Об утверждении Плана выполнения внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международных договоров Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 2000 года N 44-р. Утратило силу - распоряжением Правительства РК от 17 мая 2001 г. N 36 ~R010036
В целях усиления контроля и координации действий государственных органов Республики Казахстан в процессе выполнения внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международных договоров Республики Казахстан:
1. Утвердить прилагаемый План выполнения внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международных договоров Республики Казахстан (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам и иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение Плана в установленные сроки и в начале каждого квартала представлять в Министерство иностранных дел Республики Казахстан информацию о ходе его выполнения.
3. Ответственность за своевременное выполнение Плана возложить на
первых руководителей соответствующих государственных органов.
4. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство
иностранных дел Республики Казахстан.
5. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики
Казахстан от 8 февраля 1999 года N 13-р
R990013_
.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 марта 2000 года N 44-р
План
выполнения внутригосударственных процедур,
необходимых для вступления в силу международных
договоров Республики Казахстан
1. Двусторонние договоры
---------------------------------------------------------------------------
N  !      Название договора          ! Срок     !  Ответственный
п/п !                                 ! внесения !  государственный
!                                 ! в Прави- !     орган
!                                 ! тельство !
---------------------------------------------------------------------------
1     Соглашение между Правительством  II квартал  Министерство энергетики,
Республики Казахстан и             2000 г.   индустрии и торговли
Правительством Азербайджанской               (далее - МЭИТ)
Республики об основных принципах
сотрудничества в области
нефтяного машиностроения
(Алматы, 10.06.97)
2     Соглашение о сотрудничестве       II квартал  Министерство
между Министерством внутренних      2000 г.   внутренних дел
дел Республики Казахстан и                    (далее - МВД)
Министерством внутренних дел
Азербайджанской Республики

Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының күшіне енуіне қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындаудың жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2000 жылғы 21 наурыз N 44-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.05.17. N 36 өкімімен. ~R010036
Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының күшіне енуіне қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындау процесіндегі қызметін бақылауды күшейту және үйлестіру мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының күшіне енуіне қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындаудың жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен өзге де мемлекеттік органдары (келісім бойынша) Жоспардың белгіленген мерзімдерде орындалуын қамтамасыз етсін және әр тоқсанның басында оның орындалу барысы туралы Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне ақпарат ұсынсын.
3. Жоспардың уақытылы орындалуы үшін жауапкершілік тиісті мемлекеттік
органдардың бірінші басшыларына жүктелсін.
4. Жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы
істер министрлігіне жүктелсін.
5. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 8 ақпандағы
N 13-ө
R990013_
өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2000 жылғы 21 наурыздағы
N 44 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының
күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындаудың
Жоспары
1. Екі жақты шарттар
---------------------------------------------------------------------------
N !                   Шарттың атауы             ! Үкіметке !    Жауапты
!                                             !  енгізу  !  мемлекеттік
!                                             !  мерзімі !     орган
---------------------------------------------------------------------------
1.  Қазақстан Республикасының Үкіметі мен          2000 ж.    Энергетика,
Әзербайжан Республикасының Үкіметі арасындағы  ІІ тоқсан  индустрия
Мұнай мәшине жасау саласындағы ынтымақтастықтың           және сауда
негізгі принциптері туралы келісім                        министрлігі
(Алматы, 10.06.97)                                        (бұдан әрі -
ЭИСМ)
---------------------------------------------------------------------------
2.  Қазақстан Республикасының Ішкі істер министр.  2000 ж.    Ішкі істер
лігі мен Әзербайжан Республикасы Ішкі істер    ІІ тоқсан  министрлігі
министрлігінің арасындағы Ынтымақтастық                   (бұдан әрі -
туралы келісім                                                ІІМ)

(Астана, 05.06.99)
3     Соглашение между Правительством  II квартал  Министерство
Республики Казахстан и             2000 г.   государственных доходов
Правительством Азербайджанской               (далее - МГД)
Республики о сотрудничестве                  (Комитет налоговой
в сфере борьбы с экономическими              полиции)
и финансовыми нарушениями, а
также возвращении незаконно
перемещенных валютных ценностей
(Астана, 22.10.99)
4     Соглашение между Правительством  II квартал  Министерство труда
Республики Казахстан и             2000 г.   и социальной защиты
Правительством Азербайджанской               населения
Республики о трудовой                        (далее - МТСЗН)
деятельности и социальной
защите граждан Азербайджанской
Республики, временно работающих
на территории Республики
Казахстан, и граждан Республики
Казахстан, временно работающих
на территории Азербайджанской
Республики (Астана, 22.10.99)
5     Договор о дружбе и                III квартал  Министерство
сотрудничестве между Республикой    2000 г.    иностранных дел
Казахстан и Республикой Армения                (далее - МИД)
(Астана, 02.09.99)
6     Соглашение между Правительством   III квартал       МЭИТ
Республики Казахстан и              2000 г.
Правительством Республики
Армения о свободной торговле
(Астана, 02.09.99)
7     Соглашение между Правительством    I квартал        МИД
Республики Казахстан и               2000 г.
Правительством Республики
Армения о создании совместной
комиссии по экономическому
сотрудничеству
(Астана, 02.09.99)
8     Соглашение между Правительством    I квартал        МГД
Республики Казахстан и               2000 г.     (Таможенный
Правительством Республики                          комитет)
Армения о сотрудничестве и
взаимопомощи в таможенных делах
(Астана, 02.09.99)
9     Соглашение между Правительством    I квартал      Министерство
Республики Казахстан и               2000 г.      транспорта и
Правительством Республики                         коммуникаций
Армения о воздушном сообщении                     (далее - МТК)
(Астана, 02.09.99)
10    Соглашение между Таможенным        I квартал         МГД
комитетом Министерства               2000 г.      (Таможенный
государственных доходов                             комитет)
Республики Казахстан и
Министерством государственных
доходов Республики Армения
о сотрудничестве в борьбе
с контрабандой и нарушениями
таможенных правил, а также
с незаконным оборотом
наркотических средств,
психотропных веществ и
прекурсоров (Астана, 02.09.99)
11    Соглашение между Таможенным        I квартал         МГД
комитетом Министерства               2000 г.      (Таможенный
государственных доходов                             комитет)
Республики Казахстан и
Министерством государственных
доходов Республики Армения
о сотрудничестве и взаимной
помощи по вопросам задержания
и возврата культурных ценностей,
незаконно перемещаемых через
границы (Астана, 02.09.99)
12    Соглашение между Таможенным        I квартал         МГД
комитетом Министерства               2000 г.      (Таможенный
государственных доходов                             комитет)
Республики Казахстан и
Министерством государственных
доходов Республики Армения
о сотрудничестве и взаимном
признании таможенных документов
и таможенных обеспечений
(Астана, 02.09.99)
13    Соглашение между Правительством    III квартал       МТСЗН
Республики Казахстан и                2000 г.
Правительством Республики
Беларусь о трудовой
деятельности и социальной защите
граждан Республики Беларусь,
работающих на территории
Республики Казахстан, и граждан
Республики Казахстан, работающих
на территории Республики Беларусь
(Алматы, 23.09.97)
14    Соглашение между Правительством       I квартал       МТК
Республики Казахстан и                  2000 г.
Правительством Республики
Беларусь о воздушном сообщении
(Алматы, 23.09.97)
15    Договор между Республикой             I квартал       МЭИТ
Казахстан и Республикой Беларусь        2000 г.
о долгосрочном экономическом

(Астана, 05.06.99)
---------------------------------------------------------------------------
3.  Қазақстан Республикасының Үкіметі мен          2000 ж.    Мемлекеттік
Әзербайжан Республикасының Үкіметі арасындағы  ІІ тоқсан     кіріс
Экономикалық және қаржылық бұрмалаушылықтармен            министрлігі
күрес саласындағы ынтымақтастық, сондай-ақ                (бұдан әрі -
заңсыз әкелінген валюталық құндылықтарды                      МКМ)
қайтару туралы келісім (Астана, 22.10.99)                    (Салық
полициясы
комитеті)
---------------------------------------------------------------------------
4.  Қазақстан Республикасының Үкіметі мен          2000 ж.        Еңбек
Әзербайжан Республикасының Үкіметі арасындағы  ІІ тоқсан  және халықты
Қазақстан Республикасының аумағында уақытша               әлеуметтік
жұмыс істейтін Әзербайжан Республикасының                 қорғау
азаматтарының және Әзербайжан Республикасының             министрлігі
аумағында уақытша жұмыс істейтін Қазақстан                (бұдан әрі -
Республикасының азаматарының еңбек қызметі                   ЕХҚМ)
мен әлеуметтік қорғалуы туралы келісім
(Астана, 22.10.99)
---------------------------------------------------------------------------
5.  Қазақстан Республикасы мен Армения Республи.   2000 ж.    Сыртқы істер
касы арасындағы достық пен ынтымақтастық       ІІІ тоқсан  министрлігі
туралы шарт (Астана, 02.09.99)                            (бұдан әрі -
СІМ)
---------------------------------------------------------------------------
6.  Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Армения   2000 ж.       ЭИСМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Еркін сауда  ІІІ тоқсан
туралы келісім (Астана, 02.09.99)
---------------------------------------------------------------------------
7.  Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Армения   2000 ж.       СІМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Экономикалық І тоқсан
ынтымақтастық бойынша бірлескен комиссия құру
туралы келісім (Астана, 02.09.99)
---------------------------------------------------------------------------
8.  Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Армения   2000 ж.       МКМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Кеден        І тоқсан    (Кеден
істеріндегі ынтымақтастық пен өзара көмек туралы            комитеті)
келісім (Астана, 02.09.99)
---------------------------------------------------------------------------
9.  Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Армения    2000 ж.    Көлік және
Республикасының Үкіметі арасындағы Әуе қатынасы  І тоқсан   коммуника.
туралы келісім (Астана, 02.09.99)                             циялар
министрлігі
(бұдан әрі -
ККМ)
---------------------------------------------------------------------------
10. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс        2000 ж.        МКМ
министрлігінің Кеден комитеті мен Армения       І тоқсан      (Кеден
Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі                комитеті)
арасындағы контрабандамен, кеден ережелерін
бұзушылықтармен, сондай-ақ есірткі құралдарының,
жүйкеге әсер ететін заттардың және прекурсорлардың
заңсыз айналымымен күрестегі ынтымақтастық туралы
келісім (Астана, 02.09.99)
---------------------------------------------------------------------------
11. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс        2000 ж.        МКМ
министрлігінің Кеден комитеті мен Армения       І тоқсан      (Кеден
Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі                комитеті)
арасындағы Шекарадан заңсыз өткізілген мәдени
құндылықтарды ұстау және қайтару мәселелері бойынша
ынтымақтастық пен өзара көмек туралы келісім
(Астана, 02.09.99)
---------------------------------------------------------------------------
12. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс        2000 ж.        МКМ
министрлігінің Кеден комитеті мен Армения       І тоқсан      (Кеден
Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі                комитеті)
арасындағы  Ынтымақтастық пен кедендік құжаттарды
және кедендік қамтамасыз етулерді өзара тану туралы
келісім (Астана, 02.09.99)
---------------------------------------------------------------------------
13. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Беларусь   2000 ж.        ЕХҚМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан     ІІІ тоқсан
Республикасының аумағында жұмыс істейтін Беларусь
Республикасы азаматтарының және Беларусь
Республикасының аумағында жұмыс істейтін Қазақстан
Республикасы азаматтарының еңбек қызметі мен
әлеуметтік қорғалуы туралы келісім
(Алматы, 23.09.97)
---------------------------------------------------------------------------
14. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Беларусь   2000 ж.        ККМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Әуе қатынасы  І тоқсан
туралы келісім (Алматы, 23.09.97)
---------------------------------------------------------------------------
15. Қазақстан Республикасы мен Беларусь Республикасы  2000 ж.      ЭИСМ

сотрудничестве на 1999-2008
годы (Астана, 04.11.99)
16    Соглашение между Правительством       II квартал       МТК
Республики Казахстан и                   2000 г.
Правительством Республики
Болгария о воздушном сообщении
между их соответствующими
территориями и за их пределами
(София, 15.09.99)
17    Соглашение между Правительством       II квартал      Агентство
Республики Казахстан и                   2000 г.    по инвестициям
Правительством Республики
Болгария о взаимном поощрении
и защите инвестиций
(София, 15.09.99)
18    Договор между Республикой             IV квартал      Министерство
Казахстан и Грузией о взаимной           2000 г.        юстиции
правовой помощи по гражданским и                    (далее - Минюст)
уголовным делам (Тбилиси,
17.09.96). Протокол к Договору
19    Договор между Республикой             I квартал           МВД
Казахстан и Грузией о передаче          2000 г.
лиц, осужденных к лишению
свободы для отбывания наказания
в государстве, гражданами
которого они являются (Тбилиси,
17.09.96)
20    Договор между Республикой              I квартал           МВД
Казахстан и Грузией о выдаче             2000 г.
лиц, совершивших преступление,
для привлечения их к уголовной
ответственности или для
приведения приговора в
исполнение (Тбилиси, 17.09.96)
21    Соглашение между Правительством        II квартал          МЭИТ
Республики Казахстан и Правительством    2000 г.
Грузии о производственной кооперации
(Тбилиси, 17.09.96)
22    Соглашение между Правительством        II квартал          МЭИТ
Республики Казахстан и Правительством     2000 г.
Государства Израиль о торгово-
экономическом сотрудничестве
(Алматы, 29.06.98)
23    Договор между Республикой              I квартал           Минюст
Казахстан и Республикой Индия            2000 г.
о взаимной правовой помощи по
уголовным делам (Нью-Дели,
17.08.99)
24    Соглашение между Правительством        II квартал          МИД
Республики Казахстан и                    2000 г.
Правительством Республики
Индия о взаимных безвизовых
поездках граждан-владельцев
дипломатических и служебных
паспортов (Нью-Дели, 17.08.99)
25    Соглашение о морском торговом           I квартал          МТК
судоходстве между Правительством          2000 г.
Республики Казахстан и
Правительством Исламской
Республики Иран (Тегеран,
12.05.93)
26    Соглашение между Республикой             I квартал          Минюст
Казахстан и Исламской                      2000 г.
Республикой Иран о правовой
помощи и правовых отношениях
по гражданским и уголовным
делам (Тегеран, 06.10.99)
27    Соглашение между Правительством          I квартал          МЭИТ
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Исламской
Республики Иран о долгосрочном
торгово-экономическом сотрудничестве
(Тегеран, 06.10.99)
28    Соглашение между Правительством          II квартал          МЭИТ
Республики Казахстан и                      2000 г.
Правительством Китайской Народной
Республики о сотрудничестве в
области нефти и газа (Алматы,

арасындағы 1999-2008 жылдарға арналған ұзақ       І тоқсан
мерзімді экономикалық ынтымақтастық туралы шарт
(Астана, 04.11.99)
---------------------------------------------------------------------------
16. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Болгария    2000 ж.       ККМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Олардың        ІІ тоқсан№№№№№№
тиісті аумақтары арасындағы және олардан тысқары
жерлердегі әуе қатынасы туралы келісім
(София, 15.09.99)
---------------------------------------------------------------------------
17. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Болгария   2000 ж.   Инвестиция.
Республикасының Үкіметі арасындағы              ІІ тоқсан      лар
Инвестицияларды өзара көтермелеу мен қорғау                 жөніндегі
туралы келісім (София, 15.09.99)                            агенттік
---------------------------------------------------------------------------
18. Қазақстан Республикасы мен Грузия арасындағы    2000 ж.      Әділет
Азаматтық және қылмыстық істер бойынша өзара    IV тоқсан  министрлігі
құқықтық көмек туралы шарт (Тбилиси, 17.09.96)            (бұдан әрі -
Шартқа Хаттама                                             Әділетмині)
---------------------------------------------------------------------------
19. Қазақстан Республикасы мен Грузия арасындағы    2000 ж.       ІІМ
Бас бостандығынан айыруға сотталған адамдарды   І тоқсан
жазасын одан әрі өтеу үшін өздері азаматтары
болып табылатын мемлекетке тапсыру туралы шарт
(Тбилиси, 17.09.96)
---------------------------------------------------------------------------
20. Қазақстан Республикасы мен Грузия арасындағы    2000 ж.       ІІМ
Қылмыстық жазаға тарту үшін немесе үкімді       І тоқсан
орындау үшін қылмыс жасаған адамдарды беру
туралы шарт (Тбилиси, 17.09.96)
---------------------------------------------------------------------------
21. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Грузия    2000 ж.       ЭИСМ
Үкіметі арасындағы Өндірістік кооперациялар     ІІ тоқсан
туралы келісім (Тбилиси, 17.09.96)
---------------------------------------------------------------------------
22. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Израиль   2000 ж.       ЭИСМ
Мемлекетінің Үкіметі арасындағы Сауда-          ІІ тоқсан
экономикалық ынтымақтастық туралы келісім
(Алматы, 29.06.98)
---------------------------------------------------------------------------
23. Қазақстан Республикасы мен Үндістан             2000 ж.    Әділетмині
Республикасы арасындағы Қылмыстық істер         І тоқсан
бойынша өзара құқықтық көмек туралы шарт
(Нью-Дели, 17.08.99)
--------------------------------------------------------------------------
24. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Үндістан   2000 ж.       СІМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Дипломатиялық ІІ тоқсан
және қызметтік паспорттары бар азаматтардың өзара
визасыз сапарлары туралы келісім
(Нью-Дели, 17.08.99)
--------------------------------------------------------------------------
25. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Иран       2000 ж.       ККМ
Ислам Республикасының Үкіметі арасындағы         І тоқсан
Теңіз-сауда кеме қатынасы туралы келісім
(Тегеран, 12.05.93)
---------------------------------------------------------------------------
26. Қазақстан Республикасы мен Иран Ислам            2000 ж.    Әділетмині
Республикасы арасындағы Азаматтық және           І тоқсан
қылмыстық істер бойынша құқықтық көмек пен
құқықтық қатынастар туралы келісім
(Тегеран, 06.10.99)
---------------------------------------------------------------------------
27. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Иран       2000 ж.      ЭИСМ
Ислам Республикасының Үкіметі арасындағы Ұзақ    І тоқсан
мерзімді сауда-экономикалық ынтымақтастық
туралы келісім (Тегеран, 06.10.99)
---------------------------------------------------------------------------
28. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай      2000 ж.      ЭИСМ
Халық Республикасының Үкіметі арасындағы         ІІ тоқсан
Мұнай және газ саласындағы ынтымақтастық туралы

