О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 46-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 24 сентября 2003 г. N 228
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20 R000020_ "Об утверждении графика представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в графике представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строках, порядковые номера 1, 75-2, в графе 3 слова "Комитет налоговой полиции" заменить словами "Агентство финансовой полиции";
в строках, порядковые номера 2, 7, 17, 37, 38, 42, 45, 60, 61, 72, 76, в графе 4 слова "и социальной сферы" исключить;
в строке, порядковый номер 7, в графе 3 слово "Минэнергоиндусторг" заменить словом "МЭМР";
в строках, порядковые номера 7, 17, 34, 37, 38, 40, 42, 45, 55, 60, 61, 62, 63, 76, в графе 4 слова "Производственный отдел" заменить словами "Отдел производственной сферы и инфраструктуры";
в строке, порядковый номер 11:
в графе 3 цифру "7" заменить цифрой "20";
в графе 4 цифру "10" заменить цифрой "23";
в строках, порядковые номера 17, 45, 75-3, 75-6, в графе 3 слово "Минэкономики" заменить словом "Минэкономторг";
в строках, порядковые номера 17, 37, 45, 76, графу 4 дополнить словами: "Отдел социально-культурного развития";
в строке, порядковый номер 30, графу 2 изложить в следующей редакции: "Информация об объеме кредитования субъектов малого предпринимательства банками второго уровня";
в строке, порядковый номер 31, графу 2 изложить в следующей редакции: "Информация о привлечении средств населения во вклады банками второго уровня с выделением информации по Народному Банку";
в строках, порядковые номера 36, 39, 50, графу 4 изложить в следующей редакции: "Отдел регионального развития и Отдел социально-культурного развития";
в строке, порядковый номер 37, графу 3 изложить в следующей редакции: "15-го числа месяца, следующего после окончания квартала, Минтрудсоцзащиты и Агентство по монополиям и бизнесу";
в строке, порядковый номер 38:
в графе 2 слова "(в разрезе областей)" заменить словами "по секторам экономики и в региональном разрезе";
графу 3 изложить в следующей редакции: "23-го числа последующего месяца, Нацбанк (по согласованию)";

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20 өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2001 жылғы 21 маусым N 46-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.24. N 228 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ақпараттық материалдарды ұсынудың кестесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20
өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ақпараттық материалдарды ұсынудың кестесінде:
реттік нөмірі 1, 75-2-жолдардағы 3-бағандағы "МКМ Салық полициясы комитеті мен", "МКМ Салық полициясы комитеті және" деген сөздер тиісінше "Қаржы полициясы агенттігі мен МКМ", "Қаржы полициясы агенттігі және МКМ" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2, 7, 17, 37, 38, 42, 45, 60, 61, 72, 76-жолдардағы 4-бағандағы "және әлеуметтік сала" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы 3-бағандағы "Энергетика, индустрия және саудамині" деген сөздер "ЭМРМ" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7, 17, 34, 37, 38, 40, 42, 45, 55, 60, 61, 62, 63, 76-жолдардағы 4-бағандағы "Өндірістік бөлім" деген сөздер "Өндірістік сала және инфрақұрылым бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы:
3-бағандағы "7" деген сан "20" деген санмен ауыстырылсын;
4-бағандағы "10" деген сан "23" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17, 45, 75-3, 75-6-жолдардағы 3-бағандағы "Экономмині" деген сөз "Экономсаудамині" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17, 37, 45, 76-жолдардағы 4-баған мынадай сөздермен толықтырылсын: "Әлеуметтік-мәдени даму бөлімі";
реттік нөмірі 30-жолдағы 2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Екінші деңгейдегі банктердің шағын кәсіпкерлік субъектілерін несиелендіру көлемі туралы ақпарат";
реттік нөмірі 31-жолдағы 2-баған мынадай редакцияда жазылсын: "Екінші деңгейдегі банктердің Халықтық Банк бойынша ақпаратты бөліп көрсете отырып, халықтың қаражатын салымдарға тартуы туралы ақпарат";
реттік нөмірі 36, 39, 50-жолдардағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын: "Аймақтық даму бөлімі және Әлеуметтік-мәдени даму бөлімі";
реттік нөмірі 37-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын: "тоқсан аяқталғаннан кейінгі айдың 15-күні, Еңбекмині және Монополиябизнесагенттігі";
реттік нөмірі 38-жолдағы:
2-бағандағы "(облыстар тұрғысында)" деген сөздер "(экономика секторлары бойынша және аймақтық бөліністе)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-баған мынадай редакцияда жазылсын: "келесі айдың 23-күні, Ұлттықбанк (келісім бойынша)";

