Об утверждении графика представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 24 сентября 2003 г. N 228
1. Утвердить прилагаемый График представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу:
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 января 1998 года N 10  R980010_ ;
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июля 1999 года N 113  R990113_ .
3. Контроль за выполнением настоящего распоряжения возложить на руководителей структурных подразделений Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно прилагаемому Графику представления информационных материалов.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 февраля 2000 года N 20-р
График
представления информационных материалов Премьер-Министру
Республики Казахстан
Сноска. График - с изменениями и дополнениями, внесенными распоряжениями Премьер-Министра РК от 15 июня 2000 года N 90-р  R000090_ ; от 22 сентября 2000 г. N 118  R000118_ ; от 21 июня 2001 г. N 46  R010046_   ; от 16 мая 2002 г. N 51  R020051_   ; от 20 мая 2002 г. N 53-p  R020053_   .
__________________________________________________________________________
N !Наименование документа!Срок представления информационных материалов  !
п/п!                      !----------------------------------------------!
!                      !центральными исполнительными!отделами         !
!                      !органами, Нацбанком (по     !Канцелярии       !
!                      !согласованию)               !Премьер-Министра,!
!                      !                            !куда поступают   !
!                      !                            !информационные   !
!                      !                            !материалы        !
-------------------------------------------------------------------------!
1 !           2          !              3             !         4       !
-------------------------------------------------------------------------!
1. Ежедневная информация
-------------------------------------------------------------------------
1  Информация о состоянии  По мере поступления МВД
криминогенной           Агентство финансовой полиции
обстановки              и Таможенный комитет МГД
---------------------------------------------------------------------------
2  Информация о чрезвычай- По мере поступления         Отдел регионального
ной ситуации            Агентства по ЧС             развития
Отдел обороны и
правопорядка
---------------------------------------------------------------------------
3  Важная корреспонденция  По мере поступления
---------------------------------------------------------------------------
4  Информация о политичес- По мере поступления         Отдел внешних связей
кой и экономической     МИД
ситуации в странах, с
которыми Республика
Казахстан имеет
дипломатические отно-
шения
---------------------------------------------------------------------------
5  Информация о местона-   Министерства и агентства    Отдел кадровой
хождении членов                                     работы
Правительства
--------------------------------------------------------------------------

Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ақпараттық материалдарды ұсынудың кестесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 2000 жылғы 9 ақпан N 20-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.24. N 228 өкімімен.
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ақпараттық материалдарды ұсынудың кестесі бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 10 қаңтардағы N 10 өкімі ;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 29 шілдедегі N 113 өкімі .
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау қоса беріліп отырған Ақпараттық материалдарды ұсыну кестесіне сәйкес Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің құрылымдық бөлімшелерінің жетекшілеріне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2000 жылғы 9 ақпандағы
N 20-ө өкімімен
бекітілген
Ақпараттық материалдарды Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ұсыну
КЕСТЕСІ
ЕСКЕРТУ. Кесте өзгерді - ҚР Премьер-Министрінің 2000.06.15. N 90 өкімімен .
ЕСКЕРТУ. Кесте өзгерді - ҚР Премьер-Министрінің 2000.09.22. N 118 өкімімен .
ЕСКЕРТУ. Кесте өзгерді - ҚР Премьер-Министрінің 2001.06.21. N 46 өкімімен .
ЕСКЕРТУ. Кесте өзгерді - ҚР Премьер-Министрінің 2002.05.16. N 51 өкімімен .
ЕСКЕРТУ. Кесте өзгерді - ҚР Премьер-Министрінің 2002.05.20. N 53 өкімімен .
-------------------------------------------------------------------
N   Құжаттың атауы    Ақпараттық материалдарды ұсынудың мерзімдері
р/с
-------------------------------------------------------------------
Орталық атқарушы     Ақпараттық материалдар
органдар,Ұлттық      келіп  түсетін Премьер-
Банк (келісім        Министр Кеңсесінің
бойынша)             бөлімдері
-------------------------------------------------------------------
1           2                  3                      4
-------------------------------------------------------------------
1. Күн сайынғы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
1   Криминогенді           Келіп түсуіне қарай
жағдайдың жай-күйі     Ішкіісмині
туралы ақпарат         Қаржы полициясы агенттігі
мен МКМ Кеден комитеті
-------------------------------------------------------------------
2   Төтенше жағдайлар      Келіп түсуіне қарай   Аймақтық даму
туралы ақпарат         Төтенше жағдайлар     бөлімі, қорғаныс
жөніндегі агенттігі   және құқық тәртібі
бөлімі
-------------------------------------------------------------------
3   Маңызды хат-хабар      Келіп түсуіне қарай
-------------------------------------------------------------------
4   Қазақстан              Келіп түсуіне қарай   Сыртқы байланыстар
Республикасының        Сыртқыісмині          бөлімі
дипломатиялық
қатынастары бар
елдердегі саяси және
экономикалық жағдай
туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
5   Үкімет мүшелерінің     Министрліктер және    Кадр жұмысы бөлімі
жүрген жерлері         агенттіктер
туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------

2. Еженедельная информация
---------------------------------------------------------------------------
6  Мониторинг цен          Четверг                     Пятница
(инфляция)              Статагентство               Сводный аналитичес-
кий отдел
--------------------------------------------------------------------------
7  Оперативная информация  С 1 июня до 1 ноября,       Отдел регионального
сезонного характера (о  каждый понедельник          развития
ТЭК, уборке урожая,     МЭМР                        Отдел
подготовке к зиме и     Минсельхоз                  производственной
т.д.)                                               сферы и
инфраструктуры
---------------------------------------------------------------------------
8  Обзор прессы за неделю                              Понедельник
Отдел правительст-
венной информации
---------------------------------------------------------------------------
3. Ежедекадная информация
---------------------------------------------------------------------------
9  Информация по государ-  2-й день, последующей       3-й день последующей
ственным финансам       декады                      декады
(приложение к графику,  Мингосдоходов               Экономический отдел
пор.номер 20)
---------------------------------------------------------------------------
4. Полумесячная информация
---------------------------------------------------------------------------
10 Информация по государ-  16-го (оперативный) и 5-го  Помесячный анализ на
ственным финансам       числа                       8-е число
(приложение к графику,  Мингосдоходов               Экономический отдел
пор.номер 2)
--------------------------------------------------------------------------
5. Ежемесячная информация
--------------------------------------------------------------------------
11 Информация о состоянии  20-го числа последующего     23-го числа
преступности и          месяца                      последующего месяца
законности в стране     МВД                         Отдел
Генпрокуратура (по согла-   обороны и
сованию)                    правопорядка
--------------------------------------------------------------------------
12 Информация об итогах    15-го числа последующего    17-го числа
социально-экономическо- месяца                      последующего месяца
го развития государства Статагентство               Сводный
аналитический отдел
--------------------------------------------------------------------------
13 Информация о ситуации   15-го числа последующего    Экономический отдел
на рынке труда и        месяца
организации обществен-  Минтрудсоцзащиты
ных работ
--------------------------------------------------------------------------

2. Апта сайынғы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
6   Бағалар мониторингі    Бейсенбі статистика   Жұма
(инфляция)             жөніндегі агенттік    Жиынтық талдау
бөлімі
-------------------------------------------------------------------
7   Маусымдық сипаттағы    1 маусымнан бастап    Аймақтық даму
жедел ақпарат (ОЭК,    1 қарашаға дейін әр   бөлімі Өндірістік
астық жинау,қысқа      дүйсенбіде            сала және
әзірлік туралы және    ЭМРМ, Ауылшармині     инфрақұрылым бөлімі
т.с.)
-------------------------------------------------------------------
8   Апта ішіндегі                                Дүйсенбі
баспасөзге шолу                              Үкіметтік ақпарат
бөлімі
-------------------------------------------------------------------
3. Он күн сайынғы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
9   Мемлекеттік қаржы      Келесі онкүндіктің    Келесі онкүндіктің
жөніндегі ақпарат      2-күні Мемкірісмині   3-күні
(кестеге қосымша,                            Экономикалық бөлім
20-шы реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------
4. Жарты айлық ақпарат
-------------------------------------------------------------------
10  Мемлекеттік қаржы      16 (жедел) және       8-күнге ай бойынша
жөніндегі ақпарат      5-күні Мемкірісмині   талдау
(кестеге қосымша,                            Экономикалық бөлім
2-ші реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------
5. Ай сайынғы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
11  Елдегі қылмыстық       Келесі айдың 20-күні  Келесі айдың
жағдай мен             Ішкіісмині Бас        23-күні қорғаныс
заңдылықтың жай-күйі   прокуратура           және құқық тәртібі
туралы ақпарат         (келісім бойынша)     бөлімі
-------------------------------------------------------------------
12  Мемлекеттік әлеуметтік Келесі айдың 15-күні  Келесі айдың
экономикалық дамудың   Статистика агенттігі  17-күні Ақпараттық
қорытындылары туралы                         талдау бөлімі
ақпарат
-------------------------------------------------------------------
13  Еңбек рыногындағы      Келесі айдың 15-і     Экономикалық бөлім
және қоғамдық          күні
жұмыстарды             Еңбекәлеуметмині
ұйымдастырудағы ахуал
туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------

