О введении в действие подпункта 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года N 852
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 2020
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года N 852 P990852_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389 P961389_ " введено в действие 26 сентября 1999 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 маусымдағы N 852 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасын қолдануға енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 желтоқсан N 2020
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 қарашадағы
N 1389 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 25 маусымдағы N 852
P990852_
қаулысының 1-тармағының
2) тармақшасы 1999 жылғы 26 қыркүйекте қолдануға енгізілді.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.