О мерах по совершенствованию жилищно-коммунальных отношений в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 80-р Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 5 июля 2002 г. N 95-p
В целях дальнейшего совершенствования жилищно-коммунальных отношений в Республике Казахстан, определения основных направлений ее развития:
Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса в установленном порядке:
совместно с Министерствами экономики и торговли, юстиции Республики Казахстан в срок до 1 апреля 2002 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан Концепцию совершенствования жилищно-коммунальных отношений на 2002-2005 годы;
совместно с Министерствами юстиции, экономики и торговли, труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, акимами областей, городов Астаны и Алматы в срок до 1 мая 2002 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан, регулирующие вопросы жилищно-коммунальной сферы".
Сноска. Внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 14 января 2002 г. N 1-p R020001_ .
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық қатынастарды жетілдіру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 8 қазан N 80-ө. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 5 шілдедегі N 95 ~R020095 өкімімен.
Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық қатынастарды одан әрі жетілдіру, оны дамытудың негізгі бағыттарын айқындау мақсатында:
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасының Экономика және сауда, Әділет министрліктерімен бірлесіп, 2002 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде Тұрғын үй-коммуналдық қатынастарды жетілдірудің 2002-2005 жылдарға арналған тұжырымдамасын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
Қазақстан Республикасының Әділет, Экономика және сауда, Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрліктерімен, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдерімен бірлесіп, 2002 жылғы 1 мамырға дейінгі мерзімде "Қазақстан Республикасының тұрғын үй-коммуналдық сала мәселелерін
реттейтін кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлесін және Қазақстан
Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 3-абзац өзгерді - ҚР Премьер-Министрінің 2002.01.14. N 1
өкімімен.
R020001_
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.