О Перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в IV квартале 2001 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 октября 2001 года N 77-р
1. Утвердить прилагаемый Перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в IV квартале 2001 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 октября 2001 года N 77-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан в IV квартале 2001 года
__________________________________________________________________________
Дата  |      Наименование вопроса      |Ответственные за | Докладчики
|                                |   подготовку    |
--------------------------------------------------------------------------
1   |                2               |          3      |       4
--------------------------------------------------------------------------
9     O ходе реализации Соглашения о     Министерство     Школьник В.С.
октября  разделе продукции по Северному     энергетики и
Каспию                             минеральных
ресурсов
9     "О ходе реализации Программы по    Министерство     Байменов А.М.
октября  борьбе с бедностью и безработицей" труда и          Кулагин С.В.
в Акмолинской, Восточно-           социальной       Метте В.Л.
Казахстанской, Жамбылской и        защиты           Умбетов С.А.
Атырауской областях                населения,       Даукеев С.Ж.
Акимы областей
23    О Концепции введения               Агентство по     Доскалиев Ж.А.
октября  обязательного медицинского         делам
страхования в систему              здравоохранения
здравоохранения Республики
Казахстан
23    О состоянии и перспективах         Министерство     Кулекеев Ж.А.
октября  вступления Казахстана во           экономики и
Всемирную торговую организацию     торговли
23    О Концепции развития Агентства     Агентство по    Нуркадилов З.К.
октября  Республики Казахстан по            чрезвычайным
чрезвычайным ситуациям и           ситуациям
проблемных вопросах АЧС
6     Об итогах исполнения               Министерство     Есенбаев М.Т.
ноября  государственного бюджета за        финансов
девять месяцев 2001 года
6     Об итогах социально-               Министерство     Кулекеев Ж.А.
ноября  экономического развития            экономики и
Республики Казахстан и о ходе      торговли
выполнения Программы действий
Правительства Республики

Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде 2001 жылғы IV тоқсанда қаралатын мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 2 қазан N 77-ө
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде 2001 жылғы IV тоқсанда қаралатын мәселелердің тізбесі
бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақытылы дайындалуы мен енгізілуін
қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2001 жылғы 2 қазандағы
N 77 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде
2001 жылғы IV тоқсанда қаралатын мәселелердің
Тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
Күні  !         Мәселенің атауы        !   Дайындалуына   !Баяндамашылар
!                                !    жауаптылар    !
---------------------------------------------------------------------------
1   !                2               !         3        !      4
---------------------------------------------------------------------------
9 қазан  Солтүстік Каспий бойынша өнімді   Энергетика және   В.С. Школьник
бөлу жөніндегі келісімді іске     минералдық
асырудың барысы туралы            ресурстар
министрлігі
9 қазан  Ақмола, Шығыс Қазақстан, Жамбыл   Еңбек және        Ә.М. Бәйменов
және Атырау облыстарында          халықты           С.В. Кулагин
"Кедейлікпен және жұмыссыздықпен  әлеуметтік        В.Л. Метте
күрес жөніндегі бағдарламаның     қорғау            С.Ә. Үмбетов
іске асырылу барысы туралы"       министрлігі,      С.Ж. Дәукеев
облыстардың
әкімдері
23 қазан Қазақстан Республикасының         Денсаулық         Ж.А. Досқалиев
денсаулық сақтау жүйесіне         сақтау ісі
Міндетті медициналық сақтандыру   жөніндегі
тұжырымдамасын енгізу туралы      агенттік
23 қазан Қазақстанның Дүниежүзілік сауда   Экономика және    Ж.Ә. Құлекеев
ұйымына енуінің жай-күйі мен      сауда министрлігі
перспективалары туралы
23 қазан Қазақстан Республикасының         Төтенше жағдайлар З.Қ. Нұрқаді.
Төтенше жағдайлар жөніндегі       жөніндегі         лов
агенттігін дамыту тұжырымдамасы   агенттік
мен ТЖА-ның проблемалық
мәселелері туралы
6 қараша Мемлекеттік бюджеттің 2001        Қаржы министрлігі М.Т. Есенбаев
жылдың тоғыз айында атқарылу
қорытындылары туралы
6 қараша Қазақстан Республикасының         Экономика және    Ж.Ә. Құлекеев
әлеуметтік-экономикалық дамуының  сауда министрлігі
қорытындылары туралы және
Қазақстан Республикасы Үкіметінің

