Об образовании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию оплаты труда административных государственных служащих
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 50-p
В целях выработки предложений по совершенствованию оплаты труда
административных государственных служащих:
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Турисбеков Заутбек            - Председатель Агентства Республики
Каусбекович                     Казахстан по делам государственной
службы, руководитель (по согласованию)
Келимбетов                    - первый вице-Министр финансов Республики
Кайрат Нематович                Казахстан, заместитель
Донаков                       - первый вице-Министр юстиции Республики
Талгат Советбекович             Казахстан
Бахмутова                     - вице-Министр труда и социальной защиты
Елена Леонидовна                населения Республики Казахстан
Бейсембетов                   - заведующий Отделом социально-
Искандер Калыбекович            экономического анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Абдрахимов                    - советник Председателя Агентства Республики
Габидулла Рахматуллаевич        Казахстан по делам государственной службы
(по согласованию)
Амрин                         - директор Департамента законодательства
Аскар Кеменгерович              Министерства юстиции Республики Казахстан
Парусимова                    - начальник управления Департамента
Любовь Ивановна                 финансирования государственных органов
Министерства финансов Республики
Казахстан
Кайсенова                     - начальник Управления организации
Гульжихан Кабдылкаировна        нормирования и оплаты труда Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Котенко                       - заведующий Экономическим отделом
Наталья Леонидовна              Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 20 июля 2001 года выработать предложения
по совершенствованию оплаты труда административных государственных
служащих.
3. Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы (по
согласованию), Министерству финансов Республики Казахстан на основе
предложений рабочей группы до 1 сентября 2001 года разработать и внести в
установленном порядке в Правительство Республики Казахстан проекты
соответствующих нормативных правовых актов.
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуді жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2001 жылғы 2 шілде N 50-ө
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуді жетілдіру
мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Тұрысбеков                      - Қазақстан Республикасының
Зауытбек Қауысбекұлы              Мемлекеттік қызмет істері
жөніндегі агенттігінің
төрағасы, жетекші (келісім бойынша)
Келімбетов                      - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы                   Қаржы бірінші вице-министрі,
орынбасар
Донақов                         - Қазақстан Республикасының
Талғат Советбекұлы                Әділет бірінші вице-министрі
Бахмутова                       - Қазақстан Республикасының
Елена Леонидовна                  Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау вице-министрі
Бейсембетов Ескендір            - Қазақстан Республикасының
Қалыбекұлы                        Президентінің Әкімшілігі
Әлеуметтік-экономикалық
бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
Әбдірахымов                     - Қазақстан Республикасының
Ғабидолла Рахметоллаұлы           мемлекеттік қызмет істері
жөніндегі агенттігі
төрағасының кеңесшісі
(келісім бойынша)
Әмрин                           - Қазақстан Республикасының
Асқар Кемеңгерұлы                 Әділет министрлігі Заңнама
департаментінің директоры
Парусимова                      - Қазақстан Республикасының
Любовь Ивановна                   Қаржы министрлігі
Мемлекеттік органдарды
қаржыландыру департаментінің
басқарма бастығы
Қайсенова                       - Қазақстан Республикасының
Гүлжиһан Қабдылқайырқызы          Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
Еңбекті нормалау және ақы
төлеуді ұйымдастыру
басқармасының бастығы
Котенко                         - Қазақстан Республикасының
Наталья Леонидовна                Премьер-Министрі Кеңсесі
Экономикалық бөлімінің
меңгерушісі
2. Жұмыс тобы 2001 жылғы 20 шілдеге дейінгі мерзімде Әкімшілік
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуді жетілдіру жөнінде ұсыныстарын
әзірлесін.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі
агенттігі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
жұмыс тобының ұсыныстары негізінде 2001 жылғы 1 қыркүйекке дейін тиісті
нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын әзірлесін және белгіленген
тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.