О создании штаба по подготовке и проведению в период с 26 по 28 апреля 2000 года в г.Алматы Международного экономического саммита "Евразия - 2000"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года N 66-р
1. Утвердить состав штаба по подготовке и проведению Международного
экономического саммита в г.Алматы в период с 26 по 28 апреля 2000 года в
следующем составе:
Абыкаев                - первый вице-Министр иностранных дел
Нуртай Абыкаевич         Республики Казахстан, руководитель штаба
Куанышев               - Председатель Агентства Республики Казахстан
Дулат Оразбекович        по инвестициям, заместитель руководителя штаба
Заяц                   - первый заместитель акима города Алматы
Яков Игнатьевич
Жалгасбаев             - заместитель Шефа протокола Президента
Нурлан Адельевич         Республики Казахстан (по согласованию)
Аргингазин             - заместитель Управляющего Делами Президента
Ануарбек Аргингазинович  Республики Казахстан (по согласованию)
Базилов                - заместитель Начальника службы охраны Президента
Айдар Наметович          Республики Казахстан (по согласованию)
Карибжанов             - первый вице-Министр транспорта и коммуникаций
Хайрат Салимович         Республики Казахстан
Отто                   - вице-Министр внутренних дел Республики
Иван Иванович            Казахстан
Дутбаев                - заместитель Председателя Комитета национальной
Нартай Нуртаевич         безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Жумабаев               - заместитель Председателя Таможенного комитета
Бейбут Тенелович         Министерства государственных доходов
Республики Казахстан
Касеинов               - Председатель Комитета культуры Министерства
Дюсен Курабаевич         культуры, информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Каримов                - заместитель Председателя Агентства Республики
Булат Есенгельдиевич     Казахстан по инвестициям
Ни                     - начальник ЗАО "ХОЗУ" Управления Делами Президента
Владимир васильевич      Республики Казахстан (по согласованию)
Закиев                 - директор пограничной службы КНБ РК
Болат Сейтказынович      (по согласованию)
Зверьков               - директор Департамента международного
Вадим Павлович           экономического сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Кудекова               - консультант Секретариата Премьер-Министра
Нейля Кенжебаевна        Республики Казахстан
Антоненко              - заместитель директора Департамента консульской
Андрей Иванович          службы Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Криничанский           - президент ЗАО "Эйр Казахстан" (по согласованию)
Александр Александрович
Гордеев                - президент АО "Международный аэропорт Алматы"
Александр Алексеевич     (по согласованию)

2000 жылғы 26-28 сәуір кезеңінде Алматыда өткізілетін "Еуразия-2000" халықаралық экономикалық басқосуын дайындау және өткізу жөніндегі штабты құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2000 жылғы 13 сәуір N 66-ө
1. 2000 жылғы 26-28 сәуір кезеңінде Алматыда өткізілетін халықаралық
экономикалық басқосуды дайындау және өткізу жөніндегі штаб мынадай құрамда
бекітілсін:
Әбіқаев Нұртай Әбіқайұлы       - Сыртқы істер бірінші вице-министрі,
штаб жетекшісі
Куанышев Дулат Оразбекұлы      - Қазақстан Республикасының
Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
төрағасы, штаб жетекшісінің
орынбасары
Заяц Яков Игнатьевич           - Алматы қаласы әкімінің бірінші
орынбасары
Жалғасбаев Нұрлан Әделұлы      - Қазақстан Республикасы Президентінің
Протоколы бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Арғынғазин Әнуарбек            - Қазақстан Республикасы Президенті
Арғынғазыұлы                     Іс басқарушысының орынбасары
(келісім бойынша)
Бәзілов Айдар Нәметұлы         - Қазақстан Республикасы Президентінің
Күзет қызметі бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Кәрібжанов Қайрат Сәлімұлы     - Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар бірінші вице-министрі
Отто Иван Иванович             - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
вице-министрі
Дүтбаев Нартай Нұртайұлы       - Қазақстан Республикасының Ұлттық
қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Жұмабаев Бейбіт Теңелұлы       - Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден
комитеті төрағасының орынбасары
Қасейінов Дүйсен Қорабайұлы    - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі Мәдениет комитетінің
төрағасы
Кәрімов Болат Есенгелдіұлы     - Қазақстан Республикасының
Инвестициялар жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Ни Владимир Васильевич         - Қазақстан Республикасы Президентінің
Іс Басқармасы "Шаруашылық
басқармасы" ЖАҚ-ның бастығы
Зәкиев Болат Сейітқазыұлы      - ҚР ҰҚК Шекара қызметінің директоры
(келісім бойынша)
Зверьков Вадим Павлович        - Қазақстан Республикасының Сыртқы
істер министрлігі Халықаралық
экономикалық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Көдекова Нәйлә Кенжебайқызы    - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі хатшылығының
консультанты
Антоненко Андрей Иванович      - Қазақстан Республикасының Сыртқы
істер министрлігі Консулдық қызмет
департаменті директорының орынбасары
Криничанский Александр         - "Эйр Қазақстан" ЖАҚ-ның президенті
Александрович                    (келісім бойынша)
Гордеев Александр              - "Алматы қаласының халықаралық
Александрович                    әуежайы" АҚ-ның президенті (келісім
бойынша)

2. Акиму города Алматы выделить соответствующие помещения в здании
акимата города Алматы (пл.Республики), транспорт и необходимые средства
связи.
3. Штабу приступить к работе в Алматы с 19 апреля 2000 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)

2. Алматы қаласының әкімі Алматы қаласы әкімшілігінің ғимаратында
(Республика алаңы) тиісті үй-жайлар, көлік және қажетті байланыс
құралдарын бөлсін.
3. Штаб Алматыда 2000 жылғы 19 сәуірден бастап жұмысқа кіріссін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.