Казахстан на 2000-2002 годы за
январь-сентябрь 2001 года
13    О проекте Стратегии развития       Министерство     Школьник В.С.
ноября  газовой отрасли Республики         энергетики и
Казахстан до 2015 года             минеральных
ресурсов
13    О результатах деятельности         Комитет по       Рогов И.И.
ноября  региональных комиссий              борьбе с         Муканов С.К.
Карагандинской области и города    наркоманией и
Алматы по борьбе с наркоманией и   наркобизнесом
наркобизнесом по выполнению        Министерства
мероприятий Стратегии и            юстиции
Государственной программы борьбы
с наркоманией и наркобизнесом
20     О состоянии охраны и безопасности  Министерство     Байменов А.М.
ноября   труда на предприятиях горно-       труда и
металлургического комплекса        социальной
Республики Казахстан               защиты населения
20     Об основных направлениях развития  Национальный     Марченко Г.А.
ноября   рынка ценных бумаг                 Банк
4     О реформировании государственной   Агентство по     Имашев Б.М.
декабря  системы лицензирования и           регулированию    Кулекеев Ж.А.
регистрации                        естественных
монополий, защите
конкуренции и
поддержке малого
бизнеса,
Министерство
экономики и
торговли
4      О проекте Плана законопроектных    Министерство     Рогов И.И.
декабря  работ Правительства Республики     юстиции
Казахстан на 2002 год
18     О ходе реализации постановления    Министерство     Кулекеев Ж.А.
декабря  Правительства Республики           экономики и      Есимов А.С.
Казахстан от 5 сентября 2000 года  торговли,
N 1347
P001347_
"Об утверждении    Министерство
Программы развития                 сельского
машиностроительного комплекса      хозяйства
Республики Казахстан на
2000-2003 годы"
18     О подготовке спортсменов           Агентство по    Турлыханов Д.Б.
декабря  Республики Казахстан к XIX зимним  туризму и
Олимпийским играм 2002 года в      спорту
Солт-Лейк-Сити, США
--------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

2000-2002 жылдарға арналған
Іс-қимыл бағдарламасының 2001
жылдың қаңтар-қыркүйектегі
орындалуының барысы туралы
13       Қазақстан Республикасында газ     Энергетика және   В.С. Школьник
қараша   саласын дамытудың 2015 жылға      минералдық
дейінгі стратегиясының жобасы     ресурстар
туралы                            министрлігі
13       Қарағанды облысының және Алматы   Әділет            И.И. Рогов
қараша   қаласының Нашақорлыққа және       министрлігінің    С.К. Мұқанов
есірткі бизнесіне қарсы күрес     Нашақорлыққа
жөніндегі аймақтық                қарсы күрес және
комиссияларының Нашақорлыққа      есірткі бизнесі
және есірткі бизнесіне қарсы      жөніндегі комитеті
күрес Стратегиясының және
Мемлекеттік бағдарламасының
іс-шараларын орындау жөніндегі
қызметінің нәтижелері туралы
20       Қазақстан Республикасының тау-кен Еңбек және        Ә.М. Бәйменов
қараша   -металлургия кешені кәсіпорын.    халықты
дарындағы еңбекті қорғау және     әлеуметтік
қауіпсіздіктің жай-күйі туралы    қорғау
министрлігі
20       Бағалы қағаздар рыногын           Ұлттық Банк       Г.А. Марченко
қараша   дамытудың негізгі бағыттары
туралы
4 жел.   Лицензиялау мен тіркеудің         Табиғи монополия. Б.М. Имашев
тоқсан   мемлекеттік жүйесін реформалау    ларды реттеу,     Ж.Ә. Құлекеев
туралы                            бәсекелестікті
қорғау және шағын
бизнесті қолдау
жөніндегі агенттік,
Экономика және
сауда министрлігі
4 жел.   Қазақстан Республикасы            Әділет министрлігі  И.И. Рогов
тоқсан   Үкіметінің 2002 жылға арналған
Заң жобалау жұмыстары жоспарының
жобасы туралы
18 жел.  "Қазақстан Республикасының        Экономика және     Ж.Ә. Құлекеев
тоқсан   машина жасау кешенінің            сауда министрлігі, А.С. Есімов
2000-2003 жылдарға арналған даму  Ауыл шаруашылығы
бағдарламасын бекіту туралы"      министрлігі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 5
қыркүйектегі N 1347
P001347_
қаулысын іске асырудың барысы
туралы
18 жел.  Қазақстан Республикасының         Туризм және спорт   Д.Б.
спортшыларын АҚШ-тың              жөніндегі агенттік  Тұрлыханов
Солт-Лейк-Сити ішіндегі 2002
жылғы қысқы ХІХ Олимпиада
ойындарына даярлау туралы
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.