О некоторых кадровых вопросах в центральных исполнительных органах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 3-р
В связи с прекращением полномочий Правительства Республики Казахстан в соответствии с пунктом 5 статьи 70 K951000_ Конституции Республики Казахстан:
1. Руководителям центральных исполнительных органов, входящих в структуру Правительства Республики Казахстан (далее - государственные органы):
1) обеспечить процедуру по отставке заместителей руководителей государственных органов, руководителей ведомств и их заместителей, обладающих правом на отставку и обязанных подать в отставку в силу пункта 5 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе";
2) в недельный срок направить в Правительство Республики Казахстан:
представления на назначение кандидатур на должности заместителей руководителей государственных органов, руководителей ведомств;
предложения по кандидатурам на должности заместителей руководителей ведомств.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Орталық атқарушы органдардағы кейбір кадр мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 31 қаңтар N 3-ө
Қазақстан Республикасының K951000_ Конституциясы 70-бабының 5-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілеттігін тоқтатуына байланысты:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымына кіретін орталық атқарушы органдардың (бұдан әрі - мемлекеттік органдар) басшылары:
1) "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Z990453_ Заңының 26-бабы 5-тармағының күшіне орай отставкаға кету құқығы бар және отставкаға беруге міндетті, мемлекеттік органдардың басшылары орынбасарларының, ведомстволардың басшылары мен олардың орынбасарларының орнынан түсуі жөніндегі рәсімдерді қамтамасыз етсін;
2) бір апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне:
мемлекеттік органдардың басшылары орынбасарларының, ведомстволардың
басшыларының қызметтеріне кандидаттарды тағайындауға ұсыныстарды;
ведомстволардың басшылары орынбасарларының қызметтеріне кандидаттар
жөнінде ұсыныстарды жіберсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.