О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Таджикистан о сотрудничестве в таможенных делах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1999 года N 1926
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Заключить Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Таджикистан о сотрудничестве в таможенных делах.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Тәжікстан Республикасы Үкіметінің арасындағы кеден істеріндегі ынтымақтастық туралы келісімді жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 18 желтоқсан N 1926
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Тәжікстан Республикасы
Үкіметінің арасындағы кеден істеріндегі ынтымақтастық туралы келісім
жасалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.