24.09.97)
29    Договор о порядке пребывания и           III квартал         МВД
взаимодействия сотрудников                   2000 г.
правоохранительных и специальных
органов на территории Республики
Казахстан и Кыргызской Республики
(Алматы, 08.04.97)
30    Соглашение между Правительством          IV квартал    Министерство
Республики Казахстан и                    2000 г.      финансов
Правительством Кыргызской                            (далее - Минфин)
Республики о принципах взимания
акцизного налога при экспорте и
импорте товаров (Алматы, 11.06.97)
31    Соглашение между Правительством          III квартал         МТК
Республики Казахстан и                       2000 г.
Правительством Кыргызской
Республики о пограничном переходе
по маршруту Алматы - Бишкек
(Бишкек, 15.11.99)
32    Соглашение между Правительством          III квартал    Министерство
Республики Казахстан и                       2000 г.    природных
Правительством Кыргызской                               ресурсов и
Республики об использовании                             охраны
водохозяйственных сооружений                            окружающей
межгосударственного пользования                         среды
на реках Чу и Талас (Астана,                            (далее -
21.01.00)                                                МПРООС)
33    Соглашение между Правительством          I квартал          МТК
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Латвийской
Республики о воздушном сообщении
(Алматы, 19.05.98)
34    Соглашение между Правительством          I квартал          МТК
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Латвийской
Республики о порядке транзита
(Алматы, 19.05.98)
35    Конвенция между Республикой              I квартал        Минфин
Казахстан и Республикой Молдова            2000 г.
об избежании двойного
налогообложения и предотвращении
уклонения от уплаты налогов на
доход и на имущество (Астана,
15.07.99)
36    Соглашение между Правительством          II квартал          МТК
Республики Казахстан и                      2000 г.
Правительством Республики
Молдова о международных
автомобильных перевозках (Астана,
15.07.99)
37    Соглашение между Правительством         III квартал           МВД
Республики Казахстан и                      2000 г.
Правительством Исламской
Республики Пакистан о
сотрудничестве в борьбе с
организованной преступностью,
незаконным оборотом наркотических
средств и психотропных веществ,
терроризмом и другими опасными
видами преступлений (Исламабад,

келісім (Алматы, 24.09.97)
---------------------------------------------------------------------------
29. Қазақстан Республикасы мен Қырғыз                2000 ж.       ІІМ
Республикасының аумақтарында құқық қорғау       ІІІ тоқсан
және арнайы органдар қызметкерлерінің болулары
мен өзара іс-қимылдарының тәртібі туралы шарт
(Алматы, 08.04.97)
---------------------------------------------------------------------------
30. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз     2000 ж.       Қаржы
Республикасының Үкіметі арасындағы Тауарлардың  IV тоқсан   министрлігі
экспорты мен импорты кезінде акциз салығын                 (бұдан әрі -
салудың принциптері туралы келісім                          Қаржымині)
(Алматы, 11.06.97)
---------------------------------------------------------------------------
31. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз     2000 ж.       ККМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Алматы-Бішкек ІІІ тоқсан
бағыты бойынша шекаралық өткел туралы келісім
(Бішкек, 15.11.99)
---------------------------------------------------------------------------
32. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз     2000 ж.      Табиғи
Республикасының Үкіметі арасындағы Шу және      ІІІ тоқсан   ресурстар
Талас өзендеріндегі мемлекетаралық пайдаланымдағы              және
су шаруашылығы құрылыстарын пайдалану туралы                айналадағы
келісім (Астана, 21.01.00)                                  ортаны қор.
ғау
министрлігі
(бұдан әрі -
ТОҚМ)
---------------------------------------------------------------------------
33. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Латвия     2000 ж.        ККМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Әуе қатынасы  І тоқсан
туралы келісім (Алматы, 19.05.98)
---------------------------------------------------------------------------
34. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Латвия     2000 ж.        ККМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Транзит       І тоқсан
тәртібі туралы келісім (Алматы, 19.05.98)
---------------------------------------------------------------------------
35. Қазақстан Республикасы мен Молдова Республикасы  2000 ж.    Қаржымині
арасындағы Қосарланған салық салуды болдырмау    І тоқсан
және табыс пен мүлікке салық төлеуден жалтарудың
алдын алу туралы конвенция (Астана, 15.07.99)
---------------------------------------------------------------------------
36. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Молдова    2000 ж.        ККМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Халықаралық   ІІ тоқсан
автомобиль тасымалдары туралы келісім
(Астана, 15.07.99)
---------------------------------------------------------------------------
37. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Пакистан   2000 ж.        ІІМ
Ислам Республикасының Үкіметі арасындағы         ІІІ тоқсан
Ұйымдасқан қылмыспен, есірткілік құралдар мен
жүйкеге әсер ететін заттардың заңсыз айналымымен,
терроризммен және қылмыстың басқа да ауыр
түрлерімен күрестегі ынтымақтастық туралы

12.03.95)
38    Консульская конвенция между              IV квартал           МИД
Республикой Казахстан и                     2000 г.
Республикой Польша (Варшава,
21.11.97)
39    Соглашение между Правительством          I квартал            МТК
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Республики
Польша о воздушном сообщении
(Варшава, 21.11.97)
40    Соглашение между Республикой             I квартал           МЭИТ
Казахстан и Российской                     2000 г.        (Комитет
Федерацией о сотрудничестве                               по атомной
в области контроля за испытанием                          энергетике)
ядерного оружия и их непроведением
(Алматы, 30.12.94)
41    Соглашение между Республикой             I квартал      Министерство
Казахстан и Российской                     2000 г.      обороны
Федерацией об условиях                                  (далее -
использования и аренды полигона                         Минобороны)
Эмба (Москва, 20.01.95)
42    Соглашение между Республикой             I квартал      Минобороны
Казахстан и Российской                     2000 г.
Федерацией об условиях
использования и аренды
испытательного полигона Сары-
Шаган и обеспечении
жизнедеятельности г. Приозерска
(Москва, 20.01.95)
43    Соглашение между Республикой             I квартал       Минобороны
Казахстан и Российской                     2000 г.
Федерацией о порядке
использования 4-го
государственного центрального
испытательного полигона
(объекты и боевые поля,
размещенные на территории
Республики Казахстан)
Министерства обороны Российской
Федерации (Москва, 20.01.95)
44    Соглашение между Республикой             I квартал       Минобороны
Казахстан и Российской                     2000 г.
Федерацией о порядке
использования 929-го
государственного летно-
испытательного центра
(объекты и боевые поля,
размещенные на территории
Республики Казахстан)
Министерства обороны Российской
Федерации (Москва, 20.01.95)
45    Договор между Правительством             I квартал       Минобороны
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Российской
Федерации об аренде
испытательного полигона Эмба
(Москва, 18.10.96)
46    Договор между Правительством             I квартал        Минобороны
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Российской
Федерации об аренде
испытательного полигона Сары-
Шаган (Москва, 18.10.96)
47    Договор между Правительством             I квартал        Минобороны
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Российской
Федерации об аренде
объектов и боевых полей 4-го
государственного центрального
полигона Российской Федерации,
расположенных на территории
Республики Казахстан
(Москва, 18.10.96)
48    Договор между Правительством             I квартал         Минобороны
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Российской
Федерации об аренде
объектов и боевых полей 929-го
государственного летно-
испытательного центра Российской
Федерации, расположенных на
территории Республики Казахстан
(Москва, 18.10.96)
49    Протокол между Правительством            II квартал        Минобороны
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Российской
Федерации об обеспечении
жизнедеятельности г. Приозерска
(Алматы, 04.10.97)
50    Соглашение между Правительством          III квартал       МВД
Республики Казахстан и                       2000 г.
Правительством Российской
Федерации о взаимодействии
правоохранительных органов в
обеспечении правопорядка на
территории комплекса "Байконур"
(Алматы, 04.10.97)
51    Соглашение между Правительством          III квартал       МГД
Республики Казахстан и                     2000 г.       (Комитет
Правительством Российской                                 налоговой
Федерации о сотрудничестве                                полиции)
и взаимной помощи в области
борьбы с незаконными финансовыми
операциями, связанными с
легализацией (отмыванием)
доходов, полученных незаконным

