Об утверждении Графика представления законопроектов, разработка которых предусмотрена Планом законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 года в Министерство юстиции и Правительство Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 ноября 2001 года N 90-р
Утвердить прилагаемый График представления законопроектов, разработка которых предусмотрена Планом законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год в Министерство юстиции и Правительство Республики казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 ноября 2001 года N 90-р
График представления
законопроектов, разработка которых предусмотрена Планом
законопроектных работ Правительства Республики Казахстан
на 2001 год в Министерство юстиции и Правительство
Республики Казахстан
___________________________________________________________________________
N !   Наименование   !  Орган    !   Срок представления   ! Ответственное
!                  !           !      законопроекта     !  должностное
п/п!  законопроекта   !разработчик!________________________!     лицо
!                  !           !в Министер-!в Правитель-!
!                  !           !   ство    !   ство     !
!                  !           !  юстиции  !            !
___________________________________________________________________________
1  Об обязательном     Минтруд-   15 сентября  15 октября   Вице-Министр
социальном          соцзащиты  2001 года    2001 года    Бахмутова Е.Л.
страховании
2  Об органах финан-   АФП        20 сентября  20 октября   Заместитель
совой полиции                  2001 года    2001 года    Председателя
Республики                                               Тузильбаев
Казахстан                                                Н.О.
3  О торговле          Минэконом- 28 сентября  28 октября   Вице-Министр
торг       2001 года    2001 года    Оразбаков Г.И.
4  О внесении          Комитет по 29 сентября  29 октября   Заместитель
изменений и         судебному  2001 года    2001 года    Председателя
дополнений в        администри-                          Темирбулатов
Закон Республики    рованию при                          С.Г.
Казахстан           Верховном
Z980253_
"Об        Суде (по
исполнительном      согласова-
производстве и      нию)
статусе судебных
исполнителей"
5  О государственной   Генпроку-  3 октября    3 ноября     Заместитель
правовой статистике ратура     2001 года    2001 года    Генерального
и криминальных      (по согла-                           Прокурора
учетах в            сованию)                             Даулбаев А.К.
Республике
Казахстан
6  О семеноводстве     Минобр-    10 октября   10 ноября    Вице-Министр
науки      2001 года    2001 года    Ергожин Е.Е.
7  О военном           Минюст     15 октября   15 ноября    Вице-Министр
положении                      2001 года    2001 года    Котлов А.Н.
8  О водном            Минтран-   20 октября   20 ноября    Вице-Министр
транспорте          ском       2001 года    2001 года    Налибаев А.З.
9  О прокуратуре       Генпроку-  23 октября   23 ноября    Заместитель
Республики          ратура     2001 года    2001 года    Генерального
Казахстан                                                Прокурора
Даулбаев А.К.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарымен әзірленуі көзделген заң жобаларын Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі мен Үкіметіне ұсыну кестесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 8 қараша N 90-ө
Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға
арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарымен әзірленуі көзделген заң
жобаларын Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі мен Үкіметіне ұсыну
кестесі бекітілсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2001 жылғы 8 қарашадағы
N 90-ө өкімімен бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң
жобалау жұмыстарының жоспарымен әзірленуі көзделген заң
жобаларын Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
мен Үкіметіне ұсыну кестесі
---------------------------------------------------------------------------
Р/с! Заң жобасының атауы ! Әзірлеуші !   Заң жобасын ұсыну !   Жауапты
N !                     !   орган   !         мерзімі     !лауазымды адам
!                     !           !---------------------!
!                     !           !  Әділет   ! Үкіметке!
!                     !           !министрлі. !         !
!                     !           !   гіне    !         !
---------------------------------------------------------------------------
1  Міндетті әлеуметтік     Еңбекмині  2001 жылғы  2001 жылғы Вице-министр
сақтандыру туралы                  15 қыркүйек 15 қазан   Е.Л. Бахмутова
2  Қазақстан Республикасы  ҚПА        2001 жылғы  2001 жылғы Төрағаның
Қаржы полициясының                 20 қыркүйек 20 қазан   орынбасары
органдары туралы                                          Н.О. Түзелбаев
3  Сауда туралы            Эконом.    2001 жылғы  2001 жылғы Вице-министр
саудамині  28 қыркүйек 28 қазан   Ғ.І. Оразбақов
4  "Атқарушылық іс жүргізу Жоғарғы    2001 жылғы  2001 жылғы Төрағаның
және сот орындаушылар.  Сот        29 қыркүйек 29 қазан   орынбасары
ының мәртебесі туралы"  жанындағы                         С.Ғ. Темірбо.
Қазақстан Республика.   Сот                               латов
сының Заңына өзгерістер әкімшілігі
мен толықтырулар енгізу жөніндегі
туралы                  комитет
(келісім
бойынша)
5  Қазақстан Республика.   Бас         2001 жылғы 2001 жылғы Бас прокурор.
сындағы Мемлекеттік     прокуратура 3 қазан    3 қараша   дың орынбасары
құқықтық статистика     (келісім                          А.Қ. Дауылбаев
және криминалдық        бойынша)
есепке алу туралы
6  Тұқым шаруашылығы       Білім-      2001 жылғы 2001 жылғы Вице-министр
туралы                  ғылыммині   10 қазан   10 қараша  Е.Е. Ерғожин
7  Әскери жағдай туралы    Әділетмині  2001 жылғы 2001 жылғы Вице-министр
15 қазан   15 қараша  А.Н. Котлов
8  Су көлігі туралы       Көліккоммині 2001 жылғы 2001 жылғы Вице-министр
20 қазан   20 қараша  А.З. Нәлібаев
9  Қазақстан Республика.   Бас         2001 жылғы 2001 жылғы Бас прокурор.
сының прокуратурасы     прокуратура 23 қазан   23 қараша  дың орынбасары
туралы                                                    А.Қ. Дауылбаев
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.