О некоторых вопросах ЗАО "Испат-Кармет"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 марта 2000 года N 37-р
В целях урегулирования проблем, возникших между Правительством
Республики Казахстан и ЗАО "Испат-Кармет":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ахметов Даниал Кенжетаевич      -  Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководитель
Школьник Владимир Сергеевич     -  Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Сулейменов Каирбек Шошанович    -  Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Есенбаев Мажит Тулеубекович     -  Министр финансов Республики Казахстан
Какимжанов                      -  Министр государственных доходов
Зейнулла Халидоллович              Республики Казахстан
Мухамеджанов Бауржан Алимович   -  Министр юстиции Республики Казахстан
Даукеев Серикбек Жусупбекович   -  Министр природных ресурсов и охраны
окружающей среды
Куанышев Дулат Оразбекович      -  Председатель Агентства Республики
Казахстан по инвестициям
Раханов Максудбек Смагулович    -  Председатель Комитета по
государственному имуществу и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Жанабилов Мият Саттарулы        -  заведующий Производственным отделом
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Нарендра Чаудхари               -  генеральный директор ЗАО
"Испат-Кармет" (по согласованию)
Малай Мухкерджи                 -  вице-президент "Испат-Европа" по
Центральной Азии (по согласованию)
2. Рабочей группе, с правом привлечения специалистов и экспертов
министерств и ведомств, в месячный срок изучить вопросы, поставленные
ЗАО "Испат-Кармет", и внести в Правительство проект доклада
Премьер-Министру Республики Казахстан и проект решения Правительства
Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

"Испат-Кармет" ЖАҚ-ның кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 2000 жылғы 6 наурыз N 37-ө
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен "Испат-Кармет" Жақ-ның арасында
пайда болған проблемаларды реттеу мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов                       - Қазақстан Республикасы
Даниал Кенжетайұлы              Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекші
Школьник                      - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич              Энергетика, индустрия және сауда
министрі
Сүлейменов                    - Қазақстан Республикасының
Қайырбек Шошанұлы               Ішкі істер министрі
Есенбаев                      - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы               Қаржы министрі
Кәкімжанов                    - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы           Мемлекеттік кіріс министрі
Мұхамеджанов                  - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Әлімұлы                Әділет министрі
Дәукеев                       - Қазақстан Республикасының
Серікбек Жүсіпбекұлы            Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрі
Қуанышев                      - Қазақстан Республикасы
Дулат Оразбекұлы                Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
Төрағасы
Раханов                       - Қазақстан Республикасының
Мақсұтбек Смағұлұлы             Қаржы министрлігі Мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру жөніндегі
комитетінің төрағасы
Жанәбілов                     - Қазақстан Республикасы
Мият Саттарұлы                  Премьер-Министрінің Кеңсесі
Өндірістік бөлімінің меңгерушісі
Нарендра Чаудхари             - "Испат-Кармет" ЖАҚ-ның бас
директоры (келісім бойынша)
Малай Мухкерджи               - "Испат-Европаның" Орталық Азия
жөніндегі вице-президенті
(келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы министрліктер мен ведомстволардың мамандары мен
сарапшыларын тарту құқығымен бір ай мерзімде "Испат-Кармет" ЖАҚ қойған
мәселелерді зерделесін және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
баяндамасының жобасы мен Қазақстан Республикасының Үкіметі шешімінің
жобасын Үкіметке енгізсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.