14 Данные о вакансиях по                               15-го числа каждого
Канцелярии и вакансиях                              месяца
в центральных                                       Отдел кадровой
исполнительных органах                              работы
по должностям,
назначаемым Правительством
---------------------------------------------------------------------------
15 Сводный план мероприятий                            1-го числа каждого
на предстоящий месяц с                              месяца
участием Президента и                               Секретариат Премьер-
Премьер-Министра                                    Министра
---------------------------------------------------------------------------
16 Перечень законопроектов,                            1-го числа каждого
находящихся на рассмотрении                         месяца
Парламента                                          Представительство
Правительства в
Парламенте
--------------------------------------------------------------------------
17 Информация о ходе       10-го числа каждого месяца  Сводный аналитичес-
выполнения Плана        Минэкономторг (сводная      кий отдел
мероприятий по реали-   информация),                Экономический отдел
зации Программы         центральные исполнительные  Юридический Отдел,
действий Правительства  органы                      Отдел
Республики Казахстан                                обороны и
на 2000-2002 гг.                                    правопорядка
Отдел
производственной
сферы и
инфраструктуры
Отдел регионального
развития
Отдел внешних связей
Отдел кадровой
работы
Отдел социально-
культурного
развития
--------------------------------------------------------------------------
18 Информация о ходе       5-го числа каждого месяца   10-го числа каждого
выполнения Плана        Минюст                      месяца
законопроектных работ                               Юридический отдел
------------------------------------------------------------------------
19 Перечень стран, в кото- 20-го числа предыдущего     1-го числа текущего
рые планируется         месяца                      месяца
направить поздравитель- МИД                         Секретариат Премьер-
ные письма (телеграммы)                             Министра
по случаю национальных
праздников
---------------------------------------------------------------------------
20 Информация по государст- 15-го числа последующего    Экономический отдел
венным финансам          месяца
(приложение к графику,   Таможенный комитет
пор.номер 4)             Мингосдоходов
---------------------------------------------------------------------------

14  Кеңсе бойынша бос                            Әр айдың 15-күні
орындар мен Үкімет                           Кадр жұмысы бөлімі
тағайындайтын лауазым.
дар бойынша орталық
атқарушы органдардағы
бос орындар туралы
деректер
-------------------------------------------------------------------
15  Президент пен Премьер-                       Әр айдың 1-күні
Министрдің қатысуымен                        Премьер-Министрдің
болатын алдағы айдағы                        Хатшылығы
іс-шаралардың жиынтық
жоспары
-------------------------------------------------------------------
16  Парламенттің                                 Әр айдың 1-күні
қарауындағы заң                              Үкіметтің
жобаларының тізбесі                          Парламенттегі
өкілдігі
-------------------------------------------------------------------
17  Қазақстан Республикасы   Әр айдың 10-күні    Жиынтық талдау
Үкіметінің 2000-2002     Экономсаудамині     бөлімі Экономикалық
жылдарға арналған Іс-    (жиынтық ақпарат),  Заң бөлімі,
қимыл бағдарламасын      орталық атқарушы    қорғаныс және
іске асыру жөніндегі     органдар            Өндірістік сала
іс-шаралар жоспарының                        және инфрақұрылым
орындалу барысы туралы                       бөлімі, Аймақтық
ақпарат                                      даму бөлімі,
Сыртқы байланыстар
бөлімі, Кадр жұмысы
бөлімі
Әлеуметтік-мәдени
даму бөлімі
-------------------------------------------------------------------
18  Заң жобалары жұмыстары   Әр айдың 5-күні     Әр айдың 10-күні
жоспарының орындалу      Әділетмині          Заң бөлімі
барысы туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
19  Ұлттық мерекелеріне      Алдыңғы айдың     Ағымдағы айдың 1-күні
орай құттықтау хаттарын  20-күні             Премьер-Министрдің
(жеделхаттар жолдау      Сыртқыісмині        Хатшылығы
жоспарланған елдердің
тізбесі)
-------------------------------------------------------------------
20  Мемлекеттік қаржы        Келесі айдың 15-күні  Экономикалық
жөніндегі ақпарат        Мемкірісминінің       бөлім
(кестеге қосымша, 4-ші   Кеден комитеті
реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------

21 Информация по государст- 3-го числа последующего    Экономический отдел
венным финансам          месяца
(приложение к графику,   Комитет госимущества и
пор.номер 5)             приватизации Минфина
--------------------------------------------------------------------------
22 Информация по государст- 1-е число второго          Экономический отдел
венным финансам          месяца, следующего за
(приложение к графику,   отчетным
пор.номер 9)             Минфин
--------------------------------------------------------------------------
23 Информация по государст- 1-е число второго          Экономический отдел
венным финансам          месяца, следующего за
(приложение к графику,   отчетным
пор.номер 10)            Минфин
--------------------------------------------------------------------------
24 Информация по государст- 5-го числа последующего    10-го числа
венным финансам          месяца                     последующего месяца
(приложение к графику,   Минфин                     Экономический отдел
пор.номер 11)
--------------------------------------------------------------------------
25 Информация по государст- 1-е число второго          Экономический отдел
венным финансам          месяца, следующего за
(приложение к графику,   отчетным
пор.номер 12)            Минфин
--------------------------------------------------------------------------
26 Информация по государст- 15-го числа последующего   Экономический отдел
венным финансам          месяца
(приложение к графику,   Минфин
пор.номер 13)
--------------------------------------------------------------------------
27 Информация по государст- 15-го числа последующего    Экономический отдел
венным финансам          месяца
(приложение к графику,   Минфин
пор.номер 14)
--------------------------------------------------------------------------
28 Информация по государст- 28-го числа последующего    Экономический отдел
венным финансам          месяца
(приложение к графику,   Минфин
пор.номер 15)
--------------------------------------------------------------------------
29 Информация по государст- 5-го числа последующего    10-го числа после-
венным финансам          месяца                     дующего месяца
(приложение к графику,   Минтрудсоцзащиты           Экономический отдел
пор.номер 21)
--------------------------------------------------------------------------
30 Информация об объеме     20-го числа последующего    Экономический отдел
кредитования субъектов   месяца
малого предпринимательства Нацбанк (по согласованию)
банками второго уровня
--------------------------------------------------------------------------
31 Информация о привлечении 20-го числа последующего    Экономический отдел
средств населения во     месяца
вклады банками второго   Нацбанк (по согласованию)
уровня с выделением
информации по
Народному Банку
--------------------------------------------------------------------------
32 Информация об объеме     25-го числа последующего    Экономический отдел
кредитования реального   месяца
сектора экономики        Нацбанк (по согласованию)
(дополнительно к инфор-
мации об объеме
кредитования субъектов
малого предприниматель-
ства банками второго
уровня)
--------------------------------------------------------------------------

21  Мемлекеттік қаржы        Келесі айдың 3-күні    Экономикалық
жөніндегі ақпарат        Қаржыминінің           бөлім
(кестеге қосымша,5-ші    Мемлекеттік мүлік
реттік нөмір)            және жекешелендіру
комитеті
-------------------------------------------------------------------
22  Мемлекеттік қаржы        Есепті айдан кейінгі   Экономикалық
жөніндегі ақпарат        екінші айдың 1-күні    бөлім
(кестеге қосымша,9-шы    Қаржымині
реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------
23  Мемлекеттік қаржы        Есепті айдан кейінгі   Экономикалық
жөніндегі ақпарат        екінші айдың 1-күні    бөлім
(кестеге қосымша,10-ші   Қаржымині
реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------
24  Мемлекеттік қаржы        Келесі айдың          Келесі айдың
жөніндегі ақпарат        5-күні             10-күні Экономикалық
(кестеге қосымша,11-ші   Қаржымині             бөлім
реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------
25  Мемлекеттік қаржы        Есепті айдан кейінгі   Экономикалық
жөніндегі ақпарат        екінші айдың 1-күні    бөлім
(кестеге қосымша,12-ші   Қаржымині
реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------
26  Мемлекеттік қаржы        Келесі айдың           Экономикалық
жөніндегі ақпарат        15-күні                бөлім
(кестеге қосымша,13-ші   Қаржымині
реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------
27  Мемлекеттік қаржы        Келесі айдың           Экономикалық
жөніндегі ақпарат        15-күні                бөлім
(кестеге қосымша,14-ші   Қаржымині
реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------
28  Мемлекеттік қаржы        Келесі айдың           Экономикалық
жөніндегі ақпарат        28-күні                бөлім
(кестеге қосымша,15-ші   Қаржымині
реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------
29  Мемлекеттік қаржы        Келесі айдың       Келесі айдың 10-күні
жөніндегі ақпарат        5-күні              Экономикалық бөлім
(кестеге қосымша,21-ші   Еңбекәлеуметмині
реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------
30  Екінші деңгейдегі        Келесі айдың        Экономикалық бөлім
банктердің шағын кәсіп.  20-күні
керлік субъектілерін     Ұлттық Банк
несиелендіру көлемі      (келісім бойынша)
туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
31  Екінші деңгейдегі        Келесі айдың         Экономикалық бөлім
банктердің Халықтық      20-күні
Банк бойынша ақпаратты   Ұлттық Банк
бөліп көрсете отырып,    (келісім бойынша)
халықтың қаражатын
тартуы туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
32  Экономиканың нақты       Келесі айдың 20-күні Экономикалық бөлім
секторын несиелендірудің Ұлттық Банк
көлемі туралы ақпарат    (келісім бойынша)
(екінші деңгейдегі банк.
тердің шағын кәсіпкерлік
субъектілерін несиелендіру
көлемі туралы ақпаратқа
қосымша)
-------------------------------------------------------------------

33 Информация по государст- 10-го числа последующего    Экономический отдел
венным финансам          месяца
(приложение к графику,   Комитет госимущества и
пор.номер 25)            приватизации Минфина
--------------------------------------------------------------------------
34 (исключена - N 53 от 20.05.2002 г.)
--------------------------------------------------------------------------
35 Информация по государст- 5-го числа последующего    Экономический отдел
венным финансам          месяца
(приложение к графику,   Минфин
пор.номер 17)
--------------------------------------------------------------------------
36 Информация о финансиро-  5-го числа последующего    Отдел регионального
вании расходования       месяца                     развития и
средств республиканского Минфин,                    Отдел социально-
бюджета на выплату       Минтрудсоцзащиты           культурного
пенсий и пособий,                                   развития
о численности получателей
и выплате пенсий и
пособий (в разрезе областей)
--------------------------------------------------------------------------
36-1 Информация о           1-е число                 Экономический
состоянии              второго                   отдел
задолженности по       месяца,
выплате заработной     следующего за
платы в                отчетным
государственных        Минфин
учреждениях,
содержащихся
за счет
республиканского
бюджета
--------------------------------------------------------------------------
37 Информация о выдаче      15-го числа месяца,        Экономический отдел
микрокредитов наименее   следующего после           Отдел регионального
обеспеченным гражданам   окончания квартала         развития
для создания рабочих     Минтрудсоцзащиты и
мест в первую очередь    Агентство по               Сводный аналитичес-
на селе (в разрезе       монополиям и               кий отдел
областей)                бизнесу                    Отдел социально-
культурного
развития
--------------------------------------------------------------------------
38 Информация о выдаче      23-го числа последующего Отдел производственной
кредитов на развитие     месяца                   сферы и инфраструктуры
малого и среднего        Нацбанк                  Отдел регионального
бизнеса, фермерских      (по согласованию)        развития
хозяйств по секторам                              Экономический отдел
экономики и в
региональном разрезе
---------------------------------------------------------------------------
39 Информация о реализации  5-го числа последующего    Отдел регионального
программы компьютериза-  месяца                     развития и Отдел
ции школ, прежде всего в Минобрнауки                социально-
сельской местности (в                               культурного
разрезе областей)                                   развития
---------------------------------------------------------------------------
40 - Строка исключена
--------------------------------------------------------------------------
41 Информация о проведе-   5-го числа последующего     Отдел социально-
нии общественной        за кварталом месяца         культурного развития
компании за здоровый    Минкультинформ
образ жизни (в раз-     Здравагентство              Экономический отдел
резе областей)
--------------------------------------------------------------------------

33  Мемлекеттік қаржы жөнін.  Келесі айдың 10-күні   Экономикалық
дегі ақпарат (кестеге     Қаржыминінің Мемлекет. бөлім
қосымша,25-ші реттік      тік мүлік және жеке.
нөмір)                    шелендіру комитеті
-------------------------------------------------------------------
34
-------------------------------------------------------------------
35  Мемлекеттік қаржы         Келесі айдың 5-күні     Экономикалық
жөніндегі ақпарат         Қаржымині               бөлім
(кестеге қосымша,17-ші
реттік нөмір)
-------------------------------------------------------------------
36  Зейнетақылар мен жәрдем.  Келесі айдың 5-күні     Аймақтық даму
ақыларды төлеуге респуб.  Қаржымині,Еңбекәлеумет. және
ликалық бюджет қаражаты.  мині                 Әлеуметтік-мәдени
ның жұмсалуын қаржыланды.                        даму бөлімі
ру туралы, зейнетақылар,                       Ақпараттық талдау
мен жәрдемақылар алушылар.                         бөлімі
дың саны және төлеу туралы
(облыстар тұрғысында)
ақпаратты
-------------------------------------------------------------------
36-1 Республикалық бюджеттің  Есептіден              Экономикалық
есебіне нұсталатын мем.  кейінгі екінші         бөлім
лекеттік мекемелердегі   айдың
жалақы төлеу жөніндегі   1-күні
берешектің жай-күйі ту.  Қаржымині
ралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
37  Жұмыс орындарын,бірінші   тоқсан аяқталғаннан    Экономикалық
кезекте селода құру үшін  кейінгі айдың 15-күні, бөлім Аймақтық
ең аз қамтамасыз етілген  Еңбекмині және Монопо. даму бөлімі
азаматтарға шағын несие.  лиябизнесагенттігі     Жиынтық талдау
лер беру туралы ақпарат                          бөлімі
(облыстар тұрғысында)                          Әлеуметтік-мәдени
даму бөлімі
-------------------------------------------------------------------
38  Шағын және орта бизнесті  Келесі айдың 23-күні    Өндірістік
фермерлік қожалықтарды    Ұлттықбанк (келісім     сала және
дамытуға несиелер беру    бойынша)               инфрақұрылым
туралы ақпарат (экономика                        бөлімі Аймақтық
секторлары бойынша және                           даму бөлімі
аймақтық бөліністе)                              Экономикалық
бөлім
-------------------------------------------------------------------
39  Мектептерді,ең алдымен    Келесі айдың 5-күні
селолық жерлердегі,       Білімғылыммині     Әлеуметтік-мәдени
компьютерлендіру                                 даму бөлімі
бағдарламасын іске асыру
туралы ақпарат (облыстар
тұрғысында)
-------------------------------------------------------------------
40
-------------------------------------------------------------------
41  Салауатты өмір салты үшін Тоқсаннан кейінгі айдың
қоғамдық науқан жүргізу   5-күні Мәдениет,     Әлеуметтік-мәдени
туралы ақпарат(облыстар   бұқаралық ақпарат және  даму бөлімі
тұрғысында)               қоғамдық келісім        Экономикалық
министрлігі,Денсаулық.  бөлім
сақтау агенттігі
-------------------------------------------------------------------

42 Информация о реализа-   20-го числа последующего  Отдел производственной
ции программы жилищного месяца                    сферы и инфраструктуры
строительства (в раз-   Минэкономторг               Отдел регионального
резе областей)                                      развития
Сводный
аналитический отдел
--------------------------------------------------------------------------
43 Информация о зарегист-  15-го числа последующего    20-го числа
рированных негосударст- месяца                      последующего месяца
венных накопительных    Комитет по регулированию    Экономический отдел
пенсионных фондах,      деятельности накопительных
размерах их уставных    пенсионных фондов
фондов, количестве      Минтрудсоцзащиты
граждан, объеме
страховых взносов
---------------------------------------------------------------------------
6. Ежеквартальная информация
---------------------------------------------------------------------------
44 Информация о состоянии  Центральные исполнительные   10-го числа
исполнения директивных  органы                       последующего месяца
документов Президента,                               Отдел контроля и
постановлений                                        документационного
Правительства и                                      обеспечения
распоряжений Премьер-
Министра
---------------------------------------------------------------------------
45 Аналитическая записка   15-го числа месяца,          В соответствии с
о ходе выполнения       следующего за отчетным       квартальными
Программы действий      кварталом                    перечнями вопросов
Правительства Респуб-   Минэкономторг                к рассмотрению на
лики Казахстан                                       заседаниях
на 2000-2002 гг.                                     Правительства
Сводный аналитичес-
кий отдел
Экономический отдел
Отдел регионального
развития
Отдел производст-
венной сферы и
инфраструктуры
Юридический отдел,
Отдел обороны и
правопорядка
Отдел внешних
связей
Отдел кадровой
работы
Отдел социально-
культурного
развития
--------------------------------------------------------------------------
46 Информация о бюджетной   Ежеквартально, 15-го числа  Экономический отдел
дисциплине               месяца, следующего за       Сводный
(приложение к графику,   отчетным кварталом          аналитический отдел
пор.номер 31-1)          Минфин
--------------------------------------------------------------------------
46-1 Информация о           15 июля и                   Экономический
бюджетной              15 января                   отдел,
дисциплине             следующего                  Сводный
(приложение к графику, года                        аналитический

42  Тұрғын үй құрылысы бағ.   Келесі айдың 20-күні    Өндірістік
дарламасын жүзеге асыру   Экономсаудамині         сала және
туралы ақпарат(облыстар                          инфрақұрылым
тұрғысында)                                         бөлімі
Аймақтық даму
бөлімі
Жиынтық талдау
бөлімі
-------------------------------------------------------------------
43  Тіркелген мемлекеттік     Келесі айдың 15-күні    Келесі айдың
емес жинақтаушы           Еңбекәлеуметминінің     20-күні
зейнетақы қорлары,олар.   Жинақтаушы зейнетақы   Экономикалық
дың жарғылық қорларының   қорларының қызметін    бөлім Жиынтық
мөлшері,азаматтардың саны,реттеу жөніндегі       талдау бөлімі
сақтандыру жарналарының   комитеті
мөлшері туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
6. Тоқсан сайынғы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
44  Президенттің директивалық  Орталық атқарушы Келесі айдың 10-күні
құжаттарының,Үкімет қаулы. органдар               Бақылау және
ларының және Премьер-Мини.                        құжаттамалық
стр өкімдерінің атқарылу.                         қамтамасыз
ының жай-күйі туралы ақпарат                      ету бөлімі
-------------------------------------------------------------------
45  Қазақстан Республикасы     Есепті тоқсаннан       Үкіметтің
Үкіметінің 2000-2002       кейінгі айдың 15-күні мәжілістерінде
жылдарға арналған Іс-қимыл Экономсаудамині       қаралатын мә.
бағдарламасының орындалу                         селелердің
барысы туралы талдамалық                         тоқсандық
жазба                                            тізбелеріне
сәйкес Жиынтық
талдау бөлімі
Экономикалық
бөлім
Аймақтық даму
бөлімі
Өндірістік
сала және
инфрақұрылым
бөлімі,
Заң бөлімі,
қорғаныс
және құқық
тәртібі бөлімі,
Сыртқы
байланыстар
бөлімі,
Кадр жұмысы
бөлімі
Әлеуметтік-
мәдени даму
бөлімі
-------------------------------------------------------------------
46  Бюджеттік тәртіп           Тоқсан сайын есепті   Экономикалық
туралы ақпарат             тоқсаннан кейінгі     бөлім
(реттік нөмірі 31-1         айдың 15-і күні       Жиынтық талдау
бағанға,кестеге қосымша)    Қаржымині             бөлімі
-------------------------------------------------------------------
46-1 Бюджеттік                 15 шілде              Экономикалық
тәртіп туралы             және келесі           бөлім, Жиынтық
ақпарат (реттік           жылдың                талдама бөлімі
нөмірі                    15 қаңтары

