О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1412
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1999 года N 1981
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1412 P991412_ "О введении временного запрета на экспорт мазута" следующие изменения и дополнения:
заголовок дополнить словами "и дизельного топлива";
преамбулу после слов "мазута" дополнить словами "и дизельным топливом";
в пункте 1 слова "25 декабря 1999 года" заменить словами "1 марта 2000 года";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Запретить в период с 26 декабря 1999 года до 1 апреля 2000 года вывоз дизельного топлива (код ТН ВЭД СНГ 271000610-271000690) с территории Республики Казахстан";
в пункте 2 слова "1 января" заменить словами "1 марта";
пункт 3 после слов "пункта 1" дополнить словами "и пункта 1-1";
пункт 5 после слов "возложить на" дополнить словом "Первого".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1412 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 желтоқсан N 1981
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мазут экспортына уақытша тыйым салу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1412 P991412_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қаулының атауындағы "Мазут" деген сөзден кейін "және дизель отыны" деген сөздермен толықтырылсын;
қаулының кіріспесіндегі "мазутпен" деген сөзден кейін "және дизель отынымен" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақтағы "1999 жылғы 25 желтоқсанға" деген сөздер "2000 жылғы 1 наурызға" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1-тармағымен толықтырылсын:
"1-1. 1999 жылғы 26 желтоқсаннан бастап 2000 жылғы 1 сәуірге дейінгі
кезеңде Қазақстан Республикасының аумағынан дизель отынын (ТМД СЭҚ ТН коды
271000610-271000690) әкетуге тыйым салынсын";
2-тармақтағы "1 қаңтарға" деген сөздер "1 наурызға" деген сөздермен
ауыстырылсын;
3-тармақтағы "1-тармағын" деген сөздерден кейін "және 1-1-тармағын"
деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақтағы "Премьер-Министрінің" деген сөздерден кейін "бірінші"
деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.