О создании рабочей группы по подготовке предложений о внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам борьбы с незаконным выездом и нелегальной миграцией женщин с целью их последующей трудовой и сексуальной эксплуатации (трафиком)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июля 2001 года N 52-р
В целях подготовки предложений о внесении изменений и дополнений в
некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам борьбы с
незаконным выездом и нелегальной миграцией женщин с целью их последующей
трудовой и сексуальной эксплуатации (трафиком):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Амирова Мугульсум             - начальник Управления организации
Мухаметказиевна                 юридических услуг Министерства юстиции
Республики Казахстан, руководитель
Куанышбаева Роза              - советник Министра юстиции Республики
Сактагановна                    Казахстан, заместитель руководителя
Артыкбекова Мунира            - начальник отдела Организации
Абдукаюмовна                    Объединенных Наций Департамента
многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Аубакирова Сандугаш           - начальник Управления международных
Абишевна                        связей Агентства Республики Казахстан
по туризму и спорту
Абдул Карим Гуль              - глава Управления Верховного Комиссара
Организации Объединенных Наций по делам
беженцев в Казахстане (по согласованию)
Досполов Сергей               - начальник Управления международных
Долдович                        отношений Генеральной Прокуратуры
Республики Казахстан (по согласованию)
Жумабекова                    - директор Департамента среднего общего и
Рысты Маговьяновна              начального профессионального образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Избанов Мухит                 - заместитель Председателя Агентства
Каримович                       Республики Казахстан по миграции и
демографии
Карайганов Аргынгазы          - заведующий сектором Секретариата Министра
Токтабаевич                     Республики Казахстан - Председателя
Национальной комиссии по делам семьи и
женщин при Президенте Республики Казахстан
Каинц Биргит                  - аналитик по правам человека Организации
по безопасности и сотрудничеству в Европе
(ОБСЕ) в Казахстане (по согласованию)
Кривко Нина                   - заместитель Председателя Агентства
Ивановна                        Республики Казахстан по статистике
Купенова Бакыт                - депутат Мажилиса Парламента Республики
Каиркешевна                     Казахстан, член депутатской группы "Отбасы"
("Семья") ( по согласованию )
Майкл Чанц                    - глава Миссии Международной организации по
миграции (по согласованию)
Моисеева Нелля                - начальник отделения по организации работы
Яковлевна                       отделов внутренних дел по защите женщин от
насилия Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Нурмухамедов Игорь            - начальник департамента Комитета
Хабирович                       национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Темиргалинов Айтмухамед       - заместитель начальника Управления
Джумабаевич                     миграционной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Тленчиева Гульсара            - президент неправительственной организации
Дуйсебаевна                     "Алматинский информационный центр"
(по согласованию)
Турганбай Зухра               - директор неправительственной организации
Кусайынкызы                     "Кризисный центр "Забота" (по согласованию)
Усенова Гаухар                - директор Департамента занятости
Султановна                      Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан.

ҒӘйелдерді кейін еңбекке және жыныстық пайдалану (траффик) мақсатында оларды заңсыз әкету мен заңсыз көші-қонына қарсы күрес мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы ұсыныстар дайындау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2001 жылғы 3 шілде N 52-ө
Әйелдерді кейін еңбекке және жыныстық пайдалану (траффик) мақсатында
оларды заңсыз әкету мен заңсыз көші-қонына қарсы күрес мәселелері бойынша
Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы ұсыныстар дайындау мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әмірова                        - Қазақстан Республикасының
Мүгілсім Мұхаметқазықызы         Әділет министрлігі Заң қызметін
ұйымдастыру басқармасының
бастығы, жетекші
Қуанышбаева                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Роза Сақтағанқызы                министрінің кеңесшісі, жетекшінің
орынбасары
Артықбекова                    - Қазақстан Республикасының
Мүнира Әбдіқайымқызы             Сыртқы істер министрлігі Көпжақты
ынтымақтастық департаменті
Біріккен Ұлттар Ұйымы бөлімінің
бастығы
Әубәкірова                     - Қазақстан Республикасының
Сандуғаш Әбішқызы                Туризм және спорт жөніндегі
агенттігі Халықаралық байланыс
басқармасының бастығы
Абдул Кәрім Гүл                - Қазақстандағы босқындар істері
жөніндегі Біріккен Ұлттар
Ұйымының Жоғарғы Комиссары
басқармасының басшысы
(келісім бойынша)
Досполов                       - Қазақстан Республикасының Бас
Сергей Долдаұлы                  Прокуратурасы Халықаралық
қатынастар басқармасының бастығы
Жұмабекова                     - Қазақстан Республикасының
Рысты Мағауияқызы                Білім және ғылым министрлігі
Жалпы орта білім және бастауыш
кәсіптік білім департаментінің
директоры
Ізбанов                        - Қазақстан Республикасының
Мұхит Кәрімұлы                   Көші-қон және демография
жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары
Қарайғанов                     - Қазақстан Республикасы
Арғынғызы Тоқтабайұлы            министрінің - Қазақстан
Республикасының Президенті
жанындағы Отбасы және әйелдер
істері жөніндегі ұлттық комиссия
төрайымы хатшылығының сектор
меңгерушісі
Кайнц Биргит                   - Қазақстандағы Еуропадағы
қауіпсіздік пен ынтымақтастық
жөніндегі ұйымның (ЕҚЫҰ) адам
құқықтары жөніндегі талдаушысы
(келісім бойынша)
Кривко                         - Қазақстан Республикасының
Нина Ивановна                    Статистика жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Көпенова                       - Қазақстан Республикасының
Бақыт Қайыркешқызы               Парламенті Мәжілісінің депутаты,
"Отбасы" ("Семья") депутаттық
тобының мүшесі (келісім бойынша)
Майкл Чанц                     - Көші-қон жөніндегі халықаралық
ұйым миссиясының басшысы
(келісім бойынша)
Моисеева                       - Қазақстан Республикасы Ішкі
Нелля Яковлевна                  істер министрлігінің әйелдерді
зорлық-зомбылықтан қорғау
жөніндегі ішкі істер бөлімдерінің
жұмысын ұйымдастыру жөніндегі
бөлімшесінің бастығы
Нұрмұхамедов                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Игорь Хәбірұлы                   қауіпсіздік комитетінің департамент
бастығы (келісім бойынша)
Темірғалинов                   - Қазақстан Республикасының Ішкі
Айтмұхамет Жұмабайұлы            істер министрлігі Көші-қон
полициясы басқарма бастығының
орынбасары
Тіленшиева                     - "Алматы ақпарат орталығы"
Гүлсара Дүйсебайқызы             үкіметтік емес ұйымының
президенті (келісім бойынша)
Тұрғанбай                      - "Қамқорлық" дағдарыс орталығы"
Зухра Құсайынқызы                үкіметтік емес ұйымының директоры
(келісім бойынша)
Үсенова                        - Қазақстан Республикасының
Гауһар Сұлтанқызы                Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі Жұмыспен
қамту департаментінің директоры.

2. Рабочей группе в установленном порядке в срок до 1 декабря 2001
года подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения
о внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам борьбы с незаконным выездом и нелегальной
миграцией женщин с целью последующей их трудовой и сексуальной
эксплуатации (трафиком).
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

2. Жұмыс тобы 2001 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде әйелдерді
кейін еңбекке және жыныстық пайдалану (траффик) мақсатында оларды заңсыз
әкету мен заңсыз көші-қонына қарсы күрес мәселелері бойынша Қазақстан
Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы ұсыныстарды белгіленген тәртіппен әзірлесін және Қазақстан
Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.