О подписании Меморандума о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Правительством Соединенных Штатов Америки о сотрудничестве по консульским вопросам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1943
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить проект Меморандума о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Правительством Соединенных Штатов Америки о сотрудничестве по консульским вопросам, представленный Министерством иностранных дел Республики Казахстан и согласованный с Министерством внутренних дел Республики Казахстан, Министерством финансов Республики Казахстан, Министерством юстиции Республики Казахстан и Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан.
2. Подписать Меморандум о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Правительством Соединенных Штатов Америки о сотрудничестве по консульским вопросам.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Америка Құрама Штаттарының Үкіметі арасындағы Консулдық мәселелер бойынша ынтымақтастық туралы өзара түсіністік жөніндегі меморандумға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 желтоқсан N 1943
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі ұсынған және Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігімен, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігімен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетімен келісілген Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Америка Құрама Штаттарының Үкіметі арасындағы Консулдық мәселелер бойынша ынтымақтастық туралы өзара түсіністік жөніндегі меморандумның жобасы
мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Америка Құрама Штаттарының
Үкіметі арасындағы Консулдық мәселелер бойынша ынтымақтастық туралы өзара
түсіністік жөніндегі меморандумға қол қойылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.