О создании рабочей группы по доработке проекта Закона Республики Казахстан "Об электронном документе и электронной подписи"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 141-р
В соответствии с Планом мероприятий по реализации Программы развития
рынка ценных бумаг Республики Казахстан на 1999-2000 годы, утвержденным
постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1999 года N
1084
P991084_
:
1. Создать рабочую группу по доработке проекта Закона Республики
Казахстан "Об электронном документе и электронной подписи" в следующем
составе:
Джолдасбеков                 - Председатель Национальной комиссии
Азамат Мырзаданович            Республики Казахстан по ценным бумагам,
руководитель рабочей группы (по
согласованию);
Адам Адилет                  - начальник отдела экспертизы законопроектов
Департамента законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан;
Адылов                       - начальник отдела Национального
Марат Касенович                научно-технического центра при Комитете
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию);
Владимирова                  - главный эксперт по финансовым рынкам
Мария Анатольевна              Ассоциации финансистов Казахстана (по
согласованию);
Демушкина                    - главный специалист Департамента
Виктория Олеговна              информационных систем Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан;
Диде                         - исполняющий обязанности начальника отдела
Андрей Яковлевич               информационно-технической безопасности
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан;
Евсюков                      - исполняющий обязанности директора
Александр Васильевич           Департамента информационных технологий
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан;
Жанабаев                     - научный сотрудник Национального
Ербол Зейнуллаевич             научно-технического центра при Комитете
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию);
Злобин                       - главный экономист отдела методологии
Олег Евгеньевич                платежных систем Управления платежных
систем Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию);
Исин                         - генеральный директор Республиканского
Нурлан Курмангалиевич          государственного предприятия "Центр
информатизации финансовых систем"
Министерства финансов Республики Казахстан;
Каирбаев                     - главный юрисконсульт управления правового
Рустам Даутович                обеспечения расчетных отношений и учета
Юридического департамента Национального
Банка Республики Казахстан (по
согласованию);
Островский                   - главный специалист отдела безопасности
Александр Михайлович           Республиканского государственного
предприятия "Казахстанский центр
межбанковских расчетов Национального Банка
Республики Казахстан" (по согласованию);
Покровский                   - ведущий научный сотрудник
Борис Владимирович             Научно-исследовательского института
частного права Казахской государственной
юридической академии, кандидат юридических
наук (по согласованию);
Потапов                      - заместитель начальника отдела Главного
Алексей Владимирович           управления службы правительственной связи
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан по городу Алматы (по
согласованию);
Сабитов                      - вице-президент закрытого акционерного
Идель Марсельевич              общества "Казахстанская фондовая биржа" (по
согласованию);
Сахипова                     - заместитель начальника Юридического
Ляйла Айдаратовна              управления Национальной комиссии Республики
Казахстан по ценным бумагам (по
согласованию);
Сугурбеков                   - главный специалист отдела прогнозных
Шерхан Мамырович               балансов и национальных счетов управления
макроэкономического прогнозирования
Департамента экономической политики
Министерства экономики Республики
Казахстан;
Шалабаев                     - представитель Казахстанской ассоциации
Еркен Абдрашитович             реестродержателей, президент товарищества с
ограниченной ответственностью "Зерде" (по
согласованию).