пор. номер 31-2)       Минфин                      отдел
--------------------------------------------------------------------------
47 Сведения о таможенных    20-го числа, после оконча-  Экономический отдел
сборах, полученных за    ния квартала
таможенное оформление    Таможенный комитет
транзитных товаров в     Мингосдоходов
разрезе видов транспорта
и стран
---------------------------------------------------------------------------
48 Информация о деятель-   15-го числа, после окончания Отделы Канцелярии
ности межведомственных  квартала                     (по принадлежности)
комиссий                Руководители комиссий
---------------------------------------------------------------------------
49 Информация о расходах   10-го числа, после окончания  Отдел внешних
на зарубежные команди-  квартала                      связей
ровки членов            Мид
Правительства,
председателей агентств,
комитетов, президентов
национальных компаний
---------------------------------------------------------------------------
50 Информация об обеспече- 5-го числа, после окончания   Отдел регионально-
нии полной посещаемости квартала                      го развития и
детьми школ ( в разрезе Минобрнауки                   Отдел социально-
областей)                                             культурного
развития
-------------------------------------------------------------------------
51 Информация по государст- 20-го числа, после окончания 23-го числа после
венным финансам          квартала                    окончания квартала
(приложение к графику,   Мингосдоходов               Экономический отдел
пор.номер 6)
--------------------------------------------------------------------------
52 Информация по государст- 20-го числа,после окончания Экономический отдел
венным финансам          квартала
(приложение к графику,   Мингосдоходов
пор.номер 7)
--------------------------------------------------------------------------
53 Информация по государст- 20-го числа,после окончания Экономический отдел
венным финансам          квартала
(приложение к графику,   Мингосдоходов
пор.номер 8)
--------------------------------------------------------------------------
54 Информация по государст- 25-го числа,после окончания Экономический отдел
венным финансам          квартала
(приложение к графику,   Нацбанк (по согласованию)
пор.номер 24)
--------------------------------------------------------------------------
55 Информация по государст- 20-го числа,после окончания Отдел
венным финансам           квартала                   производственной
(приложение к графику,    Комитет госимущества и     сферы и
пор.номер 26)            приватизации Минфина       инфраструктуры
Экономический отдел
--------------------------------------------------------------------------
56 Информация по государст- 25-го числа,после окончания Экономический отдел
венным финансам          квартала
(приложение к графику,   Минфин
пор.номер 16)
--------------------------------------------------------------------------
57 Информация по государст- 30-го числа,после окончания Экономический отдел
венным финансам          квартала
(приложение к графику,   Минфин
пор.номер 19)
--------------------------------------------------------------------------
58 Информация о состоянии   Ежеквартально.              Экономический отдел
консолидированного       Предварительные данные -
платежного баланса       на 30-й день после
отчетного квартала
(аналитическое представление).
Отчетные данные - на 90-й
день после отчетного периода
(аналитическое и стандартное
представление),
Нацбанк (по согласованию)
--------------------------------------------------------------------------
59 Информация об основных   10 числа, после окончания   Отдел социально-
показателях здоровья     квартала                    культурного
населения и здравоохра-  Здравагентство              развития и
нения (в разрезе         Турспортагентство           Отдел
областей)                                            регионального
развития
---------------------------------------------------------------------------
60 Информация о реализации  20 числа месяца,            Экономический отдел
инвестиционных проектов  следующего после            Отдел регионального
ф. N 1-ИП (в разрезе     окончания квартала          развития
областей)                Комитет по инвестициям      Отдел
МИДа                        производственной
сферы и
инфраструктуры
---------------------------------------------------------------------------
61 Информация о состоянии   10 числа, после окончания   Экономический отдел
инвестиционной деятель-  квартала                    Отдел регионального
ности в минерально-      МЭМР                        развития
сырьевом комплексе (в                                Отдел
разрезе областей)                                    производственной
сферы и
инфраструктуры
---------------------------------------------------------------------------

31-2 бағанға,             Қаржымині
кестеге
қосымша)
-------------------------------------------------------------------
47  Көліктердің түрлері мен    Тоқсан аяқталғаннан   Экономикалық
елдердің тұрғысында        кейінгі 20-күн        бөлім
транзиттік тауарларды      Мемкірісминінің
кедендік ресімдеу үшін     Кеден комитеті
алынған кедендік алымдар
туралы мәлімет
-------------------------------------------------------------------
48  Ведомствоаралық комиссия.  Тоқсан аяқталғаннан    Кеңсенің
лардың қызметі туралы      кейінгі 15-күн         бөлімдері
ақпарат                    Комиссиялардың        (тиістілігіне
жетекшілері            қарай)
-------------------------------------------------------------------
49  Үкімет мүшелерінің,агент.  Тоқсан аяқталғаннан    Сыртқы
тіктер,комитеттер төраға.  кейінгі 10-күн         байланыстар
ларының,ұлттық компаниялар Сыртқыісминінің        бөлімі
президенттерінің шетелдік
іссапарларға арналған шы.
ғыстары туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
50  Балалардың мектепке толық  Тоқсан аяқталғаннан   Аймақтық даму
баруын қамтамасыз ету      кейінгі 5-күн         бөлімі және
туралы ақпарат (облыстар   Білімғылыммині     Әлеуметтік-мәдени
тұрғысында)                                      даму бөлімі
-------------------------------------------------------------------
51  Мемлекеттік қаржы жөнін.   Тоқсан аяқталғаннан    Тоқсан
дегі ақпарат (кестеге      кейінгі 20-күн         аяқталғаннан
қосымша,6-шы реттік        Мемлекеттік кіріс     кейінгі 23-күн
нөмір)                     министрлігі           Экономикалық
бөлім
-------------------------------------------------------------------
52  Мемлекеттік қаржы жөнін.   Тоқсан аяқталғаннан    Экономикалық
дегі ақпарат (кестеге      кейінгі 20-күн         бөлім
қосымша,7-ші реттік        Мемлекеттік кіріс
нөмір)                     министрлігі
-------------------------------------------------------------------
53  Мемлекеттік қаржы жөнін.   Тоқсан аяқталғаннан    Экономикалық
дегі ақпарат (кестеге      кейінгі 20-күн         бөлім
қосымша,8-ші реттік        Мемлекеттік кіріс
нөмір)                     министрлігі
-------------------------------------------------------------------
54  Мемлекеттік қаржы жөнін.   Тоқсан аяқталғаннан    Экономикалық
дегі ақпарат (кестеге      кейінгі 25-күн         бөлім
қосымша,24-ші реттік       Ұлттық Банк (келісім
нөмір)                     бойынша)
-------------------------------------------------------------------
55  Мемлекеттік қаржы жөнін.   Тоқсан аяқталғаннан    Өндірістік
дегі ақпарат (кестеге      кейінгі 20-күн         сала және
қосымша, 26-шы реттік      Қаржы министрлігінің   инфрақұрылым
нөмір)                     Мемлекеттік мүлік      бөлімі
және жекешелендіру     Экономикалық
комитеті               бөлім
-------------------------------------------------------------------
56  Мемлекеттік қаржы жөнін.   Тоқсан аяқталғаннан    Экономикалық
дегі ақпарат (кестеге      кейінгі 25-күн         бөлім
қосымша, 16-шы реттік      Қаржымині
нөмір)
-------------------------------------------------------------------
57  Мемлекеттік қаржы жөнін.   Тоқсан аяқталғаннан    Экономикалық
дегі ақпарат (кестеге      кейінгі 30-күні        бөлім
қосымша, 19-шы реттік      Қаржымині
нөмір)
-------------------------------------------------------------------
58  Топтастырылған төлем       Тоқсан сайын. Алдын-ала Экономикалық
балансының жай-күйі        деректер есепті тоқсан.
туралы ақпарат             нан кейін 30-күн талда.
малы ұсыну). Есепті де.
ректер есепті кезеңнен
кейін 90-күн (талдамалы
және стандартты ұсыну),
Ұлттықбанк (келісім
бойынша)
-------------------------------------------------------------------
59  Халықтың денсаулығы мен    Тоқсан аяқталғаннан Әлеуметтік-мәдени
денсаулық сақтаудың не.    кейінгі 10-күн      даму бөлімі және
гізгі көрсеткіштері        Денсаулықсақтау        Аймақтық даму
туралы ақпарат (облыстар   агенттігі,             бөлімі
тұрғысында)                Турспортагенттігі
-------------------------------------------------------------------
60  N 1-ИЖ нысанды инвестиция. Тоқсан аяқталғаннан    Экономикалық
лық жобаларды жүзеге асыру кейінгі айдың 20-күні, бөлім
туралы ақпарат (облыстар   СІМ-нің Инвестициялар  Аймақтық даму
тұрғысында)                жөніндегі комитеті     бөлімі
Өндірістік
сала және
инфрақұрылым
бөлімі
-------------------------------------------------------------------
61  Минералдық-шикізат кеше.   Тоқсан аяқталғаннан    Экономикалық
ніндегі инвестициялық      кейінгі 10-күн         бөлім Аймақтық
қызметінің жай-күйі        ЭМРМ                    даму бөлімі
туралы ақпарат (облыстар                          Өндірістік
тұрғысында)                                       сала және
инфрақұрылым
бөлімі
-------------------------------------------------------------------

