О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 118-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 24 сентября 2003 г. N 228
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20 R000020_ "Об утверждении графика представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Графике представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 1, графу 3 дополнить словами "Комитет налоговой полиции и Таможенный комитет МГД";
в строках, порядковые номера 2, 11, 65, 69, 74 и 75, в графе 4 слово "законодательства," исключить;
в строках, порядковые номера 17 и 45, в графе 4 слова "Отдел законодательства, обороны и правопорядка" заменить словами "Юридический отдел, Отдел обороны и правопорядка";
в строке, порядковый номер 18, в графе 4 слова "Отдел законодательства, обороны и правопорядка" заменить словами "Юридический отдел";
дополнить строками, порядковые номера 64-1 и 64-2 следующего содержания:
"64-1 Расширенная информация     15-го числа, после  Отдел обороны и
по областям с наиболее     окончания квартала  правопорядка;
сложной криминогенной      МВД
обстановкой с внесением
предложений по рассмот-
рению данных вопросов
на заседании Правительства
64-2 Аналитическая записка о    10-го числа, после  Отдел обороны и
фактах чрезвычайных        окончания квартала  правопорядка";
ситуаций                   АЧС
дополнить строкой, порядковый номер 67-1, следующего содержания:
"67-1 Информация согласно        15 июля и 15 фев-   Отдел обороны и
приложению к графику,      раля по итогам      правопорядка";
порядковый номер 31-7      призыва
Минобороны
дополнить строками, порядковые номера 75-1, 75-2, 75-3, 75-4 и 75-5,
75-6 следующего содержания:
"75-1 План основных мероприятий  20-го числа месяца, Отделы Канцелярии
предшествующего     (по принадлеж-
кварталу централь-  ности);
ные исполнительные
органы
75-2 Информация о деятельности  20 января следую-   Отдел обороны и
правоохранительных         щего года МВД, Ко-  правопорядка;
органов                    митет налоговой
полиции и Тамо-
женный комитет МГД
75-3 Информация согласно        1-го марта следую-  Отдел обороны и
приложению к графику,      щего года в Мин-    правопорядка;

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2000 жылғы 22 қыркүйек N 118-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.24. N 228 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiне ақпараттық материалдарды ұсынудың кестесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20 өкiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiне ақпараттық материалдарды ұсынудың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 1-жолдың 3-бағаны "МКМ Салық полициясы комитетi мен Кеден комитетi" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмiрлерi 2, 11, 65, 69, 74 және 75-жолдардың 4-бағанындағы "заңдар" деген сөз алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 17 және 45-жолдардың 4-бағанындағы "Заң, қорғаныс және құқық тәртiбi бөлiмi" деген сөздер "Заң бөлiмi, Қорғаныс және құқық тәртiбi бөлiмi" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 18-жолдың 4-бағанындағы "Заң, қорғаныс және құқық тәртiбi бөлiмi" деген сөздер "Заң бөлiмi" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 64-1 және 64-2-жолдармен толықтырылсын:
"64-1 Осы                    тоқсан            Қорғаныс және құқық
мәселелердi                аяқталғаннан           тәртiбi бөлiмi;
Yкiметтiң мәжiлiсiнде      кейiнгі 15-күнi
қарау жөнiнде              ІІМ
ұсыныстар енгізумен
бiрге қылмыстылық
жағдайы неғұрлым
күрделi облыстар
бойынша кеңейтiлген
ақпарат
64-2 Төтенше              тоқсан                 Қорғаныс және құқық
жағдайлар фактiлерi     аяқталғаннан              тәртібі бөлімі";
туралы талдама жазба    кейiнгі 10-күнi
ТЖА
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 67-1-жолмен толықтырылсын:
"67-1 Кестеге             шақырудың              Қорғаныс және құқық
қосымшаға сәйкес          қорытындысы             тәртібі бөлімі";
ақпарат, реттiк нөмiрi    бойынша 15
31-7                      шiлдеде және 15
ақпанда
Қорғанысминi
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 75-5 және 75-6-жолдармен толықтырылсын:
"75-1 Негiзгі iс-          тоқсан алдындағы       Кеңсенің бөлімдері
шаралар жоспары            айдың 20-күні          (тиісінше);
орталық атқарушы
органдар
75-2 Құқық                 келесі жылдың
қорғау                     20 қаңтарында        Қорғаныс және құқық
органдарының               ІІМ, МКМ Салық         тәртібі бөлімі;
қызметi туралы             полициясы
ақпарат                    комитеті және
Кеден комитеті
75-3 Кестеге               келесі жылдың         Қорғаныс және құқық
қосымшаға сәйкес           1 наурызында           тәртібі бөлімі;
ақпарат, реттiк            Экономикаминіне