келісім (Исламабад, 12.03.95)
---------------------------------------------------------------------------
38. Қазақстан Республикасы мен Польша Республикасы   2000 ж.        СІМ
арасындағы Консулдық конвенция                  IV тоқсан
(Варшава, 21.11.97)
---------------------------------------------------------------------------
39. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Польша     2000 ж.        ККМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Әуе қатынасы  І тоқсан
туралы келісім (Варшава, 21.11.97)
---------------------------------------------------------------------------
40. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы     2000 ж.       ЭИСМ
арасындағы Ядролық қаруды сынау мен олардың      І тоқсан   (Атом энер.
өткізілмеуіне бақылау жасау саласындағы                      гетикасы
ынтымақтастық туралы келісім (Алматы, 30.12.94)              жөніндегі
комитет)
---------------------------------------------------------------------------
41. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы     2000 ж.     Қорғаныс
арасындағы Ембі полигонын пайдалану мен жалға    І тоқсан   министрлігі
алудың талаптары туралы келісім (Мәскеу, 20.01.95)         (бұдан әрі -
Қорғанысмині)
---------------------------------------------------------------------------
42. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы     2000 ж.   Қорғанысмині
арасындағы Сарышаған сынақ полигонын пайдалану   І тоқсан
мен жалға алудың талаптары және Приозерск
қаласының тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету
туралы келісім (Мәскеу, 20.01.95)
---------------------------------------------------------------------------
43. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы     2000 ж.   Қорғанысмині
арасындағы Ресей Федерациясы Қорғаныс            І тоқсан
министрлігінің 4-ші мемлекеттік орталық сынақ
полигонын (Қазақстан Республикасының аумағында
орналасқан объектілер мен әскери алаңдар)
пайдаланудың тәртібі туралы келісім
(Мәскеу, 20.01.95)
---------------------------------------------------------------------------
44. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы     2000 ж.   Қорғанысмині
арасындағы Ресей Федерациясы Қорғаныс            І тоқсан
министрлігінің 929-шы мемлекеттік ұшу-сынақ
орталығын (Қазақстан Республикасының аумағында
орналасқан объектілер мен әскери алаңдар)
пайдаланудың тәртібі туралы келісім
(Мәскеу, 20.01.95)
---------------------------------------------------------------------------
45. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей     2000 ж.    Қорғанысмині
Федерациясының Үкіметі арасындағы Ембі сынақ    І тоқсан
полигонын жалға алу туралы шарт (Мәскеу, 18.10.96)
---------------------------------------------------------------------------
46. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей     2000 ж.    Қорғанысмині
Федерациясының Үкіметі арасындағы Сарышаған     І тоқсан
сынақ полигонын жалға алу туралы шарт
(Мәскеу, 18.10.96)
---------------------------------------------------------------------------
47. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей     2000 ж.    Қорғанысмині
Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан     І тоқсан
Республикасының аумағында орналасқан Ресей
Федерациясының 4-ші мемлекеттік орталық
полигонының объектілері мен әскери алаңдарын
жалға алу туралы шарт (Мәскеу, 18.10.96)
---------------------------------------------------------------------------
48. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей     2000 ж.    Қорғанысмині
Федерациясының Үкіметі арасындағы Қазақстан     І тоқсан
Республикасының аумағында орналасқан Ресей
Федерациясының 929-шы мемлекеттік ұшу-сынақ
орталығының объектілері мен әскери алаңдарын
жалға алу туралы шарт (Мәскеу, 18.10.96)
--------------------------------------------------------------------------
49. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей     2000 ж.    Қорғанысмині
Федерациясының Үкіметі арасындағы Приозерск     ІІ тоқсан
қаласының тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету
туралы хаттама (Алматы, 04.10.97)
--------------------------------------------------------------------------
50. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей     2000 ж.         ІІМ
Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр"  ІІІ тоқсан
кешенінің аумағында тәртіп сақтауды
қамтамасыз етудегі тәртіп сақтау органда.
рының өзара іс-қимылы туралы келісім
(Алматы, 04.10.97)
--------------------------------------------------------------------------
51. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей     2000 ж.        МКМ
Федерациясының Үкіметі арасындағы Заңсыз      ІІІ тоқсан  (Салық поли.
жолмен алынған табыстарды жария етумен                    циясы комите.
(жылыстатумен) байланысты заңсыз қаржы                    ті)
операцияларымен күрес саласындағы ынтымақтастық

путем (Алматы, 12.10.98)
52    Соглашение между Правительством         II квартал        МЭИТ
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Российской
Федерации о приграничном
сотрудничестве регионов
Республики Казахстан и Российской
Федерации на 1999-2007 годы
(Астана, 24.09.99)
53    Соглашение между Правительством         II квартал        МЭИТ
Республики Казахстан и                     2000 г.  (Аэрокосмический
Правительством Российской                               комитет)
Федерации о порядке
взаимодействия в случае
возникновения аварий при пусках
ракет с космодрома "Байконур"
(Астана, 18.11.99)
54    Соглашение между Правительством          I квартал        МТК
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Республики
Сингапур о воздушном сообщении
(Сингапур, 29.05.96)
55    Соглашение между Республикой           III квартал       Минфин
Казахстан и Республикой                    2000 г.
Таджикистан об избежании
двойного налогообложения и
предотвращении уклонения от
уплаты налогов на доходы и
имущество (капитал) (Душанбе,
16.12.99)
56    Соглашение между Республикой           III квартал       Минфин
Казахстан и Республикой                    2000 г.
Таджикистан о принципах
взимания косвенных налогов
при экспорте и импорте
товаров (работ, услуг)
(Душанбе, 16.12.99)
57    Соглашение между Правительством        III квартал       МГД
Республики Казахстан и                     2000 г.    (Таможенный
Правительством Республики                              комитет)
Таджикистан о сотрудничестве
и взаимопомощи в таможенных делах
(Душанбе, 16.12.99)
58    Соглашение между Правительством        III квартал      Агентство
Республики Казахстан и                     2000 г.   по инвестициям
Правительством Республики
Таджикистан о поощрении и
взаимной защите инвестиций
(Душанбе, 16.12.99)
59    Соглашение между Правительством        III квартал      Минобороны
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Республики
Таджикистан о военно-техническом
сотрудничестве (Душанбе, 16.12.99)
60    Соглашение между Правительством        III квартал      Минобороны
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Республики
Таджикистан о сотрудничестве
в военной области
(Душанбе, 16.12.99)
61    Соглашение между Правительством         II квартал      Национальный
Республики Казахстан,                      2000 г.         Банк
Национальным Банком Республики                      (по согласованию)
Казахстан и Правительством
Республики Таджикистан,
Национальным Банком Таджикистана
о мерах по обеспечению взаимной
конвертируемости и стабилизации
курсов казахстанского тенге и
таджикского рубла (Душанбе,
16.12.99)
62    Соглашение между Правительством        III квартал          МВД
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Туркменистана о
о сотрудничестве в борьбе с
организованной преступностью,
незаконным оборотом наркотических
средств и психотропных веществ,
терроризмом и другими опасными
видами преступлений (Алматы,

пен өзара көмек туралы келісім (Алматы, 12.10.98)
---------------------------------------------------------------------------
52. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей     2000 ж.       ЭИСМ
Федерациясының Үкіметі арасындағы 1999-2007     ІІ тоқсан
жылдарға арналған Қазақстан Республикасы мен
Ресей Федерациясы аймақтарының шекара маңындағы
ынтымақтастығы туралы келісім (Астана, 24.09.99)
---------------------------------------------------------------------------
53. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей     2000 ж.       ЭИСМ
Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр"    ІІ тоқсан  (Аэроғарыш
ғарыш айлағынан зымырандар ұшыру кезінде апат                комитеті)
туындаған жағдайдағы өзара іс-қимылдың тәртібі
туралы келісім (Астана, 18.11.99)
---------------------------------------------------------------------------
54. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Сингапур   2000 ж.      ККМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Әуе қатынасы  І тоқсан
туралы келісім (Сингапур, 29.05.96)
---------------------------------------------------------------------------
55. Қазақстан Республикасы мен Тәжікстан              2000 ж.    Қаржымині
Республикасы арасындағы Қосарланған салық салуды  ІІІ тоқсан
болдырмау мен табыс пен мүлікке (капиталға)
салық төлеуден жалтарудың алдын алу туралы
келісім (Душанбе, 16.12.99)
---------------------------------------------------------------------------
56. Қазақстан Республикасы мен Тәжікстан Республикасы  2000 ж.   Қаржымині
арасындағы Тауарлардың (жасалатын жұмыстардың,     ІІІ тоқсан
көрсетілетін қызметтердің) экспорты мен импорты
кезінде жанама салық салудың принциптері туралы
келісім (Душанбе, 16.12.99)
---------------------------------------------------------------------------
57. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Тәжікстан    2000 ж.     МКМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Кеден          ІІІ тоқсан  (Кеден
істеріндегі ынтымақтастық пен өзара көмек туралы              комитеті)
келісім (Душанбе, 16.12.99)
---------------------------------------------------------------------------
58. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Тәжікстан    2000 ж.    Инвести.
Республикасының Үкіметі арасындағы Инвестицияларды ІІІ тоқсан  циялар
көтермелеу мен өзара қорғау туралы келісім                   жөніндегі
(Душанбе, 16.12.99)                                           агенттік
---------------------------------------------------------------------------
59. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Тәжікстан   2000 ж.  Қорғанысмині
Республикасының Үкіметі арасындағы Әскери-        ІІІ
техникалық ынтымақтастық туралы келісім           тоқсан
(Душанбе, 16.12.99)
---------------------------------------------------------------------------
60. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Тәжікстан   2000 ж.  Қорғанысмині
Республикасының Үкіметі арасындағы Әскери        ІІІ тоқсан
саладағы ынтымақтастық туралы келісім
(Душанбе, 16.12.99)
---------------------------------------------------------------------------
61. Қазақстан Республикасының Үкіметі, Қазақстан      2000 ж.   Ұлттық Банк
Республикасының Ұлттық Банкі мен Тәжікстан        ІІ тоқсан  (келісім
Республикасының Үкіметі, Тәжікстан Республикасының            бойынша)
Ұлттық Банкі арасындағы Қазақстанның теңгесі
мен тәжіктің рублінің өзара өтімділігін және
бағамдарының тұрақтылығын қамтамасыз етудің
шаралары туралы келісім (Душанбе, 16.12.99)
---------------------------------------------------------------------------
62. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен             2000 ж.      ІІМ
Түрікменстанның Үкіметі арасындағы Ұйымдасқан     ІІІ тоқсан
қылмыспен, есірткілік құралдар мен жүйкеге әсер
ететін заттардың заңсыз айналымымен, терроризммен
және қылмыстың басқа да ауыр түрлерімен күрестегі