62 Информация по государст- 10-го августа отчетного     Отдел
венным финансам          года и 10-го февраля        производственной
(приложение к графику,   следующего года             сферы и
пор.номер 27)              Минфин                      инфраструктуры
Экономический отдел
--------------------------------------------------------------------------
63 Информация по государст- 10-го августа отчетного     Отдел
венным финансам          года и 10-го февраля        производственной
(приложение к графику,   следующего года             сферы и
пор.номер 28)            Минфин                      инфраструктуры
Экономический отдел
--------------------------------------------------------------------------
64 Информация о посещении   5-го числа, после окончания 10-го числа, после
регионов республики      квартала                    окончания квартала
руководителями централь- Министерства и агентства    Отдел кадровой
ных исполнительных                                   работы
органов
-------------------------------------------------------------------------
64-1 Расширенная информация     15-го числа, после      Отдел обороны и
по областям с наиболее     окончания квартала      правопорядка
сложной криминогенной      МВД
обстановкой с внесением
предложений по рассмот-
рению данных вопросов
на заседании Правительства
------------------------------------------------------------------------
64-2 Аналитическая записка о    10-го числа, после      Отдел обороны и
фактах чрезвычайных        окончания квартала      правопорядка
ситуаций                   АЧС
--------------------------------------------------------------------------
64-3 Данные            15-го числа после           Отдел
мониторинга       окончания квартала          производственной
развития          Агентство по                сферы и
малого бизнеса    статистике                  инфраструктуры;
в Республике                                  Сводный
Казахстан                                     аналитический
отдел
--------------------------------------------------------------------------
64-4 Аналитический     30-го числа после           Отдел
доклад о          окончания квартала          производственной
развитии          Агентство по                сферы и
малого бизнеса    регулированию               инфраструктуры;
в Республике      естественных                Сводный
Казахстан         монополий, защите           аналитический
конкуренции и               отдел
поддержке малого
бизнеса
--------------------------------------------------------------------------

62  Мемлекеттік қаржы жөнін.   есепті жылдың 10-тамы. Өндірістік
дегі ақпарат (кестеге      зында және келесі жыл. сала және
қосымша, 27-ші реттік      дың 10-ақпанында,      инфрақұрылым
нөмір)                     Қаржымині              бөлімі                                                              Экономикалық
бөлім
-------------------------------------------------------------------
63  Мемлекеттік қаржы жөнін.   есепті жылдың 10-тамы.  Өндірістік
дегі ақпарат (кестеге      зында және келесі жыл.  сала және
қосымша, 28-ші реттік      дың 10-ақпанында,      инфрақұрылым
нөмір)                     Қаржымині              бөлімі
Экономикалық
бөлім
--------------------------------------------------------------------
64  Орталық атқарушы органдар  Тоқсан аяқталғаннан    Тоқсан
басшыларының республика.   кейінгі 5-күн          аяқталғаннан
ның аймақтарында болуы     Министрліктер және     кейінгі 10-күн
туралы ақпарат             агенттіктер            Кадр жұмысы
бөлімі
-------------------------------------------------------------------
64-1 Осы                     тоқсан              Қорғаныс және құқық
мәселелердi                аяқталғаннан           тәртiбi бөлiмi;
Yкiметтiң мәжiлiсiнде      кейiнгі 15-күнi
қарау жөнiнде              ІІМ
ұсыныстар енгізумен
бiрге қылмыстылық
жағдайы неғұрлым
күрделi облыстар
бойынша кеңейтiлген
ақпарат
-------------------------------------------------------------------
64-2 Төтенше               тоқсан                Қорғаныс және құқық
жағдайлар фактiлерi     аяқталғаннан              тәртібі бөлімі
туралы талдама жазба    кейiнгі 10-күнi
ТЖА
-------------------------------------------------------------------
64-3   Қазақстан               тоқсан               Өндірістік сала
Республикасында         аяқталғаннан        және инфрақұрылым
шағын бизнесті          кейінгі 15-күні       бөлімі;
дамыту мониторингінің   Статистика            Жиынтық талдау
деректері               жөніндегі             бөлімі
агенттік
-------------------------------------------------------------------
64-4   Қазақстан               тоқсан              Өндірістік сала
Республикасында         аяқталғаннан        және инфрақұрылым
шағын бизнесті          кейінгі 30-күні       бөлімі;
дамыту туралы           Табиғи                Жиынтық талдау
талдау баяндама         монополияларды        бөлімі
реттеу,
бәсекелестікті
қорғау және
шағын бизнесті
қолдау жөніндегі
агенттік
-------------------------------------------------------------------

7. Полугодовая информация
---------------------------------------------------------------------------
65 Информация по государст- 20-го июля отчетного года   Отдел
венным финансам          и 20-го февраля следующего  обороны и
(приложение к графику,   года                        правопорядка
пор.номер 18)            Агентство по государствен-
ным материальным резервам
---------------------------------------------------------------------------
66 Информация о ходе        15 июля и 15 февраля        Отдел социально-
реализации стратегии     следующего года             культурного
развития Республики      Минобрнауки                 развития
Казахстан до 2030 г. в                               Экономический отдел
научно-технической сфере                             Сводный
аналитический отдел
---------------------------------------------------------------------------
67 Информация по миграции   15 июля и 15 февраля        Отдел социально-
и о демографической      следующего года             культурного
ситуации                 Агентство по миграции       развития
--------------------------------------------------------------------------
67-1 Информация согласно    15 июля и 15 фев-           Отдел обороны и
приложению к графику,  раля по итогам              правопорядка
порядковый номер 31-7  призыва
Минобороны
--------------------------------------------------------------------------
8. Ежегодная информация
--------------------------------------------------------------------------
68 Информация по государст- 1)При представлении бюджета Экономический отдел
венным финансам          в Парламент
(приложение к графику,   2) Уточненный в двухнедель-
пор.номер 1)             ный срок после утверждения
бюджета Парламентом
Минфин
---------------------------------------------------------------------------
69 Информация согласно      15-го марта следующего года  Отдел
приложению к графику,    Минобороны                   обороны
пор.номер 30                                          и правопорядка
---------------------------------------------------------------------------
70 Информация о работе      10-го января следующего года Отдел внешних
межправительственных     МИД, председатели комиссий   связей
комиссий по сотрудни-
честву с зарубежными
странами
--------------------------------------------------------------------------
71 Информация о ходе выпол- 10-го января следующего года Отдел внешних
нения международных      МИД                          связей
договоров и соглашений,
участником которых
является Республика
Казахстан
--------------------------------------------------------------------------

7. Жарты жылдық ақпарат
-------------------------------------------------------------------
65  Мемлекеттік қаржы жөнін.   есепті жылдың 20 шіл.  қорғаныс және
дегі ақпарат (кестеге      десінде және келесі    құқық тәртібі
қосымша, 18-ші реттік      20-ақпанында,          бөлімі
нөмір)                     Мемматрезерв жөніндегі
агенттігі
-------------------------------------------------------------------
66  Қазақстан Республикасының  Келесі жылдың 15 шіл.  Әлеуметтік-
ғылыми-техникалық салада.  десі мен 15 ақпаны     мәдени
ғы 2030 жылға дейінгі да.  Білімғылыммині         даму бөлімі
муы стратегиясын жүзеге                           Экономикалық
асырудың барысы туралы                            бөлім Жиынтық
ақпарат                                           талдау бөлімі
-------------------------------------------------------------------
67  Көші-қон жөніндегі және    Келесі жылдың 15 шіл.
демографиялық жағдай       десі мен 15 ақпаны   Әлеуметтік-мәдени
туралы ақпарат             Көшіқонагенттігі       даму бөлімі
-------------------------------------------------------------------
67-1 Кестеге              шақырудың              Қорғаныс және құқық
қосымшаға сәйкес          қорытындысы             тәртібі бөлімі
ақпарат, реттiк нөмiрi    бойынша 15
31-7                      шiлдеде және 15
ақпанда
Қорғанысминi
-------------------------------------------------------------------
8. Жыл сайынғы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
68  Мемлекеттік қаржы жөнін.   1)Бюджетті Парламентке  Экономикалық
дегі ақпарат (кестеге      ұсыну кезінде           бөлім
қосымша, 1-ші реттік       2)Бюджетті Парламент
нөмір)                     бекіткеннен кейінгі
екі апта мерзімде
нақтыланғаны
Қаржымині
-------------------------------------------------------------------
69  Кестеге қосымшаға сәйкес   Келесі жылдың 15       қорғаныс және
30-шы реттік нөмір         наурызында             құқық тәртібі
Қорғанысмині           бөлімі
-------------------------------------------------------------------
70  Шет елдермен ынтымақтас.   Келесі жылдың 10       Сыртқы
тық жөніндегі үкіметара.   қаңтары                байланыстар
лық комиссиялардың жұмысы  Сыртқыісмині,          бөлімі
туралы ақпарат             комиссиялардың
төрағалары
-------------------------------------------------------------------
71  Қазақстан Республикасы     Келесі жылдың 10       Сыртқы
қатысушы болып табылатын   қаңтары                байланыстар
халықаралық шарттар мен    Сыртқыісмині           бөлімі
келісімдердің орындалу
барысы туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------

72 Социально-экономические 10-го февраля следующего года Отдел регионально-
паспорта областей       Статагентство                 го развития
--------------------------------------------------------------------------
73 Статистические данные   15-го января следующего года  1-го марта
и записки о составе и   Министерства и агентства      следующего года
сменяемости кадров                                    Отдел кадровой
центральных исполнитель-                              работы
ных органов и Канцелярии
Премьер-Министра
---------------------------------------------------------------------------
74 Информация согласно     1-го февраля следующего года  Отдел
приложению к графику,   Минобороны                    обороны
пор.номер 29                                          и правопорядка
---------------------------------------------------------------------------
75 Информация согласно    15-го февраля следующего года  Отдел
приложению к графику,   Минобороны                    обороны
пор.номер 31                                          и правопорядка
--------------------------------------------------------------------------
75-1 План основных мероприятий  20-го числа месяца,      Отделы Канцелярии
предшествующего          (по принадлеж-
кварталу централь-       ности)
ные исполнительные
органы
-------------------------------------------------------------------------
75-2 Информация о деятельности  20 января следую-        Отдел обороны и
правоохранительных         щего года МВД,           правопорядка
органов                    Агентство финансовой
полиции и Тамо-
женный комитет МГД
--------------------------------------------------------------------------
75-3 Информация согласно        1-го марта следую-       Отдел обороны и
приложению к графику,      щего года в              правопорядка
порядковый номер 31-3      Минэкономторг
--------------------------------------------------------------------------
75-4 Информация согласно        15-го ноября теку-       Отдел обороны и
приложению к графику,      щего года Минобо-        правопорядка
порядковый номер 31-4      роны, МВД, АЧС
--------------------------------------------------------------------------
75-5 Информация согласно        15-го января сле-        Отдел обороны и
приложению к графику,      дующего года Мин-        правопорядка
порядковый номер 31-5      обороны, МВД, АЧС
--------------------------------------------------------------------------
75-6 Информация согласно        до 20 января сле-        Отдел обороны и
приложению к графику,      дующего года             правопорядка