порядковый номер 31-3      экономики
75-4 Информация согласно        15-го ноября теку-  Отдел обороны и
приложению к графику,      щего года Минобо-   правопорядка;
порядковый номер 31-4      роны, МВД, АЧС
75-5 Информация согласно        15-го января сле-   Отдел обороны и
приложению к графику,      дующего года Мин-   правопорядка;
порядковый номер 31-5      обороны, МВД, АЧС
75-6 Информация согласно        до 20 января сле-   Отдел обороны и
приложению к графику,      дующего года        правопорядка";
порядковый номер 31-6      Минэкономики
приложение к указанному графику:
дополнить строками, порядковые номера 31-3, 31-4, 31-5, 31-6 и 31-7
следующего содержания:
"31-3 Сводный доклад о состоянии    1-го марта следующего за отчетным
мобилизационной подготовки    годом центральные и местные
Республики Казахстан          исполнительные органы в МЭ;
(секретно)                    15-го марта следующего за
отчетным годом МЭ;
31-4 План оперативной, боевой и    15-го ноября текущего года
мобилизационной подготовки    Минобороны, МВД, АЧС;
на очередной год (секретно)
31-5 Информация об итогах          15-го января следующего года
выполнения Плана оператив-    Минобороны, МВД, АЧС;
ной, боевой и мобилизацион-
ной подготовки (секретно)
31-6 Проект доклада Президенту     до 20 января следующего года
РК о ходе реализации          Минэкономики;
Стратегии национальной
безопасности РК на 1999-2005
годы и выполнении Плана
мероприятий по реализации
Стратегии (совершенно
секретно)
31-7 Сводный доклад об итогах      15 июля и 15 февраля по итогам
очередного призыва граждан    призыва
на срочную военную службу     Минобороны".
(секретно)
Премьер-Министр

нөмiрi 31-3
75-4 Кестеге               үстiмiздегi          Қорғаныс және құқық
қосымшаға сәйкес           жылдың                 тәртiбi бөлiмi;
ақпарат, реттік            15 қарашасында
нөмiрi 31-4                Қорғанысминi,
IIМ, ТЖА
75-5 Кестеге               келесi жылдың        Қорғаныс және құқық
қосымшаға сәйкес           15 қаңтарында          тәртiбi бөлiмi;
ақпарат, реттiк            Қорғанысминi,
нөмiрi 31-5                IIМ, ТЖА
75-6 Кестеге               келесі жылдың        Қорғаныс және құқық
қосымшаға сәйкес           20 қаңтарына           тәртібі бөлімі;
ақпарат, реттiк            дейін
нөмiрi 31-6                Экономикаминi
көрсетiлген кестеге қосымшада:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 31-3, 31-4, 31-5, 31-6 және 31-7-жолдармен толықтырылсын:
"31-3 Қазақстан Республи.    есептi жылдан кейiнгі 1 наурызда
касының жұмылдыру            орталық және жергiлiктi атқарушы
дайындығының жай-күйi        органдар Экономикаминiне;
туралы жиынтық баяндама      есептi жылдан кейiнгі 15 наурызда
(құпия)                      ЭкМ;
31-4 Жедел, жауынгерлiк      үстiмiздегі жылдың 15 қарашасында
және жұмылдыру               Қорғанысминi, IIМ, ТЖА;
дайындығының кезектi
жылға арналған жоспары
(құпия)
31-5 Жедел, жауынгерлiк      келесi жылдың 15 қаңтарында
және жұмылдыру               Қорғанысминi, IIМ, ТЖА;
дайындығы жоспары
орындалуының
қорытындылары туралы
ақпарат (құпия)
31-6 ҚР Ұлттық               келесi жылдың 20 қаңтарына дейiн
қауiпсiздiгінiң 1999-2005    Экономикамині;
жылдарға арналған
стратегиясын iске
асырудың барысы және
Стратегияны iске асыру
жөнiндегi Іс-шаралар
жоспарының орындалуы
туралы ҚР Президентiне
баяндаманың жобасы (өте
құпия)
31-7 Азаматтарды мерзiмдiк   шақырудың қорытындылары
әскери қызметке кезектi      бойынша 15 шiлдеде және
шақырудың                    15 ақпанда
қорытындылары туралы         Қорғанысминi".
жиынтық баяндама (құпия)
Премьер-Министр