27.02.97)
63    Соглашение в области образования,       II квартал       Министерство
науки, культуры и спорта между             2000 г.       культуры,
Республикой Казахстан и Турецкой                         информации и
Республикой (Алма-Ата, 01.05.92)                         обществен-
ного
согласия
(далее -
МКИОС)
64    Соглашение между Правительством        III квартал         МТСЗН
Республики Казахстан и                     2000 г.
Правительством Республики
Узбекистан о сотрудничестве
в области использования трудовых
ресурсов и миграции рабочей силы
(Ташкент, 25.05.94)
65    Соглашение между Правительством        IV квартал           МТК
Республики Казахстан и                    2000 г.
Правительством Республики
Узбекистан о международном
автомобильном сообщении
(Ташкент, 12.07.95)
66    Протокол о внесении дополнений         II квартал           МВД
в Соглашение между Правительством         2000 г.
Республики Казахстан и
Правительством Республики
Узбекистан об использовании
отдельных участков автомобильных
дорог от 27 марта 1998 года
(Ташкент, 28.05.99)
67    Договор между Республикой               I квартал          МЭИТ
Казахстан и Украиной об                   2000 г.
экономическом сотрудничестве на
1999-2009 годы (Киев, 17.09.99)
68    Договор между Республикой               I квартал          Минюст
Казахстан и Украиной о передаче           2000 г.
лиц, осужденных к лишению
свободы для дальнейшего
отбывания наказания (Киев,
17.09.99)
69    Соглашение между Правительством         I квартал          МГД
Республики Казахстан и Кабинетом          2000 г.      (Таможенный
Министров Украины о сотрудничестве                        комитет)
в таможенных делах (Киев,
17.09.99)
70    Соглашение между Правительством         I квартал       Агентство по
Республики Казахстан и Кабинетом          2000 г.       чрезвычайным
Министров Украины о сотрудничестве                       ситуациям
в области предупреждения                               (далее - АЧС)
чрезвычайных ситуаций и ликвидации
их последствий (Киев, 17.09.99)
71    Соглашение между Правительством          I квартал      Агентство
Республики Казахстан и                     2000 г.     по инвестициям
Правительством Французской
Республики о взаимном поощрении
и защите инвестиций (Париж,

ынтымақтастық туралы келісім (Алматы, 27.02.97)
---------------------------------------------------------------------------
63. Қазақстан Республикасы мен Түрік Республикасы     2000 ж.    Мәдениет,
арасындағы Білім, ғылым, мәдениет және спорт      ІІ тоқсан  ақпарат
саласындағы келісім (Алматы, 01.05.92)                         және
қоғамдық
келісім
министрлігі
(бұдан әрі -
МАҚМ)
---------------------------------------------------------------------------
64. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Өзбекстан   2000 ж.     ЕХҚМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Еңбек         ІІІ тоқсан
ресурстарын пайдалану мен жұмыс күшінің көші-қоны
саласындағы ынтымақтастық туралы келісім
(Ташкент, 25.05.94)
---------------------------------------------------------------------------
65. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Өзбекстан   2000 ж.     ККМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Халықаралық   IV тоқсан
автомобиль қатынасы туралы келісім
(Ташкент, 12.07.95)
---------------------------------------------------------------------------
66. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Өзбекстан   2000 ж.      ІІМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Автомобиль     ІІ тоқсан
жолдарының жекелеген учаскелерін пайдалану туралы
1998 жылғы 27 наурыздағы келісімге толықтырулар
енгізу туралы хаттама (Ташкент, 28.05.99)
---------------------------------------------------------------------------
67. Қазақстан Республикасы мен Украина арасындағы     2000 ж.     ЭИСМ
1999-2009 жылдарға арналған экономикалық          І тоқсан
ынтымақтастық туралы шарт (Киев, 17.09.99)
---------------------------------------------------------------------------
68. Қазақстан Республикасы мен Украина арасындағы     2000 ж.   Әділетмині
Бас бостандығынан айыруға сотталған адамдарды     І тоқсан
жазасын одан әрі өтеу үшін тапсыру туралы шарт
(Киев, 17.09.99)
---------------------------------------------------------------------------
69. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Украинаның  2000 ж.     МКМ
Министрлер Кабинеті арасындағы Кеден істеріндегі  І тоқсан   (Кеден
ынтымақтастық туралы келісім (Киев, 17.09.99)                комитеті)
---------------------------------------------------------------------------
70. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Украинаның   2000 ж.    Төтенше
Министрлер Кабинеті арасындағы Төтенше жағдайларды І тоқсан  жағдайлар
ескерту мен олардың зардаптарын жою саласындағы              жөніндегі
ынтымақтастық туралы келісім (Киев, 17.09.99)                 агенттік
(бұдан әрі -
ТЖА)
---------------------------------------------------------------------------
71. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Француз    2000 ж.  Инвестициялар
Республикасының Үкіметі арасындағы               І тоқсан    жөніндегі
Инвестицияларды өзара көтермелеу мен қорғау                  агенттік

03.02.98)
72    Соглашение между Правительством         III квартал         МТК
Республики Казахстан и                      2000 г.
Правительством Чешской
Республики о международных
автомобильных перевозках
(Прага, 13.12.99)
73    Конвенция между Правительством          III квартал        Минфин
Республики Казахстан и                      2000 г.
Швейцарским Федеральным Советом
об избежании двойного
налогообложения в отношении
налогов на доход и на капитал
(Берн, 21.10.99)
74    Соглашение о сотрудничестве             III квартал        МЭИТ
между Республикой Казахстан                 2000 г.     (Комитет по
и Европейским Сообществом по                             атомной
атомной энергии в области                                энергетике)
ядерной безопасности
(Брюссель, 19.07.99)
75    Соглашение между Правительством         III квартал     Министерство
Республики Казахстан и                      2000 г.     образования
Международным Центром улучшения                         и науки
кукурузы и пшеницы (СИММИТ) о                          (далее - МОН)
сотрудничестве в сфере сельско-
хозяйственной науки (Базель,
08.09.99)
76    Меморандум о взаимопонимании            II квартал          МИД
между Правительством                       2000 г.
Республики Казахстан и Бюро
по демократическим институтам
и правам человека ОБСЕ (Осло,
02.12.98)
77    Меморандум о взаимопонимании            II квартал          МИД
между Правительством                       2000 г.
Республики Казахстан и
Организацией по безопасности
и сотрудничеству в Европе об
открытии Центра ОБСЕ в Алматы
(Осло, 02.12.98)
78    Основное соглашение о                   II квартал          МИД
сотрудничестве между                       2000 г.
Правительством
Республики Казахстан и Детским
Фондом ООН (ЮНИСЕФ) (Алматы,
25.11.94)
79    Соглашение между Правительством         II квартал          МИД
Республики Казахстан и                     2000 г.
Организацией Объединенных Наций
по образованию, науке и культуре
об учреждении Бюро ЮНЕСКО в
Алматы (Алматы, 09.08.95)
---------------------------------------------------------------------------

туралы келісім (Париж, 03.02.98)
---------------------------------------------------------------------------
72. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Чех        2000 ж.      ККМ
Республикасының Үкіметі арасындағы Халықаралық  ІІІ тоқсан
автомобиль тасымалдары туралы келісім
(Прага, 13.12.99)
---------------------------------------------------------------------------
73. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Швейцария   2000 ж.    Қаржымині
Федералдық Кеңесі арасындағы Табыс пен капиталға  ІІІ тоқсан
салынатын салыққа қатысты қосарланған салық салуды
болдырмау туралы конвенция (Берн, 21.10.99)
---------------------------------------------------------------------------
74. Қазақстан Республикасы мен Атом қуаты жөніндегі   2000 ж.      ЭИСМ
Еуропа Қоғамдастығы арасындағы Ядролық          №ІІІ тоқсан  (Атом
қауіпсіздік саласындағы ынтымақтастық туралы               энергетикасы
келісім (Брюссель, 19.07.99)                                 жөніндегі
комитет)
---------------------------------------------------------------------------
75. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Жүгеріні    2000 ж.   Білім және
және бидайды дамытудың Халықаралық Орталығы      ІІІ тоқсан   ғылым
(СИММИТ) арасындағы Ауыл шаруашылығы ғылымы                 министрлігі
саласындағы ынтымақтастық туралы келісім                  (бұдан әрі -
(Базель, 08.09.99)                                             БҒМ)
---------------------------------------------------------------------------
76. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен ЕҚЫҰ-ның   2000 ж.       СІМ
Демократиялық институттар мен адам құқықтары     ІІ тоқсан
жөніндегі бюросы арасындағы өзара түсіністік
туралы меморандум (Осло, 02.12.98)
---------------------------------------------------------------------------
77. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен            2000 ж.       СІМ
Еуропадағы қауіпсіздік пен ынтымақтастық         ІІ тоқсан
жөніндегі ұйым арасындағы Алматы қаласынан ЕҚЫҰ
орталығын ашу жөнінде өзара түсіністік туралы
меморандум (Осло, 02.12.98)
---------------------------------------------------------------------------
78. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен БҰҰ-ның    2000 ж.       СІМ
Балалар қоры (ЮНИСЕФ) арасындағы ынтымақтастық   ІІ тоқсан
туралы негізгі келісім (Алматы, 25.11.94)
---------------------------------------------------------------------------
79. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Білім,     2000 ж.       СІМ
ғылым және мәдениет жөніндегі Біріккен Ұлттар    ІІ тоқсан
Ұйымының арасындағы Алматы қаласында ЮНЕСКО-ның
бюросын құру туралы келісім (Алматы, 09.08.95)
---------------------------------------------------------------------------

2. Региональные и многосторонние договоры
---------------------------------------------------------------------------
80    Соглашение между Правительством         III квартал     Министерство
Республики Казахстан,                       2000 г.      экономики
Правительством Кыргызской
Республики и Правительством
Республики Узбекистан о
производственной кооперации
(Бишкек, 14.03.97)
81    Соглашение между Правительством         II квартал          МЭИТ
Республики Казахстан,                      2000 г.
Правительством Кыргызской
Республики и Правительством
Республики Узбекистан по
созданию совместных предприятий,
производственных объединений
(Бишкек, 14.03.97)
82    Соглашение между Правительством         II квартал       Агентство
Республики Казахстан,                      2000 г.       по миграции
Правительством Кыргызской                                и демографии
Республики и Правительством                            (далее - АМД)
Республики Узбекистан о
регулировании процессов миграции
населения (Алматы, 07.08.97)
83    Рамочное соглашение Организации         IV квартал          МТК
Экономического Сотрудничества              2000 г.
по транзитным перевозкам
(Алматы, 09.05.98)
84    Устав Института образования             II квартал          МОН
Организации Экономического                 2000 г.
Сотрудничества (Алматы,
09.05.98)
85    Основное многостороннее                 IV квартал          МТК
соглашение о международном                 2000 г.
транспорте по развитию
коридора Европа - Кавказ - Азия
(ТРАСЕКА) (Баку, 08.09.98)
86    Соглашение между Правительством         II квартал         МЭИТ
Республики Казахстан,                      2000 г.       (Аэрокос-
Правительством Российской                                мический
Федерации и Правительством                               комитет)
Соединенных Штатов Америки о
мерах по охране технологий в
связи с запусками Россией с
космодрома Байконур
космических аппаратов, в
отношении которых имеются
лицензии США (Москва, 26.01.99)
87    Соглашение между Правительством         II квартал       МПРООС
Республики Казахстан,                      2000 г.
Правительством Кыргызской
Республики, Правительством
Республики Таджикистан и
Правительством Республики
Узбекистан о сотрудничестве
в области гидрометеорологии

2. Аймақтық және көп жақты шарттар
---------------------------------------------------------------------------
80. Қазақстан Республикасының Үкіметі, Қырғыз        2000 ж.   Экономмині
Республикасының Үкіметі және Өзбекстан            ІІІ
Республикасының Үкіметі арасындағы Өндірістік    тоқсан
кооперация туралы келісім (Бішкек, 14.03.97)
---------------------------------------------------------------------------
81. Қазақстан Республикасының Үкіметі, Қырғыз        2000 ж.       ЭИСМ
Республикасының Үкіметі және Өзбекстан            ІІ
Республикасының Үкіметі арасындағы Бірлескен     тоқсан
кәсіпорындар, өндірістік бірлестіктер құру
туралы келісім (Бішкек, 14.03.97)
---------------------------------------------------------------------------
82. Қазақстан Республикасының Үкіметі, Қырғыз        2000 ж.    Көші-қон
Республикасының Үкіметі және Өзбекстан            ІІ          және
Республикасының Үкіметі арасындағы Халықтың      тоқсан     демография
көші-қоны процесін реттеу туралы келісім                     жөніндегі
(Алматы, 07.08.97)                                           агенттік
(бұдан әрі -
КДА
)
---------------------------------------------------------------------------
83. Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымының              2000 ж.       ККМ
Транзиттік тасымалдар жөніндегі шекті         IV тоқсан
келісімі (Алматы, 09.05.98)
---------------------------------------------------------------------------
84. Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымы Білім           2000 ж.       БҒМ
институтының Жарғысы (Алматы, 09.05.98)        ІІ тоқсан
---------------------------------------------------------------------------
85. Еуропа - Кавказ - Азия дәлізін (ТРАСЕКА)         2000 ж.       ККМ
дамыту жөніндегі халықаралық көлік туралы      IV тоқсан
негізгі көп жақты келісім (Баку, 08.09.98)
---------------------------------------------------------------------------
86. Қазақстан Республикасының Үкіметі, Ресей         2000 ж.      ЭИСМ
Федерациясының Үкіметі және Америка Құрама      ІІ тоқсан  (Аэроғарыш
Штаттарының Үкіметі арасындағы АҚШ-тың                      комитеті)
лицензиялары бар ғарыштық аппараттарды Байқоңыр
ғарыш айлағынан Ресейдің ұшыруына байланысты
технологияларды қорғау жөніндегі шаралар туралы
келісім (Мәскеу, 26.01.99)
---------------------------------------------------------------------------
87. Қазақстан Республикасының Үкіметі, Қырғыз        2000 ж.      ТОҚМ
Республикасының Үкіметі, Тәжікстан              ІІ тоқсан
Республикасының Үкіметі және Өзбекстан
Республикасының Үкіметі арасындағы
Гидрометеорология саласындағы ынтымақтастық

(Бишкек, 17.06.99)
88    Соглашение между Правительством         I квартал           МИД
Республики Казахстан,                     2000 г.
Китайской Народной Республикой
и Кыргызской Республикой о
точке стыка государственных
границ трех государств
(Бишкек, 25.08.99)
89    Соглашение об упрощенном               III квартал        МГД
порядке оформления товаров,                2000 г.     (Таможенный
перемещаемых между государствами-                       комитет)
участниками Таможенного союза
(Астана, 24.09.99)
90    Протокол о дополнениях к                IV квартал        МГД
Соглашению о единых условиях               2000 г.      (Таможенный
транзита через территории                                комитет)
государств-участников
Таможенного союза от 22 января
1998 года (Москва, 26.10.99)*
91    Соглашение о правовом                   III квартал     Минюст
обеспечении формирования                    2000 г.
Таможенного союза и Единого
экономического пространства
(Москва, 26.10.99)
92    Соглашение об адаптации                 IV квартал      Минобороны
Договора об обычных                        2000 г.
вооруженных силах в Европе
(Стамбул, 17.11.99)
---------------------------------------------------------------------------
3. Многосторонние договоры в рамках СНГ
---------------------------------------------------------------------------
93    Соглашение о коллективных                I квартал      Минобороны
миротворческих силах и                     2000 г.
совместных мерах по их
материально-техническому
обеспечению (Москва, 24.09.93)
94    Конвенция об обеспечении                 I квартал          АМД
прав лиц, принадлежащих к                  2000 г.
национальным меньшинствам
(Москва, 21.10.94)
95    Соглашение о товарообороте               I квартал         МЭИТ
и производственной кооперации              2000 г.
в области машиностроения на
взаимоувязанной основе
(Москва, 09.12.94)
96    Протокол к Соглашению от                 I квартал      Минобороны
24 сентября 1993 года                      2000 г.
"О Коллективных миротворческих
силах и совместных мерах по
их материально-техническому
обеспечению" (Алматы, 10.02.95)
97    Соглашение о сотрудничестве              I квартал          МТК
по обеспечению защиты                      2000 г.
гражданской авиации от актов
незаконного вмешательства

туралы келісім (Бішкек, 17.06.99)
---------------------------------------------------------------------------
88. Қазақстан Республикасы, Қытай Халық Республикасы  2000 ж.      СІМ
және Қырғыз Республикасы арасындағы Үш            І тоқсан
мемлекеттің мемлекеттік шекараларының түйісу
нүктесі туралы келісім (Бішкек, 25.08.99)
---------------------------------------------------------------------------
89. Кеден одағына қатысушы мемлекеттер арасында        2000 ж.     МКМ
жеткізілетін тауарларды ресімдеудің жеңілдетілген   ІІІ      (Кеден
тәртібі туралы келісім (Астана, 24.09.99)          тоқсан     комитеті)
---------------------------------------------------------------------------
90. Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің аумақтары    2000 ж.     МКМ
арқылы транзиттің ортақ талаптары  туралы 1998    IV тоқсан  (Кеден
жылғы 22 қаңтардағы келісімге қосымшалар туралы              комитеті)
хаттама (Мәскеу, 26.10.99)*
---------------------------------------------------------------------------
91. Кеден одағын және Біртұтас экономикалық кеңістік   2000 ж.  Әділетмині
қалыптастыруды құқықтық қамтамасыз ету туралы       ІІІ
келісім (Мәскеу, 26.10.99)                         тоқсан
---------------------------------------------------------------------------
92. Еуропадағы кәдімгі Әскери күштер туралы шартты     2000 ж. Қорғанысмині
бейімдеу туралы келісім (Стамбул, 19.11.99)       IV тоқсан
---------------------------------------------------------------------------
3. ТМД шеңберіндегі шарттар
---------------------------------------------------------------------------
93. Ұжымдық бітімгершілік күштер мен олардың           2000 ж. Қорғанысмині
материалдық-техникалық қамтамасыз етілуі          І тоқсан
жөніндегі бірлескен шаралар туралы келісім
(Мәскеу, 24.09.93)
---------------------------------------------------------------------------
94. Ұлттық азшылықтарға жататын тұлғалардың            2000 ж.    КДА
құқықтарын қамтамасыз ету туралы конвенция        І тоқсан
(Мәскеу, 21.10.94)
---------------------------------------------------------------------------
95. Өзара үйлескен негізде мәшине жасау саласындағы    2000 ж.   ЭИСМ
тауар айналымы мен өндірістік кооперация туралы   І тоқсан
келісім (Мәскеу, 09.12.94)
---------------------------------------------------------------------------
96. 1993 жылғы 24 қыркүйектегі "Ұжымдық бітімгершілік  2000 ж. Қорғанысмині
күштер мен олардың материалдық-техникалық         І тоқсан
қамтамасыз етілуі жөніндегі бірлескен шаралар
туралы" Келісімге хаттама (Алматы, 10.02.95)
---------------------------------------------------------------------------
97. Азаматтық авиацияны заңсыз араласу актілерінен     2000 ж.    ККМ
қорғауды қамтамасыз ету жөніндегі ынтымақтастық   І тоқсан

(Минск, 26.05.95)
98    Соглаше
ние о проведении                  I квартал          МТК
согласованной политики                     2000 г.
в области определения
транспортных тарифов (Москва,
17.01.97)
99    Соглашение о сотрудничестве              I квартал          МТК
в развитии и использовании                 2000 г.
систем сотовой подвижной связи
(Москва, 17.01.97)
100   Соглашение о сотрудничестве              I квартал         МПРООС
в области изучения, разведки               2000 г.
и использования минерально-
сырьевых ресурсов (Москва,
27.03.97)
101   Соглашение о взаимном                    I квартал         МЭИТ
признании лицензий на                      2000 г.
осуществление строительной
деятельности, выдаваемых
лицензионными органами
государств-участников
Содружества Независимых
Государств (Москва, 27.03.97)*
102   Соглашение об оказании                   I квартал      Агентство
медицинской помощи                         2000 г.      по делам
гражданам государств-                               здравоохранения
участников Содружества                               (далее - АДЗ)
Независимых Государств
(Москва, 27.03.97)*
103   Протокол о механизме реализации          I квартал          АДЗ
Соглашения об оказании                     2000 г.
медицинской помощи гражданам
государств-участников СНГ
в части порядка предоставления
услуг (Москва, 27.03.97)*
104   Протокол о внесении поправок             I квартал          МТК
в Соглашение о                             2000 г.
Межправительственной
фельдъегерской связи (Москва,
27.03.97)
105   Соглашение об обеспечении                I квартал         Минобороны
жилыми помещениями                         2000 г.
военнослужащих, граждан,
уволенных с военной службы,
и членов их семей в государствах-
участниках СНГ (Москва, 28.03.97)
106   Соглашение о сотрудничестве              I квартал           АМД
государств-участников СНГ                  2000 г.
в борьбе с незаконной миграцией
(Москва, 06.03.98)
107   Соглашение о сотрудничестве по           I квартал          МЭИТ
пресечению правонарушений в                2000 г.
области интеллектуальной
собственности (Москва, 06.03.98)
108   Протокол о международных                 I квартал          МТК
автомобильных дорогах                      2000 г.
Содружества Независимых Государств

туралы келісім (Минск, 26.05.95)
---------------------------------------------------------------------------
98. Көліктік тарифтерді белгілеу саласында келісілген  2000 ж.    ККМ
саясат жүргізу туралы келісім (Мәскеу, 17.01.97)  І тоқсан
---------------------------------------------------------------------------
99. Ұялы жылжымалы байланыс жүйелерін дамыту мен       2000 ж.    ККМ
пайдаланудағы ынтымақтастық туралы келісім        І тоқсан
(Мәскеу, 17.01.97)
---------------------------------------------------------------------------
100. Минералдық-шикізат ресурстарын зерттеу, барлау    2000 ж.   ТОҚМ
және пайдалану саласындағы ынтымақтастық туралы  І тоқсан
келісім (Мәскеу, 27.03.97)
---------------------------------------------------------------------------
101. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы        2000 ж.   ЭИСМ
мемлекеттердің лицензиялық органдары беретін     І тоқсан
құрылыс қызметін жүзеге асыруға лицензияларды
өзара тану туралы келісім (Мәскеу, 27.03.97)*
---------------------------------------------------------------------------
102. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы        2000 ж.   Денсаулық
мемлекеттердің азаматтарына медициналық          І тоқсан     сақтау
көмек көрсету туралы келісім (Мәскеу, 27.03.97)*              істері
жөніндегі
агенттік
(бұдан әрі -
ДСА)
---------------------------------------------------------------------------
103. ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің азаматтарына      2000 ж.     ДСА
медициналқ көмек көрсету туралы келісімді       І тоқсан
қызмет көрсетудің тәртібі бөлігінде іске
асырудың тетігі туралы хаттама
(Мәскеу, 27.03.97)*
---------------------------------------------------------------------------
104. Үкіметаралық фельдъегерлік байланыс туралы       2000 ж.     ККМ
келісімге түзетулер енгізу туралы хаттама       І тоқсан
(Мәскеу, 27.03.97)
---------------------------------------------------------------------------
105. ТМД-ға қатысушы мемлекеттерде әскери             2000 ж. Қорғанысмині
қызметкерлерді, әскери қызметтен босаған        І тоқсан
азаматтарды және олардың отбасы мүшелерін
тұрғын үймен қамтамасыз ету туралы келісім
(Мәскеу, 28.03.97)
---------------------------------------------------------------------------
106. ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің заңсыз көші-      2000 ж.     КДА
қонмен күрестегі ынтымақтастығы туралы          І тоқсан
келісім (Мәскеу, 06.03.98)
---------------------------------------------------------------------------
107. Интелектуальдық меншік саласындағы құқық         2000 ж.    ЭИСМ
бұзушылықтардың алдын алу жөніндегі             І тоқсан
ынтымақтастық туралы келісім
(Мәскеу, 06.03.98)
---------------------------------------------------------------------------
108. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының халықаралық   2000 ж.     ККМ
автомобиль жолдары туралы хаттама               І тоқсан

(Москва, 11.09.98)
109   Договор об обеспечении параллельной      I квартал          МЭИТ
работы электро-энергетических              2000 г.
систем государств-участников
Содружества Независимых Государств
(Москва, 25.11.98)*
110   Соглашение о сотрудничестве в            I квартал           АДЗ
решении проблем ВИЧ-инфекции               2000 г.
(Москва, 25.11.98)*
111   Соглашение о сотрудничестве по           II квартал         МТСЗН
применению Единого тарифно-                 2000 г.
квалификационного справочника
работ и профессий рабочих и
Квалификационного справочника
должностей служащих (Саратов,
13.01.99)*
112   Соглашение о создании системы            I квартал          МКИОС
межбиблиотечного абонемента                2000 г.
государств-участников СНГ
(Саратов, 13.01.99)*
113   Соглашение о сотрудничестве в            I квартал          МПРООС
области экологического мониторинга         2000 г.
(Саратов, 13.01.99)
114   Соглашение об обязательном               I квартал          МТК
страховании пассажиров при                 2000 г.
международных автомобильных
перевозках (Саратов, 13.01.99)
115   Соглашение между государствами-         III квартал         МГД
участниками Содружества                     2000 г.      (Комитет
Независимых Государств о                                  налоговой
сотрудничестве и взаимной                                 полиции)
помощи по вопросам соблюдения
налогового законодательства
и борьбы с нарушениями в этой
сфере (Минск, 04.06.99)
116   Градостроительная хартия                 IV квартал        МЭИТ
Содружества Независимых                     2000 г.
Государств (Минск, 04.06.99)*
117   Соглашение о принципах и                 I квартал         МКИОС
формах взаимодействия                      2000 г.
государств-участников СНГ в
области использования архивной
информации (Минск, 04.06.99)*
118   Соглашение о сотрудничестве              I квартал         МКИОС
государств-участников                      2000 г.
Содружества Независимых
Государств в области
периодической печати (Минск,
04.06.99)
119   Соглашение о создании                    I квартал         МКИОС
Межгосударственного совета                 2000 г.
по сотрудничеству в области
периодической печати,
книгоиздания,
книгораспространения и
полиграфии (Минск, 04.06.99)*
120   Договор о сотрудничестве                 II квартал         МВД
государств-участников                       2000 г.
Содружества Независимых
Государств в борьбе с
терроризмом (Минск, 04.06.99)*
121   Соглашение о порядке транзита            II квартал         МГД
через территории государств-                2000 г.     (Таможенный
участников Содружества                                   комитет)
Независимых Государств
(Минск, 04.06.99)
122   Соглашение о мерах по                    II квартал         МЭИТ
предупреждению и пресечению                 2000 г.
использования ложных
товарных знаков и
географических указаний
(Минск, 04.06.99)*
123   Соглашение о массах и                    II квартал         МТК
габаритах транспортных средств,             2000 г.
осуществляющих межгосударственные
перевозки по автомобильным дорогам
государств-участников Содружества
Независимых Государств (Минск,
04.06.99)
124   Соглашение о сотрудничестве в            II квартал         МОН
области сохранения и использования          2000 г.
генетических ресурсов культурных
растений государств-участников
СНГ (Минск, 04.06.99)*
125   Соглашение о взаимном обеспечении        II квартал         МЭИТ
сохранности межгосударственных              2000 г.
секретов в области правовой охраны
изобретений (Минск, 04.06.99)
126   Соглашение о сотрудничестве в            II квартал         МВД
области борьбы с незаконным                 2000 г.
оборотом алкогольной продукции