в строках, порядковые номера 39, 41, 66, 67, в графе 4 слова "Отдел регионального развития и социальной сферы" заменить словами "Отдел социально-культурного развития";
в строке, порядковый номер 42, в графе 3 слово "Минэнергоиндусторг" заменить словом "Минэкономторг";
в строке, порядковый номер 43, в графе 3 слова "Национальное пенсионное агентство" заменить словами "Комитет по регулированию деятельности накопительных пенсионных фондов";
в строке, порядковый номер 58, графу 3 изложить в следующей редакции: "Ежеквартально. Предварительные данные - на 30-й день после отчетного квартала (аналитическое представление). Отчетные данные - на 90-й день после отчетного периода (аналитическое и стандартное представление), Нацбанк (по согласованию)";
в строке, порядковый номер 59, графу 4 изложить в следующей редакции: "Отдел социально-культурного развития и Отдел регионального развития";
в строке, порядковый номер 60, графу 3 изложить в следующей редакции: "20 числа месяца, следующего после окончания квартала, Комитет по инвестициям МИДа";
в строке, порядковый номер 61, в графе 3 слова "Инвестагентство", "Минприроды" заменить словом "МЭМР";
в строках, порядковые номера 62, 63, графу 3 изложить в следующей редакции: "10-го августа отчетного года и 10-го февраля следующего года, Минфин";
в строке, порядковый номер 65, графу 3 изложить в следующей редакции: "20-го июля отчетного года и 20-го февраля следующего года, Агентство по государственным материальным резервам";
в приложении к графику:
в строке, порядковый номер 18:
в графе 2 слова "Комитета по госматрезервам" заменить словами "Агентство по государственным материальным резервам";
графу 3 изложить в следующей редакции: "20-го июля отчетного года и 20-го февраля следующего года, Агентство по государственным материальным резервам";
заголовок раздела III изложить в следующей редакции: "Информация о состоянии рынка ценных бумаг";
строки, порядковые номера 22 и 23, исключить;
в строках, порядковые номера 27 и 28, в графе 2 слово "(секретно)" исключить;
в строке, порядковый номер 31-3, в графе 3 слово "МЭ" заменить словом "Минэкономторг";
в строке, порядковый номер 31-6, в графе 3 слово "Минэкономики" заменить словом "Минэкономторг".
Премьер-Министр

реттік нөмірі 39, 41, 66, 67-жолдардағы 4-бағандағы "Аймақтық даму және әлеуметтік сала бөлімі" деген сөздер "Әлеуметтік-мәдени даму бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 42-жолдағы 3-бағандағы "Энергетика, индустрия және саудамині" деген сөздер "Экономсаудамині" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 43-жолдағы 3-бағандағы "Ұлттық зейнетақы агенттігі" деген сөздер "Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметін реттеу жөніндегі комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 58-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын: "Тоқсан сайын, Алдын-ала деректер есепті тоқсаннан кейін 30-күн (талдамалы ұсыну). Есепті деректер есепті кезеңнен кейін 90-күн (талдамалы және стандартты ұсыну), Ұлттықбанк (келісім бойынша)";
реттік нөмірі 59-жолдағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын: "Әлеуметтік-мәдени даму бөлімі және Аймақтық даму бөлімі";
реттік нөмірі 60-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын: "тоқсан аяқталғаннан кейінгі айдың 20-күні, СІМ-нің Инвестициялар жөніндегі комитеті";
реттік нөмірі 61-жолдағы 3-бағандағы "Инвестициялар жөніндегі агенттік", "Табиғатқорғаумині" деген сөздер "ЭМРМ" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 62, 63-жолдардағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын: "есепті жылдың 10-тамызында және келесі жылдың 10-ақпанында, Қаржымині";
реттік нөмірі 65-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын: "есепті жылдың 20-шілдесінде және келесі жылдың 20-ақпанында, Мемматрезерв жөніндегі агенттігі";
кестеге қосымшада:
реттік нөмірі 18-жолдағы:
2-бағандағы "Мемматрезервтер жөніндегі комитеті" деген сөздер "Мемматрезерв жөніндегі агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-баған мынадай редакцияда жазылсын: "есепті жылдың 20-шілдесінде және келесі жылдың 20-ақпанында, Мемматрезерв жөніндегі агенттігі";
ІІІ бөлімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын: "Бағалы қағаздар рыногының жағдайы туралы ақпарат";
реттік нөмірі 22 және 23-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 27 және 28-жолдардағы 2-бағандағы "(құпия) деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 31-3-жолдағы 3-бағандағы "Экономикаминіне", "ЭкМ" деген сөздер "Экономсаудамині" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 31-6-жолдағы 3-бағандағы "Экономикамині" деген сөз "Экономсаудамині" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр