О Перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в IV квартале 2000 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 сентября 2000 года N 120-р
1. Утвердить прилагаемый Перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в IV квартале 2000 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 сентября 2000 года N 120-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан в IV квартале 2000 года
---------------------------------------------------------------------------
Дата     !     Наименование        ! Ответственные    !  Докладчики
!     вопроса             ! за подготовку    !
---------------------------------------------------------------------------
1       !           2             !        3         !       4
---------------------------------------------------------------------------
17         О проекте Программы       Министерство       Сулейменов К.Ш.
октября      борьбы с преступностью    внутренних дел
в Республике Казахстан
на 2000-2002 годы
17         О кредиторской            Министерство       Байменов А.М.
октября      задолженности по          труда и социальной
социальным выплатам       защиты населения
24         Об итогах социально-      Министерство       Кулекеев Ж.А.
октября      экономического развития   экономики
Республики Казахстан и
ходе выполнения
Программы действий
Правительства Республики
Казахстан на 2000-2002
годы за 9 месяцев 2000
года
24         Об итогах исполнения      Министерство       Есенбаев М.Т.,
октября      государственного          финансов,          Какимжанов З.Х.
бюджета и о поступлении   Министерство
государственных           государственных
доходов за 9 месяцев      доходов
2000 года
14         Об осуществлении закупок  Министерство       Токпакбаев С.Б.
ноября       материальных средств на   обороны
нужды Министерства
обороны у отечественных
товаропроизводителей без
проведения процедур
конкурсов и тендеров
14         О Государственной         Министерство       Кулекеев Ж.А.
ноября       программе "Социально-     экономики
экономическое развитие
села на период 2000-
2005 годы"
21         О ходе выполнения         Министерство       Рогов И.И.
ноября       Плана законопроектных     юстиции
работ Правительства
Республики Казахстан
на 2000 год
21         О Концепции               Министерство       Кулекеев Ж.А.
ноября       мобилизационной           экономики
подготовки и
мобилизации в Республике
Казахстан
28         О реализации              Агентство по       Турлыханов Д.Б.
ноября       Государственной           туризму и спорту
программы "Возрождение
исторических центров
Шелкового пути,
сохранение и преемственное
развитие культурного
наследия тюркоязычных
государств, создание
инфраструктуры туризма"
28         О ходе внедрения новой    Министерство       Кушербаев К.Е.
ноября       модели формирования       образования
студенческого             и науки
контингента
12         О Плане приоритетных      Агентство по     Темирболатов С.Г.
декабря      мер борьбы с              борьбе с
наркоманией в             наркоманией и
Республике Казахстан      наркобизнесом

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы IV тоқсандағы мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2000 жылғы 30 қыркүйек N 120-ө
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы IV тоқсандағы
мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақытылы дайындалуын және
енгізілуін қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 30 қыркүйек
N 120-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы IV тоқсандағы
мәжілістерінде қаралатын мәселелердің
ТІЗБЕСІ
---------------------------------------------------------------------------
Күні    !       Мәселенің атауы       ! Дайындалуына !  Баяндамашылар
!                             !  жауаптылар  !
---------------------------------------------------------------------------
1     !               2             !       3      !         4
---------------------------------------------------------------------------
17 қазан    Қазақстан Республикасындағы   Ішкі істер      Қ.Ш. Сүлейменов
2000-2002 жылдарға арналған   министрлігі
қылмыстылыққа қарсы күрес
бағдарламасының жобасы
туралы
---------------------------------------------------------------------------
17 қазан    Әлеуметтік төлемдер бойынша   Еңбек және      Ә.М. Бәйменов
кредиторлық берешек туралы    халықты
әлеуметтік
қорғау
министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
24 қазан    Қазақстан Республикасының     Экономика       Ж.Ә. Құлекеев
әлеуметтік-экономикалық       министрлігі
дамуының қорытындылары
және Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000-2002
жылдарға арналған Іс-қимыл
бағдарламасының 2000 жылғы
9 айдағы орындалу барысы
туралы
---------------------------------------------------------------------------
24 қазан    2000 жылғы 9 айдағы           Қаржы           М.Т. Есенбаев
мемлекеттік бюджеттің         министрлігі     З.Х. Кәкімжанов
атқарылуы туралы және         Мемлекеттік
мемлекеттік кірістердің       кірістердің
түсуі туралы                  түсуі
министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
14 қараша   Қорғаныс министрлігінің       Қорғаныс        С.Б. Тоқпақбаев
мұқтаждарына материалдық      министрлігі
қаражатты конкурстар мен
тендерлер рәсімдерін
өткізбей отандық тауар
өндірушілерден сатып алуды
жүзеге асыру туралы
---------------------------------------------------------------------------
14 қараша   "2000-2005 жылдардағы         Экономика       Ж.Ә. Құлекеев
кезеңге арналған ауылдың      министрлігі
әлеуметтік-экономикалық
дамуы" мемлекеттік
бағдарламасы туралы
---------------------------------------------------------------------------
21 қараша   Қазақстан Республикасы        Әділет          И.И. Рогов
Үкіметінің 2000 жылға         министрлігі
арналған Заң жобалау
жұмыстары жоспарының
орындалу барысы туралы
---------------------------------------------------------------------------
21 қараша   Қазақстан Республикасындағы   Экономика       Ж.Ә. Құлекеев
жұмылдыру дайындығы және      министрлігі
жұмылдыру тұжырымдамасы
туралы
---------------------------------------------------------------------------
28 қараша   "Жібек жолының тарихи         Туризм және     Д.Б. Тұрлыханов
орталықтарын өркендету,       спорт
түркі тілдес мемлекеттердің   жөніндегі
мәдени мұрасын сақтау және    агенттік
сабақтастықпен дамыту,
туризм инфрақұрылымын құру"
мемлекеттік бағдарламасын
іске асыру туралы
---------------------------------------------------------------------------
28 қараша   Студенттер контингентін       Білім және      Қ.Е. Көшербаев
қалыптастырудың жаңа моделін  ғылым
енгізудің барысы туралы       министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
12          Қазақстан Республикасында     Нашақорлыққа    С.Ғ. Темірболатов