72  Облыстардың әлеуметтік-    Келесі жылдың 10       Аймақтық даму
экономикалық төлқұжаттары  ақпаны                 бөлімі
Статистика жөніндегі
агенттік
-------------------------------------------------------------------
73  Орталық атқарушы органдар  Келесі жылдың 15       Келесі жылдың
мен Премьер-Министрдің     қаңтары                1-наурызында
Кеңсесі кадрларының құ.    Министрліктер және     Кадр жұмысы
рамы мен ауысымдылығы       агенттіктер           бөлімі
туралы статистикалық
деректер мен жазбалар
-------------------------------------------------------------------
74  Кестеге қосымшаға сәйкес   Келесі жылдың          қорғаныс және
ақпарат 29-шы реттік       1 қаңтары              құқық тәртібі
нөмір                      Қорғанысмині           бөлімі
-------------------------------------------------------------------
75  Кестеге қосымшаға сәйкес   Келесі жылдың 15       қорғаныс және
ақпарат 31-ші реттік       қаңтары                құқық тәртібі
нөмір                      Қорғанысмині           бөлімі
-------------------------------------------------------------------
75-1 Негiзгі iс-          тоқсан алдындағы       Кеңсенің бөлімдері
шаралар жоспары            айдың 20-күні          (тиісінше);
орталық атқарушы
органдар
-------------------------------------------------------------------
75-2 Құқық                 келесі жылдың
қорғау                     20 қаңтарында         Қорғаныс және құқық
органдарының               ІІМ,Қаржы полициясы    тәртібі бөлімі;
қызметi туралы             агенттігі және
ақпарат                    Кеден комитеті
-------------------------------------------------------------------
75-3 Кестеге               келесі жылдың         Қорғаныс және құқық
қосымшаға сәйкес           1 наурызында           тәртібі бөлімі;
ақпарат, реттiк            Экономсаудаминіне
нөмiрi 31-3
-------------------------------------------------------------------
75-4 Кестеге               үстiмiздегi           Қорғаныс және құқық
қосымшаға сәйкес           жылдың                 тәртiбi бөлiмi;
ақпарат, реттік            15 қарашасында
нөмiрi 31-4                Қорғанысминi,
IIМ, ТЖА
-------------------------------------------------------------------
75-5 Кестеге               келесi жылдың         Қорғаныс және құқық
қосымшаға сәйкес           15 қаңтарында          тәртiбi бөлiмi;
ақпарат, реттiк            Қорғанысминi,
нөмiрi 31-5                IIМ, ТЖА
-------------------------------------------------------------------
75-6 Кестеге               келесі жылдың         Қорғаныс және құқық
қосымшаға сәйкес           20 қаңтарына           тәртібі бөлімі;
ақпарат, реттiк            дейін

порядковый номер 31-6      Минэкономторг
--------------------------------------------------------------------------
9. Плановая отчетность
--------------------------------------------------------------------------
76 Статистическая отчет-  В соответствии с планом        Сводный аналити-
ность Агентства        статистических работ на год    ческий отдел
Республики Казахстан   Статагентство                  Экономический
по статистике                                         отдел
Отдел
производственной
сферы и
инфраструктуры
Отдел регионально-
го развития
Отдел внешних
связей
Отдел социально-
культурного
развития
___________________________________________________________________________
Приложение к графику
Сноска. Приложение к графику - с изменениями и дополнениями,
внесенными распоряжениями Премьер-Министра РК от 15 июня 2000 года N 90-р
R000090_ ; от 22 сентября 2000 г. N 118  R000118_ ; от 21 июня 2001 г. N 46
R010046_ .
__________________________________________________________________________
N !Наименование документа!          Срок представления                  !
п/п!                      !----------------------------------------------!
!                      !информационных материалов   !отделы Канцелярии!
!                      !центральными исполнительными!Премьер-Министра,!
!                      !органами, Нацбанком (по     !куда поступают   !
!                      !согласованию)               !информационные   !
!                      !                            !материалы        !
-------------------------------------------------------------------------!
1 !           2          !              3             !         4       !
-------------------------------------------------------------------------!
1. Информация по составлению и исполнению бюджета
-------------------------------------------------------------------------
1  А) При внесении в Пра- 1) При представлении бюджета
вительство проекта За- в Парламент
кона о республиканском 2) Уточненный в двухнедельный
бюджете на очередной   срок после утверждения бюджета
финансовый год либо о  Парламентом
внесении изменений в   Минфин
него в обязательном
порядке представляется
аналитическая информа-
ция (расчеты по каждо-
му виду доходов,
официальных транс-
фертов, расходов,
кредитования,
погашения, финансиро-
вания дефицита)
-----------------------------------------------------------------------
Б) Объемные показатели  1) При представлении бюджета
по каждой области, при- в Парламент
нятые при составлении   2) Уточненный в двухнедельный
плана регулирования и   срок после утверждения бюджета
определения размеров    Парламентом
бюджетных изъятий в     Минфин
республиканский бюджет
и субвенции из респуб-
ликанского бюджета
--------------------------------------------------------------------------
В) Расчеты к проекту    1) При представлении бюджета
бюджета на соответст-   в Парламент
вующий год с пофактор-  2) Уточненный в двухнедельный
ным анализом отклонений срок после утверждения бюджета
прогноза от утвержден-  Парламентом
ного бюджета (по видам  Минфин
поступлений в бюджет,
расходам по функциям и
т.д. (секретно)
---------------------------------------------------------------------------
Поступления
---------------------------------------------------------------------------
2  Срочный отчет о суммах  16-го (оперативный) и 5-го  8-го числа последую-
поступлений налогов и   числа                       щего месяца
других обязательных     Мингосдоходов               Экономический отдел
платежей в бюджет и
недоимки по ним по

нөмiрi 31-6                Экономсаудаминi
-------------------------------------------------------------------
9. Жоспарлы есеп беру
-------------------------------------------------------------------
76  Қазақстан Республикасы    Бір жылға арналған    Жиынтық талдау
Статистика жөніндегі      статистикалық жұмыс.  бөлімі
агенттігінің статистика.  тардың жоспарына      Экономикалық
лық есептілігі            сәйкес   Статистика   бөлім Өндірістік
жөніндегі агенттік    сала және
инфрақұрылым
бөлімі Аймақтық
даму бөлімі
Сыртқы
байланыстар
бөлімі
Әлеуметтік-мәдени
даму бөлімі
-------------------------------------------------------------------
Кестеге қосымша
ЕСКЕРТУ. Кестеге қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.09.22. N 118 өкімімен.
ЕСКЕРТУ. Кестеге қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.09.22. N 118 өкімімен.
ЕСКЕРТУ. Кесте қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.06.21. N 46 өкімімен.
ЕСКЕРТУ. Кесте қосымша өзгерді - ҚР Премьер-Министрінің 2002.05.16. N 51 өкімімен.
-------------------------------------------------------------------
N            Құжаттың атауы                      Ұсыну мерзімдері
р/с
-------------------------------------------------------------------
Орталық атқарушы  Ақпараттық материалдар
органдардың,      келіп түсетін
Ұлттық Банктің    Премьер-Министр
(келісім бойынша) Кеңсесінің бөлімдері
ақпараттық
материалдары
-------------------------------------------------------------------
1              2                     3                       4
-------------------------------------------------------------------
І. Бюджетті жасау және оның атқарылуы жөніндегі ақпарат
-------------------------------------------------------------------
1  А)Кезекті қаржы жылына         1)Бюджетті Парламен.
арналған Республикалық бюджет  тке ұсынған кезде
туралы не оған өзгерістер ең.  2)Бюджетті Парламент
гізу туралы Заңның жобасын     бекіткеннен кейінгі
Үкіметке енгізген кезде        екі апта мерзімде
міндетті түрде талдаулық       нақтыланғаны
ақпарат (кірістердің, ресми    Қаржымині
трансферттердің,шығыстардың,
несиелендірудің, өтеудің,
тапшылықты қаржыландырудың
әр түрі бойынша есептер)
ұсынылады
-------------------------------------------------------------------
Б)Республикалық бюджетке       1)Бюджетті Парламент.
бюджеттік алулар мен           ке ұсынған кезде
республикалық бюджеттен        2)Бюджетті Парламент
субвенциялардың мөлшерін       бекіткеннен кейінгі
реттеудің және айқындаудың     екі апта мерзімде
жоспарын жасау кезіндегі әр    нақтыланғаны
облыс бойынша көлемдік көр.    Қаржымині
сеткіштер
-------------------------------------------------------------------
В)Болжамның бекітілген          1)Бюджетті Парламент.
бюджеттен ауытқуының факторлық  ке ұсынған кезде
талдауы (бюджетке түсімдердің   2)Бюджетті Парламент
түрлері,функциялар бойынша      бекіткеннен кейінгі
шығыстар және т.б. (құпия)      екі апта мерзімде
бойынша тиісті жылға арналған   нақтыланғаны
бюджеттің жобасына есептер      Қаржымині
-------------------------------------------------------------------
Түсуі
-------------------------------------------------------------------
2  Салықтардың және бюджетке      16-(жедел) және 5-күні  Келесі
төленетін басқа да міндетті     Мемкірісмині           айдың
төлемдердің түсуі сомасы мен                           8-күні

