возникшие
со 2 июня 1999 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)

мынадай мазмұндағы 1706 және 0607 - жолдармен толықтырылсын:
"1706 Агроэкология                    15 -   -
0607 Операторлық өнер                 5  -   -".
2. Осы қаулы 1999 жылдың маусымынан бастап пайда болған қатынастарға
қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.