О Заключении Договора об изменениях N 1 к Окончательному соглашению о разделе продукции подрядного участка Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения от 18 ноября 1997 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 1908
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить условия Договора об изменениях N 1 к Окончательному соглашению о разделе продукции подрядного участка Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения от 18 ноября 1997 года между компаниями "Аджип Карачаганак Б.В.", "БГ Интернэшнл Лимитед", "Тексако Интернэшнл Петролеум Компани", открытым акционерным обществом "Нефтяная компания "ЛУКойл" (далее - Подрядчик), акционерным обществом закрытого типа "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" и Правительством Республики Казахстан (далее - Договор).
2. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке выдать Подрядчику лицензии и разрешения, необходимые для реализации его прав и исполнения обязанностей по Договору.
3. Уполномочить подписать Договор от имени Правительства Республики
Казахстан - Председателя Агентства Республики Казахстан по инвестициям
Куанышева Дулата Оразбековича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)

1997 жылғы 18 қарашадағы Қарашығанақ мұнайгаз конденсаты кен орны мердігерлік учаскесінің өнімін бөлу туралы түпкілікті келісімге N 1 өзгерістер туралы шарт жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 желтоқсан N 1908
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Аджип Қарашығанақ Б.В.", "БГ Интернешнл Лимитед", "Тексако Интернешнл Петролеум Компани" компаниялары, "Лукойл" мұнай компаниясы" ашық акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мердігер), "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" жабық акционерлік қоғамы мен Қазақстан Республикасының Үкіметі арасындағы 1997 жылғы 18 қарашадағы Қарашығанақ мұнайгаз конденсаты кен орны мердігерлік учаскесінің өнімін бөлу туралы түпкілікті келісімге N 1 өзгерістер туралы шарттың талаптары мақұлдансын (бұдан әрі - Шарт).
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы органдары Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен Мердігерге өзінің құқықтарын іске асыру және Шарт бойынша міндеттемелерін атқару үшін қажетті барлық лицензиялар мен рұқсаттарды берсін.
3. Мердігерге өзгерістерді ескере отырып, жылдық Жұмыс бағдарламаларына және Басқару жөніндегі бірлескен комитет бекіткен бюджетке сәйкес кен орнын игерудің алдын ала жоспарының Екінші кезеңі бойынша операцияларды орындауды жалғастыруға рұқсат берілсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан - Қазақстан
Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігінің төрағасы Дулат
Оразбекұлы Қуанышевқа Шартқа қол қоюға өкілеттік берілсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.