О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 марта 1999 года N 31
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 ноября 2001 года N 87-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13
марта 1999 года N 31
R990031_
"О создании тендерной комиссии по проекту
реконструкции международного аэропорта в городе Астане" следующие
изменения:
в пункте 1:
ввести в состав тендерной комиссии:
Сабилаеву                  - исполняющая обязанности начальника отдела
Венеру Алимжановну           методологии Управления методологии и
правового обеспечения государственных
закупок Комитета по государственным закупкам
Министерства финансов Республики Казахстан;
строку:
"Мамин Аскар Узакбаевич    - вице-Министр транспорта и коммуникаций -
Председатель Комитета автомобильных дорог,
заместитель"
изложить в следующей редакции:
"Мамин Аскар Узакбаевич    - вице-Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, заместитель";
вывести из указанного состава Бакашева Ермека Куттыкожаевича.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 13 наурыздағы N 31 өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 5 қараша N 87-ө
"Астана қаласындағы халықаралық әуежайды қайта жаңарту жобасы
жөнiндегi тендерлiк комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң 1999 жылғы 13 наурыздағы N 31
R990031_
өкiмiне мынадай
өзгерiстер енгізiлсiн:
1-тармақта:
тендерлiк комиссияның құрамына енгізiлсiн:
Сәбилаева                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Венера Әлiмжанқызы              министрлiгінiң Мемлекеттiк сатып
алу жөнiндегi комитетi Мемлекеттiк
сатып алу әдiстемесi және
құқықтық қамтамасыз ету
басқармасының әдiстеме бөлiмi
бастығының мiндетiн атқарушы;
"Мамин                        - Көлiк және коммуникациялар
Асқар Ұзақпайұлы                вице-министрi - Автомобиль
жолдары комитетiнiң төрағасы,
орынбасар"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мамин                        - Қазақстан Республикасының Көлiк
Асқар Ұзақпайұлы                және коммуникациялар вице-министрі,
орынбасар"
көрсетілген құрамнан Бақашев Ермек Құттықожаұлы шығарылсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.