(Мәскеу, 11.09.98)
---------------------------------------------------------------------------
109. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы       2000 ж.    ЭИСМ
мемлекеттердің электроэнергетикалық жүйелерінің  І тоқсан
қатар жұмыс істеуін қамтамасыз ету туралы шарт
(Мәскеу, 25.11.98)*
---------------------------------------------------------------------------
110. ВИЧ-инфекциялар проблемасын шешудегі             2000 ж.    ДСА
ынтымақтастық туралы келісім (Мәскеу, 25.11.98)* І тоқсан
---------------------------------------------------------------------------
111. Жұмысшылардың жұмыстары мен мамандықтарының      2000 ж.    ЕХҚМ
біртұтас тарифтік-біліктілік анықтамалығын және  ІІ тоқсан
Қызметкерлер лауазымдарының біліктілік анықтамалығын
қолдану жөніндегі ынтымақтастық туралы келісім
(Саратов, 13.01.99)*
---------------------------------------------------------------------------
112. ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің кітапханааралық   2000 ж.     МАҚМ
абонементі жүйесін құру туралы келісім           І тоқсан
(Саратов, 13.01.99)*
---------------------------------------------------------------------------
113. Экологиялық мониторинг саласындағы               2000 ж.     ТОҚМ
ынтымақтастық туралы келісім                    І тоқсан
(Саратов, 13.01.99)
---------------------------------------------------------------------------
114. Халықаралық автомобиль тасымалдары кезінде       2000 ж.     ККМ
жолаушыларды міндетті сақтандыру туралы келісім  І тоқсан
(Саратов, 13.01.99)
---------------------------------------------------------------------------
115. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы        2000 ж.    МКМ
мемлекеттер арасындағы Салық заңын сақтау мен      ІІІ      (Салық
осы саладағы бұрмалаушылықтармен күрес мәселелері  тоқсан   полициясы
жөніндегі ынтымақтастық пен өзара көмек туралы              комитеті)
келісім (Минск, 04.06.99)
---------------------------------------------------------------------------
116. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының қала салу      2000 ж.     ЭИСМ
хартиясы (Минск, 04.06.99)*                      IV тоқсан
---------------------------------------------------------------------------
117. ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің мұрағаттық         2000 ж.     МАҚМ
ақпараттарды пайдалану саласындағы өзара іс-     І тоқсан
қимылдарының принциптері мен нысандары туралы
келісім (Минск, 04.06.99)*
---------------------------------------------------------------------------
118. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы        2000 ж.     МАҚМ
мемлекеттердің мерзімдік баспасөз саласындағы    І тоқсан
ынтымақтастығы туралы келісім (Минск, 04.06.99)
---------------------------------------------------------------------------
119. Мерзімдік баспасөз, кітап шығару, кітап тарату    2000 ж.     МАҚМ
мен полиграфия саласындағы ынтымақтастық жөнінде  І тоқсан
Мемлекетаралық кеңес құру туралы келісім
(Минск, 04.06.99)*
---------------------------------------------------------------------------
120. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы        2000 ж.     ІІМ
мемлекеттердің терроризммен күрестегі            ІІ тоқсан
ынтымақтастығы туралы шарт (Минск, 04.06.99)*
---------------------------------------------------------------------------
121. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы        2000 ж.     МКМ
мемлекеттердің аумағы арқылы транзиттің          ІІ тоқсан  (Кеден
тәртібі туралы келісім (Минск, 04.06.99)                    комитеті)
---------------------------------------------------------------------------
122. Жалған тауар белгілері мен географиялық           2000 ж.     ЭИСМ
көрсеткіштерді пайдалануды ескерту мен алдын     ІІ тоқсан
алу жөніндегі шаралар туралы келісім
(Минск, 04.06.99)*
---------------------------------------------------------------------------
123. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы        2000 ж.     ККМ
мемлекеттердің автомобиль жолдары бойынша        ІІ тоқсан
халықаралық тасымалдарды жүзеге асыратын көлік
құралдарының салмақтары мен көлемдері туралы
келісім (Минск, 04.06.99)
---------------------------------------------------------------------------
124. ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің мәдени             2000 ж.     БҒМ
өсімдіктерінің генетикалық ресурстарын сақтау     ІІ тоқсан
мен пайдалану саласындағы ынтымақтастық туралы
келісім (Минск, 04.06.99)*
---------------------------------------------------------------------------
125. Өнер табыстарын құқықтық қорғау саласындағы       2000 ж.     ЭИСМ
мемлекетаралық құпиялардың қорғалуын өзара        ІІ тоқсан
қамтамасыз ету туралы келісім (Минск, 04.06.99)
---------------------------------------------------------------------------
126. Алкоголь өнімдерінің заңсыз айналысымен күрес     2000 ж.      ІІМ
саласындағы ынтымақтастық туралы келісім          ІІ тоқсан

(Астана, 05.06.99)
127   Соглашение о порядке таможенного        III квартал         МГД
оформления и таможенного контроля           2000 г.      (Таможенный
товаров, перемещаемых между                               комитет)
государствами-участниками
Соглашения о создании зоны
свободной торговли (Ялта,
08.10.99)
128   Протокол о порядке взаимодействия        III квартал         МГД
таможенных служб государств-                  2000 г.     (Таможенный
участников Содружества Независимых                       комитет)
Государств при перевозках специальных
грузов и продукции военного
назначения (Ялта, 08.10.99)
129   Договор о проведении согласованной        III квартал     Агентство
антимонопольной политики                      2000 г.     по регули-
(Москва, 25.01.00)*                                       рованию
естествен-
ных моно-
полий,
защите
конкуренции
и поддержке
малого
бизнеса
(далее -
АРЕМЗК и
ПМБ)
130   Соглашение об основных направлениях       III квартал     АРЕМЗК и
сотрудничества государств-участников          2000 г.     ПМБ
Содружества Независимых Государств
в области защиты прав потребителей
(Москва, 25.01.00)*
131   Соглашение о транзите электрической       III квартал     МЭИТ
энергии и мощности государств-                2000 г.
участников Содружества Независимых
Государств (Москва, 25.01.00)*
132   Протокол о внесении изменения в            III квартал     МТК
Соглашение о сотрудничестве в                 2000 г.
развитии и использовании систем
сотовой подвижной связи от 17
января 1997 года (Москва, 25.01.00)*
133   Договор об обеспечении полетов            III квартал     Минобороны
авиации вооруженных сил государств-           2000 г.
участников Содружества независимых
Государств аэронавигационной
информацией (Москва, 25.01.00)
---------------------------------------------------------------------------
* Звездочкой помечены документы, условия которых предполагают
вступление в силу со дня подписания, если законодательство не требует
выполнения соответствующих процедур.
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

(Астана, 05.06.99)
---------------------------------------------------------------------------
127. Еркін сауда аймағын құру туралы келісімге         2000 ж.      МКМ
қатысушы мемлекеттер арасындағы жеткізілетін     ІІІ тоқсан  (Кеден
тауарларды кедендік рәсімдеу мен оларға кедендік             комитеті)
бақылау жасаудың тәртібі туралы келісім
(Ялта, 08.10.99)
---------------------------------------------------------------------------
128. Әскери арналымдағы арнайы жүктер мен өнімдердің   2000 ж.      МКМ
тасымалы кезінде Тәуелсіз Мемлекеттер            ІІІ тоқсан   (Кеден
Достастығына қатысушы мемлекеттердің кеден                   комитеті)
қызметтерінің өзара іс-қимылдарының тәртібі туралы
хаттама (Ялта, 08.10.99)
---------------------------------------------------------------------------
129. Келісілген монополияға қарсы саясат жүргізу       2000 ж.    Табиғи
туралы шарт (Мәскеу, 25.01.00)*                  ІІІ тоқсан  монополи.
яларды
реттеу,
бәсеке.
лестікті
қорғау
және шағын
бизнесті
қолдау
жөніндегі
агенттік
(бұдан әрі
- МБА)
---------------------------------------------------------------------------
130. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы        2000 ж.     МБА
мемлекеттердің тұтынушылардың құқықтарын қорғау    ІІІ
саласындағы ынтымақтастығының негізгі бағыттары   тоқсан
туралы келісім (Мәскеу, 25.01.00)*
---------------------------------------------------------------------------
131. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы        2000 ж.     ЭИСМ
мемлекеттердің электр энергиясы мен куатының     ІІІ тоқсан
транзиті туралы келісім (Мәскеу, 25.01.00)*
---------------------------------------------------------------------------
132. Ұялы жылжымалы байланыс жүйелерін дамыту мен      2000 ж.      ККМ
пайдаланудағы ынтымақтастық туралы 1997 жылғы      ІІІ
17 қаңтардағы келісімге өзгерістер енгізу туралы  тоқсан
хаттама (Мәскеу, 25.01.00)*
---------------------------------------------------------------------------
133. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы       2000 ж. Қорғанысмині
мемлекеттердің қарулы күштері авиацияларының      ІІІ
аэронавигациялық ақпаратпен ұшуын қамтамасыз     тоқсан
ету туралы шарт (Мәскеу, 25.01.00)
---------------------------------------------------------------------------
* Жұлдызшамен, егер заң тиісті рәсімдерді орындауды талап етпесе,
шарты қол қойылған күнінен бастап күшіне енуін көздейтін құжаттар
белгіленген
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.