О проведении республиканских сельских спортивных игр
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июня 2000 года N 87-р
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту о проведении с 4 по 7 августа 2000 года в городе Астане республиканских сельских спортивных Игр "Ак бидай" (далее - Игры).
2. Утвердить состав организационного комитета по подготовке и проведению в городе Астане Игр согласно приложению.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту совместно с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить организацию и проведение Игр.
4. Акимам областей обеспечить осуществление мероприятий по организованному проведению предварительных соревнований на местах, а также направлению спортивных делегаций областей в город Астану для участия в финальных соревнованиях Игр.
5. Акиму города Астаны оказать содействие в предоставлении мест проведения соревнований, организации проживания и питания участников.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить прием и отправку участников, официальных лиц, представителей и судей соревнований всеми видами транспорта, а также оперативную междугородную телефонную связь с мест соревнований и проживания.
7. Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения обеспечить участников Игр медицинским обслуживанием.
8. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить общественный порядок и безопасность участников Игр в местах проживания и проведения соревнований.
9. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан оказать содействие в организации культурной программы Игр и обеспечить освещение хода их подготовки и проведения в средствах массовой информации.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 июня 2000 года N 87-р
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
республиканских сельских спортивных игр "Ак бидай"
Турлыханов Даулет Болатович   - Председатель Агентства Республики Казахстан
по туризму и спорту, председатель
Мынбаев Сауат Мынбаевич       - Министр сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместитель председателя
Члены организационного комитета
Алимбекова Гульнар Смадиловна  - начальник финансово-экономического отдела
Агентства Республики Казахстан по туризму
и спорту
Биманбетов Бахытбек Тажибаевич - первый заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по туризму и спорту
Дрютов Николай Семенович       - председатель Комитета спорта и физической
культуры г. Астаны
Ибраев Серик Ескендирович      - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
здравоохранения
Калкабаев Ержан Шойбекович     - Председатель Комитета транспортного
контроля Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Канагатов                      - начальник отдела спортивно-массовой и
Елсияр Баймухамедович            физкультурно-оздоровительной работы
агентства Республики Казахстан по туризму
и спорту
Мухамеджанов                   - заместитель акима г. Астаны
Толеген Мухамеджанович
Мырзахметов Аскар Исабекович   - вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Омаров Жанай Сейтжанович       - директор Департамента средств массовой
информации Министерства культуры,
информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Отто Иван Иванович             - заместитель Министра внутренних дел
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

Республикалық ауыл спорты ойындарын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2000 жылғы 6 маусым N 87-ө
1. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің 2000 жылғы 4-7 тамызда Астана қаласында "Ақ бидай" республикалық ауыл спорты ойындарын (бұдан әрі - Ойындар) өткізу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қосымшаға сәйкес Астана қаласында Ойындарды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігімен бірлесіп Ойындарды ұйымдастыруды және өткізуді қамтамасыз етсін.
4. Облыстардың әкімдері жергілікті жерлерде алдын-ала жарыстарды ұйымдасқан түрде өткізу жөніндегі іс-шаралардың жүзеге асырылуын, сондай-ақ Астана қаласындағы ойындардың финалдық жарыстарына қатысуы үшін облыстардың спорттық делегацияларын жіберуді қамтамасыз етсін.
5. Астана қаласының әкімі жарыс өткізілетін орындар беруді, жарысқа қатысушылардың тұруы мен тамақтануын ұйымдастыруға жәрдемдессін.
6. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі жарысқа қатысушыларды, ресми адамдарды, өкілдер мен төрешілерді күтіп алу мен жөнелтуді, көліктің барлық түрімен, сондай-ақ жарыс өтетін және тұратын жерлерінде жедел қалааралық телефон байланысымен қамтамасыз етсін.
7. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі Ойындарға қатысушыларға дәрігерлік қызмет көрсетілуін қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ойындарға
қатысушылар тұратын және жарыс өткізілетін жерлерде қоғамдық тәртіп пен
қауіпсіздікті қамтамасыз етсін.
9. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі Ойындардың мәдени бағдарламасын ұйымдастыруға жәрдемдессін
және олардың дайындығы мен өткізілуі барысын бұқаралық ақпарат
құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2000 жылғы 6 маусымдағы
N 87-ө өкіміне қосымша
Республикалық ауыл спорты ойындарын дайындау және
өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің
Құрамы
Тұрлыханов                Қазақстан Республикасының Туризм және спорт
Дәулет Болатұлы           жөніндегі агенттігінің төрағасы, төраға
Мыңбаев                   Қазақстан Республикасының Ауыл
Сауат Мұхаметбайұлы       шаруашылығы министрі, төрағаның
орынбасары
Ұйымдастыру комитетінің мүшелері
Әлімбекова                Қазақстан Республикасының Туризм және
Гүлнар Смәділқызы         спорт жөніндегі агенттігі қаржы-
экономикалық бөлімінің бастығы
Биманбетов                Қазақстан Республикасының Туризм және
Бақытбек Тәжібайұлы       спорт жөніндгі агенттігі төрағасының
бірінші орынбасары
Дрютов                    Астана қаласының Спорт және дене
Николай Семенович         тәрбиесі комитетінің төрағасы
Ыбыраев                   Қазақстан Республикасының Денсаулық
Серік Ескендірұлы         сақтау ісі жөніндегі агенттігі
төрайымының орынбасары
Қалқабаев                 Қазақстан Республикасының Көлік және
Ержан Шойбекұлы           коммуникациялар министрлігі Көліктік
бақылау комитетінің төрағасы
Қанағатов                 Қазақстан Республикасының Туризм және
Елсияр Баймұхаметұлы      спорт жөніндегі агенттігі бұқаралық спорт
және дене тәрбиесі-сауықтыру бөлімінің
бастығы
Мұхамеджанов              Астана қаласы әкімінің орынбасары
Төлеген Мұхамеджанұлы
Мырзахметов               Қазақстан Республикасының Ауыл
Асқар Исабекұлы           шаруашылығы вице-министрі
Омаров                    Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Жанай Сейітжанұлы         ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі Бұқаралық ақпарат
құралдары департаментінің директоры
Отто                      Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Иван Иванович             вице-министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.