О Перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в III квартале 2000 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 97-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в III квартале 2000 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
3 июля 2000 года N 97-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан в III квартале 2000 года
---------------------------------------------------------------------------
Дата    !   Наименование вопроса     ! Ответственные !  Докладчики
!                            ! за подготовку !
---------------------------------------------------------------------------
1     !            2               !       3       !       4
---------------------------------------------------------------------------
5 июля    О предварительных итогах      Министерство    Кулекеев Ж.А.
социально-экономического      экономики
развития страны за первое
полугодие 2000 года
5 июля    О ходе подготовки             Министерство    Школьник В.С.
производственного и           энергетики,
социального комплексов        индустрии
к работе в осенне-зимний      и торговли
период
5 июля    О ходе подготовки к           Министерство    Мынбаев С.М.
проведению уборочных работ    сельского
хозяйства
18 июля    О Национальной программе      Министерство    Кулекеев Ж.А.
социально-экономического      экономики
развития села на 2000-
2005 годы
18 июля    О Концепции развития города   Министерство    Кулекеев Ж.А.
Астаны                        экономики
18 июля    О реализации государственных  Министерство    Мухамеджанов Б.А.
программ, направленных на     юстиции
борьбу с преступностью и
предупреждение правонарушений
15      Об итогах социально-          Министерство    Кулекеев Ж.А.
августа    экономического развития       экономики
Республики Казахстан и
выполнении Программы
действий Правительства
Республики Казахстан за
I полугодие 2000 года
15      Об исполнении                 Министерство    Есенбаев М.Т.
августа    государственного бюджета      финансов
за I полугодие 2000 года
15      О поступлении                 Министерство    Какимжанов З.Х.
августа    государственных доходов       государственных
в I полугодии 2000 года       доходов
22      О проектах индикативных       Министерство    Кулекеев Ж.А.
августа    планов социально-             экономики
экономического развития
на 2001-2005 годы и на
2001 год
22      О мерах по развитию           Агентство по    Турлыханов Д.Б.
августа    туризма в Республике          туризму и спорту
Казахстан
22      О ходе подготовки             Министерство    Какимжанов З.Х.
августа    налогового кодекса            государственных
доходов
12      О ходе подготовки к           Министерство    Школьник В.С.
сентября   зимнему отопительному         энергетики,
сезону 2000/2001 года         индустрии и
(заслушивание трех            торговли
областей выборочно)
12      О погашении взаимных          Министерство    Идрисов Е.А.
сентября   задолженностей Республики     иностранных дел
Казахстан со странами-
участницами Содружества
Независимых Государств
12      О государственной             Министерство    Школьник В.С.
сентября   Программе развития            энергетики,
архитектурной,                индустрии и
градостроительной             торговли
и строительной
деятельности в Республике
Казахстан
19      О казахстанском рынке         Национальная    Джолдасбеков А.М.
сентября   ценных бумаг                  комиссия по
ценным бумагам
19      Об аттестации и               Министерство    Кушербаев К.Е.
сентября   лицензировании                образования
образовательной               и науки
деятельности высших
учебных заведений
Республики Казахстан
19      Отчеты акимов по              Министерство    Школьник В.С.
сентября   возобновлению                 энергетики,     Сапарбаев Б.М.
производства и                индустрии и     Кулагин С.В.
созданию рабочих мест         торговли
в Южно-Казахстанской
и Акмолинской областях
26      О Программе борьбы с          Министерство    Сулейменов К.Ш.
сентября   преступностью на 2000-        внутренних дел
2002 годы
26      О кредиторской                Министерство    Радостовец Н.В.
сентября   задолженности по              труда и
социальным выплатам           социальной
защиты населения
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Польский В.Ф.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы ІІІ тоқсандағы мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2000 жылғы 3 шілде N 97-ө
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы
ІІІ тоқсандағы мәжілістерінде қаралатын мәселелер тізбесі бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақытылы әзірленуін және
енгізілуін қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2000 жылғы 3 шілдедегі
N 97-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы ІІІ тоқсандағы
мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
Күні !          Мәселенің атауы           !  Әзірлеуге  !   Баяндамашы
!                                    ! жауаптылар  !
---------------------------------------------------------------------------
1   !                  2                 !      3      !        4
---------------------------------------------------------------------------
5      2000 жылдың бірінші жартыжылдығында.   Экономика     Ж.Ә. Құлекеев
шілде  ғы елдің әлеуметтік-экономикалық       министрлігі
дамуының алғашқы қорытындылары
туралы
5      Өндірістік және әлеуметтік кешендер.   Энергетика,   В.С. Школьник
шілде  дің күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысына     индустрия
әзірлік барысы туралы                  және сауда
министрлігі
5      Астық жинау жұмыстарын жүргізуге          Ауыл       С.М. Мыңбаев
шілде  әзірліктің барысы туралы               шаруашылығы
министрлігі
18     Ауылды әлеуметтік-экономикалық         Экономика     Ж.Ә. Құлекеев
шілде  дамытудың 2000-2005 жылдарға           министрлігі
арналған ұлттық бағдарламасы туралы
18     Астана қаласын дамыту тұжырымдамасы    Экономика     Ж.Ә. Құлекеев
шілде  туралы                                 министрлігі
18     Қылмыстылыққа қарсы күреске және       Әділет        Б.Ә. Мұхамед.
шілде  құқық бұзушылықтың алдын алуға         министрлігі   жанов
бағытталған мемлекеттік
бағдарламаларды іске асыру туралы
15     Қазақстан Республикасының 2000 жылғы   Экономика     Ж.Ә. Құлекеев
тамыз  І жартыжылдықтағы әлеуметтік-экономи.  министрлігі
калық дамуы мен Қазақстан Республика.
сы Үкіметінің іс-қимыл жоспарының
орындалу қорытындысы туралы
15     2000 жылғы І жартыжылдықта мемлекеттік    Қаржы      М.Т. Есенбаев
тамыз  бюджеттің атқарылуы туралы              министрлігі
15     2000 жылғы І жартыжылдықта мемлекеттік  Мемлекеттік  З.Х. Кәкімжанов
тамыз  кірістердің түсімі туралы               кіріс
министрлігі
22     2001-2005 жылдарға және 2001 жылға      Экономика    Ж.Ә. Құлекеев
тамыз  арналған әлеуметтік-экономикалық        министрлігі
дамудың индикативтік жоспарларының
жобалары туралы
22     Қазақстан Республикасында туризмді      Туризм және  Д.Б. Тұрлыханов
тамыз  дамыту жөніндегі шаралар туралы         спорт
жөніндегі
агенттік
22     Салық кодексін әзірлеудің барысы        Мемлекеттік  З.Х. Кәкімжанов
тамыз  туралы                                  кіріс
министрлігі
12     2000/2001 жылғы қысқы жылыту            Энергетика,  В.С. Школьник
қыр.   маусымына дайындық барысы туралы        индустрия
күйек  (үш облысты іріктеп тыңдау)             және сауда
министрлігі
12     Қазақстан Республикасының               Сыртқы       Е.Ә. Ыдырысов
қыр.   Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына       істер
күйек  қатысушы елдермен өзара берешектерін    министрлігі
өтеу туралы
12     Қазақстан Республикасының               Энергетика,  В.С. Школьник
қыр.   Сәулет, қала салу және құрылыс          индустрия
күйек  қызметін дамытудың мемлекеттік          және сауда
бағдарламасы туралы                     министрлігі
19     Қазақстандық бағалы қағаздар            Бағалы       А.М. Жолдасбе.
қыр.   рыногы туралы                           қағаздар          ков
күйек                                          жөніндегі
ұлттық
комиссия
19     Қазақстан Республикасының               Білім        Қ.Е. Көшербаев
қыр.   жоғары оқу орындарының білім беру       және
күйек  қызметін аттестаттау және лицензия.     ғылым
лау туралы                              министрлігі
19     Оңтүстік Қазақстан және Ақмола          Энергетика,  В.С. Школьник
қыр.   облыстарында өндірісті жаңғырту және    индустрия    Б.М. Сапарбаев
күйек  жұмыс орындарын құру жөніндегі әкім.    және сауда   С.В. Кулагин
дердің есептері                         министрлігі
26     2000-2002 жылдарға арналған Қылмысты.   Ішкі істер   Қ.Ш. Сүлейменов
қыр.   лыққа қарсы күрес бағдарламасы туралы   министрлігі
күйек
26     Әлеуметтік төлемдер бойынша кредиторлық  Еңбек және  Н.В. Радостовец
қыр.   берешек туралы                           әлеуметтік
күйек                                           қорғау
министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.