О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 августа 1998 года N 157
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июля 2000 года N 105-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики
Казахстан от 19 августа 1998 года N 157
R980157_
.
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 19 тамыздағы N 157 өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2000 жылғы 24 шілде N 105-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 19 тамыздағы
N 157 өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.