"Электрондық құжат және электрондық қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2000 жылғы 29 желтоқсан 141-ө
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 шілдедегі N 1084
P991084_
қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар
рыногын дамытудың 1999-2000 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру
жөніндегі іс-шаралар жоспарына сәйкес:
1. "Электрондық құжат және электрондық қол қою туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобы мына құрамда
құрылсын:
Жолдасбеков               - Қазақстан Республикасының
Азамат Мырзаданұлы          Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық
комиссиясының төрағасы, жұмыс
тобының жетекшісі (келісім бойынша);
Адам Әділет               - Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі Заң департаменті
заң жобаларын сараптау
бөлімінің бастығы;
Әділов                    - Қазақстан Республикасының
Марат Қасенұлы              Ұлттық қауіпсіздік комитеті
жанындағы Ұлттық ғылыми-техникалық
орталықтың бөлім бастығы
(келісім бойынша);
Владимирова               - Қазақстан Қаржыгерлер
Мария Анатольевна           қауымдастығының қаржы
рыноктары жөніндегі бас сарапшысы
(келісім бойынша);
Демушкина                 - Қазақстан Республикасының
Виктория Олеговна           Мемлекеттік кіріс министрлігі
ақпараттық-техникалық қауіпсіздік
бөлімі бастығының міндетін
атқарушы;
Диде                      - Қазақстан Республикасының
Андрей Яковлевич            Мемлекеттік кіріс министрлігі
ақпараттық-техникалық қауіпсіздік
бөлімі бастығының міндетін
атқарушы;
Евсюков                   - Қазақстан Республикасының
Александр Васильевич        Мемлекеттік кіріс министрлігі
Ақпараттық технологиялар
департаменті директорының
міндетін атқарушы;
Жаңабаев                  - Қазақстан Республикасының
Ербол Зейноллаұлы           Ұлттық қауіпсіздік комитеті
жанындағы Ұлттық ғылыми-техникалық
орталықтың ғылыми қызметкері
(келісім бойынша);
Злобин                    - Қазақстан Республикасының
Олег Евгеньевич             Ұлттық Банкі төлем жүйелері
басқармасы төлем жүйелерінің
методологиясы бөлімінің бас
экономисі (келісім бойынша);
Исин                      - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құрманғалиұлы        Қаржы министрлігі "Қаржы жүйелерін
ақпараттандыру орталығы"
республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бас директоры;
Қайырбаев                 - Қазақстан Республикасының
Рүстем Дәуітұлы             Ұлттық Банкі Заң департаменті
есеп айырысу қатынастарын және
есепке алуды құқықтық
қамтамасыз ету басқармасының
бас заң кеңесшісі
(келісім бойынша);
Островский                - "Қазақстан Республикасының
Александр Михайлович        Ұлттық Банкі Қазақстандық
банкаралық есеп айырысу
орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорны қауіпсіздік
бөлімінің бас маманы
(келісім бойынша);
Покровский                - Қазақ мемлекеттік заң академиясы
Борис Владимирович          Жеке меншік құқығы ғылыми-
зерттеу институтының жетекші
ғылыми қызметкері, заң
ғылымдарының кандидаты
(келісім бойынша);
Потапов                   - Қазақстан Республикасының
Алексей Владимирович        Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Алматы қаласы бойынша Үкіметтік
байланыс қызметі бас басқармасы
бөлім бастығының орынбасары
(келісім бойынша);
Сәбитов                   - "Қазақстандық қор биржасы"
Еділ Марсельұлы             жабық акционерлік қоғамының
вице-президенті (келісім бойынша);
Сақыпова                  - Қазақстан Республикасының
Ләйлә Айдаратқызы           Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық
комиссиясы заң басқармасы
бастығының орынбасары (келісім бойынша);
Сүгірбеков                - Қазақстан Республикасының
Шерхан Мамырұлы             Экономика министрлігі
Экономикалық саясат департаменті
макроэкономикалық болжау
басқармасы болжамды
теңгерімдер мен ұлттық шоттар
бөлімінің бас маманы;
Шалабаев                  - Қазақстандық Тізілім ұстаушылар
Еркін Әбдірашитұлы          қауымдастығының өкілі, "Зерде"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің президенті
(келісім бойынша).

2. Рабочей группе до 28 февраля 2000 года доработать и представить в
Правительство Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "Об
электронном документе и электронной подписи".
Первый заместитель
Премьер-Министра
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

2. Жұмыс тобы 2001 жылғы 28 ақпанға дейін "Электрондық құжат және
электрондық қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын
жетілдірсін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
Премьер-Министрдің
бірінші-орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.