состоянию на 15 и 1
число
--------------------------------------------------------------------------
3  - Строка исключена
--------------------------------------------------------------------------
4  А) Данные о состоянии   3-го числа последующего     Экономический отдел
всех видов счетов       месяца
Таможенного комитета на Таможенный комитет МГД
1-е число (секретно)
------------------------------------------------------------------------
Б) Информация об объеме 15-го числа последующего    Экономический отдел
фактически предостав-   месяца
ленных таможенных льгот Таможенный комитет
за отчетный период      Мингосдоходов
---------------------------------------------------------------------------
5  Данные о состоянии всех 3-го числа последующего     Экономический отдел
видов счетов Комитета   месяца
госимущества и привати- Комитет госимущества и
зации Минфина на 1-е    приватизации Минфина
число
---------------------------------------------------------------------------
6  Ежеквартальная динамика 20-го числа, после          23-го числа, после
налогов по видам с      окончания квартала          окончания квартала
нарастающим итогом по   Мингосдоходов               Экономический отдел
предприятиям, передан-
ным в управление (или
проданным) инвесторам,
в сравнении с аналогич-
ными показателями до
передачи в управление
или продажи
---------------------------------------------------------------------------
7  Ежеквартальный отчет о   20-го числа, после         Экономический отдел
поступлении роялти от    окончания квартала
крупных предприятий по   Мингосдоходов
областям
--------------------------------------------------------------------------
8  Информация о возмещении  20-го числа, после         Экономический отдел
сумм НДС по  крупным     окончания квартала
экспортоориентированным  Мингосдоходов
предприятиям по областям
---------------------------------------------------------------------------
Расходование
---------------------------------------------------------------------------
9  Информация об исполнении  1-е число второго месяца, Экономический отдел
государственного бюджета  следующего за отчетным
Минфин
--------------------------------------------------------------------------
10 Информация об исполнении  1-е число второго месяца, Экономический отдел
республиканского бюджета, следующего за отчетным
с расшифровкой раздела    Минфин
"Финансирование дефицита
бюджета"
--------------------------------------------------------------------------
11 Информация о состоянии    5-го числа последующего    10-го числа
задолженности по выплате  месяца                     последующего месяца
заработной платы          Минфин                     Экономический отдел
учреждениями, содержащи-
мися за счет местных
бюджетов
-------------------------------------------------------------------------
12 Информация о доходах и   1-е число второго месяца,  Экономический отдел
расходах местных         следующего за отчетным
бюджетов (в              Минфин
разрезе областей)
--------------------------------------------------------------------------

15 және 1-күнгі жағдай бойынша                      Экономикалық
олар бойынша түспеген сомалар                          бөлім
туралы жедел есеп
-------------------------------------------------------------------
3
-------------------------------------------------------------------
4  А)Кеден комитетінің барлық      Келесі айдың 3-күні  Экономикалық
шоттарының 1-күнгі жағдайы      Мемкірісмині            бөлім
туралы деректер (құпия)         Кеден комитеті
-------------------------------------------------------------------
Б)Есепті кезеңде іс жүзінде     Келесі айдың 15-күні Экономикалық
берілген кеден жеңілдіктерінің  Мемкірісмині            бөлім
көлемі туралы ақпарат           Кеден комитеті
-------------------------------------------------------------------
5  Қаржыминінің Мемлекеттік мүлік  Келесі айдың 3-күні  Экономикалық
және жекешелендіру департамент  Қаржыминінің            бөлім
шоттарының барлық түрлерінің    Мемлекеттік мүлік
1-күнгі жағдайы туралы          және жекешелендіру
деректер                        комитеті
-------------------------------------------------------------------
6  Инвесторлардың басқаруына       Тоқсан аяқталғаннан     Тоқсан
берілген (немесе сатылған)      кейінгі 20-күн      аяқталғаннан
кәсіпорындар бойынша басқаруға  Мемкірісмині            кейінгі
беруге немесе сатуға дейінгі                            23-күн
осындай көрсеткіштермен салыс.                      Экономикалық
тырғандағы өсіп келе жатқан                             бөлім
қорытындылардың түрлері
бойынша салықтардың тоқсан
сайынғы серпіні
-------------------------------------------------------------------
7  Облыстар бойынша ірі            Тоқсан аяқталғаннан  Экономикалық
кәсіпорындардан роялтидің       кейінгі 20-күн          бөлім
түсуі туралы тоқсан             Мемкірісмині
сайынғы есеп
-------------------------------------------------------------------
8  Облыстар бойынша ірі экспортқа  Тоқсан аяқталғаннан  Экономикалық
бағытталған кәсіпорындар        кейінгі 20-күн          бөлім
бойынша ҚҚС сомаларының         Мемкірісмині
өтелуі туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
Жұмсалуы
-------------------------------------------------------------------
9  Мемлекеттік бюджеттің           Есептіден кейінгі    Экономикалық
атқарылуы туралы ақпарат        екінші айдың 1-күні  бөлім
Қаржымині
-------------------------------------------------------------------
10 "Бюджеттің тапшылығын           Есептіден кейінгі   Экономикалық
қаржыландыру" бөлімін таратып   екінші айдың 1-күні  бөлім
жаза отырып республикалық       Қаржымині
бюджеттің атқарылуы туралы
ақпарат
-------------------------------------------------------------------
11 Жергілікті бюджеттің есебінен   Келесі айдың 5-күні  Келесі айдың
ұсталатын мекемелерге еңбекақы  Қаржымині              10-күні
төлеу жөніндегі берешектің                          Экономикалық
жай-күйі туралы ақпарат                                бөлім
-------------------------------------------------------------------
12 Жергілікті бюджеттердің кіріс.  Есептіден кейінгі    Экономикалық
тері мен шығыстары туралы       екінші айдың 1-күні    бөлім
ақпарат (облыстардың            Қаржымині
тұрғысында)
-------------------------------------------------------------------

13 Отчет о фактическом      15-го числа последующего    Экономический отдел
выделении из             месяца
республиканского         Минфин
бюджета сумм
субвенций и фактическом
поступлении в
республиканский бюджет
сумм бюджетных изъятий
в разрезе областей
(прогнозные назначения
и фактическое исполнение)
-------------------------------------------------------------------------
14 Отчет о выделении бюд-   15-го числа последующего    Экономический отдел
жетных ссуд из республи- месяца
канского бюджета местным Минфин
бюджетам, сроках их
погашения и непогашенных
остатках
-------------------------------------------------------------------------
15 Информация о привлечен- 28-го числа последующего    Экономический отдел
ных акимами областей     месяца
банковских кредитах      Минфин
(суммы, сроки погашения,
непогашенные остатки)
---------------------------------------------------------------------------
16 Отчет о состоянии ,     25-го числа, после окончания Экономический отдел
погашении и обслужива-  квартала
нии правительственного  Минфин
долга (внешнего и
внутреннего) и гаранти-
рованного государством
(секретно)
--------------------------------------------------------------------------
17 Информация об использо- 5-го числа последующего месяца Экономический
вании средств резервно- Минфин                         отдел
го фонда Правительства
на соответствующий год
по каждому решению
Правительства о выделе-
нии средств из фонда
(секретно)
---------------------------------------------------------------------------
18 Отчетность Агентства по  20-го июля отчетного
государственным          года и 20-го февраля
материальным резервам,   следующего года
в том числе по:          Агентство по
Государственным резервам государственным
(ф. N 11),               материальным
Мобилизационным резервам резервам
(ф. N 12)
(секретно)
---------------------------------------------------------------------------
19 Отчет о состоянии,       30-го числа, после окончания  Экономический
погашении и обслуживании квартала                      отдел
долга местных исполни-   Минфин
тельных органов
---------------------------------------------------------------------------
20 Данные о поступлении     2-й день последующей декады  3-й день
государственных доходов  Мингосдоходов                последующей декады
в разрезе видов платежей,                             Экономический
регионов, неисполнении                                отдел
прогнозных показателей
---------------------------------------------------------------------------
II. Информация об исполнении бюджета внебюджетных фондов
---------------------------------------------------------------------------
21 Информация о состоянии   5-го числа последующего      10-го числа
задолженности по выплате месяца                       последующего
пенсий                   Минтрудсоцзащиты             месяца
Экономический
отдел
---------------------------------------------------------------------------
III. Информация о состоянии рынка ценных бумаг
---------------------------------------------------------------------------
(Строки 22 и 23 исключены N 46 от 21.06.2001 г.)
---------------------------------------------------------------------------
24 Информация о состоянии  25-го числа, после окончания Экономический отдел
рынка ценных бумаг в    квартала
республике              Нацбанк (по согласованию)
--------------------------------------------------------------------------
IV. Другие вопросы
--------------------------------------------------------------------------

