О создании рабочей группы по разработке Концепции охраны прав интеллектуальной собственности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 мая 2001 года N 38-р
1. В целях разработки Концепции охраны прав интеллектуальной
собственности создать рабочую группу в следующем составе:
Толканчинов               - вице-Министр юстиции Республики Казахстан,
Ануар Курманбаевич          руководитель
Сахипова Нургайша         - председатель Комитета по правам
интеллектуальной собственности
Министерства юстиции Республики
Казахстан, заместитель
Оразалинов                - первый заместитель председателя Комитета
Султан Шарипович            по правам интеллектуальной собственности
Министерства юстиции Республики Казахстан
Утегенов                  - заместитель начальника Управления
Мырзагали Балгабекович      экономической безопасности Девятого
департамента Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Баймагамбетов             - начальник Управления по антимонопольной
Мейрам Урестемович          политике и поддержке малого бизнеса
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий,
защите конкуренции и поддержке малого
бизнеса
Батпенов                  - начальник отдела инновационной политики
Талгат Джумагулович         Департамента межотраслевой координации
Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан
Каудыров                  - директор Республиканского
Толеш Ерденович             государственного казенного предприятия
"Казахстанский институт патентной
экспертизы" Комитета по правам
интеллектуальной собственности
Министерства юстиции Республики Казахстан
(по согласованию)
Досымханова               - главный инспектор отдела контроля
Шолпан Шадибековна          таможенных режимов Главного управления
организации контроля таможенных режимов
и таможенного оформления Таможенного
комитета Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
2. Рабочей группе к 1 июля 2001 года представить на рассмотрение
Правительства Республики Казахстан проект Концепции охраны прав
интеллектуальной собственности.
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

Санаткерлік меншік құқықтарын қорғау тұжырымдамасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 21 мамыр N 38-ө
1. Санаткерлік меншік құқықтарын қорғау тұжырымдамасын әзірлеу
мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Толқаншынов              - Қазақстан Республикасының Әділет
Әнуар Құрманбайұлы         вице-министрі, жетекші
Сахипова Нұрғайша        - Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігі Санаткерлік меншік құқықтары
жөніндегі комитетінің төрайымы, орынбасар
Оразалинов               - Қазақстан Республикасы Әділет
Сұлтан Шәріпұлы            министрлігінің Санаткерлік меншік
құқықтары жөніндегі комитеті
төрайымының бірінші орынбасары
Өтегенов                 - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Мырзағали Балғабекұлы      министрлігінің Тоғызыншы департаменті
Экономикалық қауіпсіздік басқармасы
бастығының орынбасары
Баймағанбетов            - Қазақстан Республикасы Табиғи
Мейрам Рүстемұлы           монополияларды реттеу, бәсекелестікті
қорғау және шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігінің Монополияға қарсы
саясат және шағын бизнесті қолдау
жөніндегі басқармасының бастығы
Бәтпенов                 - Қазақстан Республикасы Экономика
Талғат Жұмағұлұлы          және сауда министрлігінің Салааралық
үйлестіру департаменті инновациялық
саясат бөлімінің бастығы
Қаудыров                 - Қазақстан Республикасының Әділет
Төлеш Ерденұлы             министрлігі Санаткерлік меншік құқықтары
жөніндегі комитетінің "Қазақстанның
патенттік сараптама институты"
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының директоры (келісім бойынша)
Досымханова              - Қазақстан Республикасының
Шолпан Шәдібекқызы         Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден
комитетінің Кеден режимдерін және кеден
ресімін бақылауды ұйымдастыру бас
басқармасының кеден режимдерін бақылау
бөлімінің бас инспекторы
2. Жұмыс тобы Санаткерлік меншік құқықтарын қорғау тұжырымдамасының
жобасын 2001 жылғы 1 шілдеге дейін Қазақстан Республикасы Үкіметінің
қарауына ұсынсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.