13 Облыстар тұрғысында республика. Келесі айдың 15-күні Экономикалық
лық бюджеттен субвенциялар      Қаржымині              бөлім
сомасының іс жүзінде бөлінуі
және республикалық бюджетке
бюджеттік алулар сомасының іс
жүзінде түсуі туралы есеп
(болжамдық тағайындаулар мен
іс жүзінде атқарылуы)
-------------------------------------------------------------------
14 Республикалық бюджеттен        Келесі айдың 15-күні Экономикалық
жергілікті бюджеттерге          Қаржымині              бөлім
бюджеттік қарыздардың бөлінуі,
оларды өтеудің мерзімдері және
өтелмеген қалдықтар туралы
есеп
-------------------------------------------------------------------
15 Облыс әкімдері тартқан банк     Келесі айдың 28-күні Экономикалық
несиелері (сомалары, өтеу       Қаржымині              бөлім
мерзімдері, өтелмеген
қалдықтар) туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
16 Үкіметтік (сыртқы және ішкі)    Тоқсан аяқталғаннан  Экономикалық
және мемлекет кепілдендірген    кейінгі 25-күн         бөлім
борышты өтеу мен оған қызмет    Қаржымині
көрсетудің жай-күйі туралы
есеп (құпия)
-------------------------------------------------------------------
17 Үкіметтің резерв қорының        Келесі айдың 5-күні  Экономикалық
тиісті жылға арналған           Қаржымині              бөлім
қаражатының қордан қаражат
бөлу туралы Үкіметтің әрбір
шешімі бойынша пайдаланылуы
туралы ақпарат (құпия)      -------------------------------------------------------------------
18 Мемматрезервтер жөніндегі       есепті жылдың 20-шілдесінде
агенттігінің есеп беруі,оның    және келесі жылдың 20 ақпанында,
ішінде: мемлекеттік резервтер   Мемматрезерв жөніндегі
бойынша (N 11н),жұмылдыру       агенттігі
резервтері бойынша (N 12н)
(құпия)     -------------------------------------------------------------------
19 Жергілікті атқарушы органдардың Тоқсан аяқталғаннан  Экономикалық
борыштарын өтеу мен оған қызмет кейінгі 30-күн         бөлім
көрсетудің жай-күйі туралы есеп Қаржымині
-------------------------------------------------------------------
20 Төлемдер,аймақтар тұрғысында    Келесі он күндіктің    Келесі
мемлекеттік кірістердің түсуі,  2-күні                онкүндіктің
болжамдық көрсеткіштердің       Мемкірісмині           3-күні
орындалмауы туралы деректер                          Экономикалық
бөлім
-------------------------------------------------------------------
ІІ. Бюджеттен тыс қорлардың бюджетті атқаруы туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
21 Зейнетақы төлеу жөніндегі       Келесі айдың 5-күні  Келесі айдың
берешектердің жай-күйі          Еңбекәлеуметмині       10-күні
туралы ақпарат                                      Экономикалық                                                           бөлім
-------------------------------------------------------------------
ІІІ. Бағалы қағаздар рыногының жағдайы туралы ақпарат
-------------------------------------------------------------------
22
-------------------------------------------------------------------
23 -------------------------------------------------------------------
24 Республикадағы бағалы қағаздар  Тоқсан аяқталғаннан  Экономикалық
рыногының жай-күйі туралы       кейінгі 25-күн         бөлім
ақпарат                         Ұлттық Банк (келісім
бойынша)
-------------------------------------------------------------------
ІV. Басқа да мәселелер
-------------------------------------------------------------------

25 Отчет о приватизации     10-го числа последующего
государственного         месяца
имущества                Комитет госимущества и
приватизации
Минфина
--------------------------------------------------------------------------
26 О состоянии работы       20-го числа, после окончания
по управлению госиму-    квартала
ществом                  Комитет госимущества и привати-
зации Минфина
---------------------------------------------------------------------------
27 Информация о выполнении  10-го числа второго месяца,
контрактных обязательств после окончания квартала
по предприятиям,         Комитет госимущества и привати-
приватизированным по     зации Минфина
индивидуальным проектам
(в разрезе областей)
--------------------------------------------------------------------------
28 Информация о выполнении  10-го числа второго месяца,
контрактных обязательств после окончания квартала
по предприятиям,         Комитет госимущества и привати-
переданным в управление  зации Минфина
(в разрезе областей)
--------------------------------------------------------------------------
29 Информация о состоянии   1-го февраля следующего года
автоколлон войскового    Минобороны
типа (форма N 1АК,
N 2АК)
(секретно)
-------------------------------------------------------------------------
30 Сводный доклад по сос-    15-го марта следующего года
тоянию мобилизационной    Минобороны
готовности Республики
Казахстан
(секретно)
-------------------------------------------------------------------------
31 Об итогах выполнения      15-го января следующего года
плана оперативной         Минобороны
подготовки (секретно)
-------------------------------------------------------------------------
31-1 Информация о количестве Ежеквартально, 15-го числа
охваченных проверками   месяца, следующего за
учреждений, сумм        отчетным кварталом
выявленного и           Минфин
возмещенного ущерба,
нецелевых расходов и пр.
-------------------------------------------------------------------------
31-2 Информация об              15 июля и 15 января
отраслевом направлении     следующего года
проверок                   Минфин
-------------------------------------------------------------------------
31-3 Сводный доклад о состоянии  1-го марта следующего за отчетным
мобилизационной подготовки  годом центральные и местные
Республики Казахстан        исполнительные органы в МЭ;
(секретно)                  15-го марта следующего за
отчетным годом Минэкономторг
---------------------------------------------------------------------

25 Мемлекеттік мүлікті             Келесі айдың 10-күні
жекешелендіру туралы есеп       Қаржыминінің
Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті
-------------------------------------------------------------------
26 Мемлекеттік мүлікті басқару     Тоқсан аяқталғаннан
жөніндегі жұмыстардың           кейінгі 20-күн
жай-күйі туралы                 Қаржыминінің
Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті
-------------------------------------------------------------------
27 Жеке жобалар бойынша            Тоқсан аяқталғаннан
жекешелендірілген кәсіпорын.    кейінгі екінші айдың
дар жөніндегі келісімшарттық    10-күні
міндеттемелердің орындалуы      Қаржыминінің
туралы ақпарат (облыстар        Мемлекеттік мүлік және
тұрғысында),                    жекешелендіру комитеті
-------------------------------------------------------------------
28 Басқаруға берілген              Тоқсан аяқталғаннан
кәсіпорындар бойынша            кейінгі екінші айдың
келісімшарттық                  10-күні
міндеттемелердің орындалуы      Қаржыминінің
туралы ақпарат (облыстар        Мемлекеттік мүлік және
тұрғысында),                    жекешелендіру комитеті
-------------------------------------------------------------------
29 Әскери үлгідегі                 Келесі жылдың 1
автоколонналардың жай-күйі      ақпанында
туралы ақпарат                  Қорғанысмині
(N 1 АК, N 2 АК нысанда)
(құпия)
-------------------------------------------------------------------
30 Қазақстан Республикасының       Келесі жылдың
жұмылдырушылық даярлығының      15 наурызында
жай-күйі жөніндегі жиынтық      Қорғанысмині
баяндама (құпия)
-------------------------------------------------------------------
31 Жедел даярлық жоспарының        Келесі жылдың
орындалуының қорытындылары      15 қаңтарында
туралы (құпия)                  Қорғанысмині
-------------------------------------------------------------------
31-1 Тексерумен қамтылған мекеме.  Тоқсан сайын, есепті тоқсаннан
лердің саны,  анықталған жә.  кейінгі айдың 15-күні
не өтелген залалдың, мақсат.  Қаржымині
тан тыс шығыстардың сомасы
және т.б.                     15 шілде және келесі жылдың
-------------------------------------------------------------------
31-2 Тексерудің салалық            15 қаңтары
бағыттары туралы              Қаржымині
ақпарат
-------------------------------------------------------------------
31-3 Қазақстан Республи.     есептi жылдан кейiнгі 1 наурызда
касының жұмылдыру            орталық және жергiлiктi атқарушы
дайындығының жай-күйi        органдар Экономсаудаминi;
туралы жиынтық баяндама      есептi жылдан кейiнгі 15 наурызда
(құпия)                      Экономсаудаминi;
-------------------------------------------------------------------

31-4 План оперативной, боевой и  15-го ноября текущего года
мобилизационной подготовки  Минобороны, МВД, АЧС
на очередной год (секретно)
---------------------------------------------------------------------
31-5 Информация об итогах        15-го января следующего года
выполнения Плана оператив-  Минобороны, МВД, АЧС
ной, боевой и мобилизацион-
ной подготовки (секретно)
---------------------------------------------------------------------
31-6 Проект доклада Президенту   до 20 января следующего года
РК о ходе реализации        Минэкономторг
Стратегии национальной
безопасности РК на 1999-2005
годы и выполнении Плана
мероприятий по реализации
Стратегии (совершенно
секретно)
---------------------------------------------------------------------
31-7 Сводный доклад об итогах    15 июля и 15 февраля по
очередного призыва граждан  итогам призыва
на срочную военную службу   Минобороны
(секретно)
---------------------------------------------------------------------

31-4 Жедел, жауынгерлiк      үстiмiздегі жылдың 15 қарашасында
және жұмылдыру               Қорғанысминi, IIМ, ТЖА;
дайындығының кезектi
жылға арналған жоспары
(құпия)
-------------------------------------------------------------------
31-5 Жедел, жауынгерлiк      келесi жылдың 15 қаңтарында
және жұмылдыру               Қорғанысминi, IIМ, ТЖА;
дайындығы жоспары
орындалуының
қорытындылары туралы
ақпарат (құпия)
-------------------------------------------------------------------
31-6 ҚР Ұлттық               келесi жылдың 20 қаңтарына дейiн
қауiпсiздiгінiң 1999-2005    Экономсаудамині;
жылдарға арналған
стратегиясын iске
асырудың барысы және
Стратегияны iске асыру
жөнiндегi Іс-шаралар
жоспарының орындалуы
туралы ҚР Президентiне
баяндаманың жобасы (өте
құпия)
-------------------------------------------------------------------
31-7 Азаматтарды мерзiмдiк   шақырудың қорытындылары
әскери қызметке кезектi      бойынша 15 шiлдеде және
шақырудың                    15 ақпанда
қорытындылары туралы         Қорғанысминi
жиынтық баяндама (құпия)
-------------------------------------------------------------------