О реализации Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 марта 2002 года N 19-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 ноября 2003 г. N 1176
1. Для изучения хода реализации Закона Республики Казахстан Z010246_ "О государственной адресной социальной помощи" создать комиссию в следующем составе:
Павлов                   - Заместитель Премьер-Министра Республики
Александр Сергеевич        Казахстан, председатель;
Карагусова               - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна      населения Республики Казахстан,
заместитель председателя;
Члены комиссии:
Аймаков                  - вице-Министр экономики и торговли
Бауржан Жанабекович        Республики Казахстан;
Гольгерт                 - директор учебно-ресурсного центра
Наталья Михайловна         Конфедерации свободных профсоюзов
Казахстана (по согласованию);
Калдыгулова              - депутат Мажилиса Парламента Республики
Сания Мусаевна             Казахстан (по согласованию);
Коржова                  - вице-Министр финансов Республики Казахстан;
Наталья Артемовна
Кужагалиев               - депутат Сената Парламента Республики
Аскар Урынбасарович        Казахстан (по согласованию);
Молдажанов               - заместитель председателя Федерации
Ризахмет Курмангазиеви     профсоюзов Казахстана (по согласованию);
Сыздыков                 - депутат Мажилиса Парламента Республики
Тито Уахапович             Казахстан (по согласованию);
Трошихин                 - депутат Мажилиса Парламента Республики
Михаил Васильевич          Казахстан (по согласованию);
Туткушев                 - депутат Сената Парламента Республики
Бексултан Серикпаевич      Казахстан (по согласованию);
Шамсутдинов              - вице-Министр юстиции Республики Казахстан.
Ринат Шарафутдинович
Комиссии выработать предложения по дальнейшему улучшению и совершенствованию механизма реализации Закона Z010246_ "О государственной адресной социальной помощи" и внести на рассмотрение заседания Правительства.
Функции рабочего органа комиссии возложить на Министерство труда и социальной защиты населения.
2. Для изучения хода реализации Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи" и оказания практической помощи местным исполнительным органам по назначению и выплате государственной адресной социальной помощи населению создать рабочие группы и направить их:
в Акмолинскую область:
Карагусову               -  Министра труда и социальной защиты
Гульжану Джанпеисовну       населения, руководителем;
Аубакирову               -  начальника отдела Министерства труда
Гульнару Максимовну         и социальной защиты населения;
Жакслыкову               -  начальника отдела Министерства финансов;
Нурию Хабибулловну
Туракельдиева            -  главного инспектора Отдела регионального
Болата Сбашевича            развития Канцелярии Премьер-Министра;
Калмакову                -  главного специалиста Департамента
Аймкуль Жусуповну           региональной социальной политики и
программ Министерства экономики и
торговли;
в Восточно-Казахстанскую область:
Жумагулова               -  главного инспектора Отдела регионального
Муратхана Бияхметовича      развития Канцелярии Премьер-Министра,
руководителем;
Горобченко               -  начальника управления Министерства труда
Надежду Маркеловну          и социальной защиты населения;
Палтуеву                 -  главного специалиста Департамента
Зайтуну Аркеновну           региональной социальной политики и
программ Министерства экономики и
торговли;
Сергазину                -  главного специалиста Департамента
Кульбарам Галифановну       финансирования госорганов Министерства
финансов;
в Западно-Казахстанскую область:
Утеулину                 -  вице-Министра труда и социальной защиты
Хафизу Мухтаровну           населения, руководителем;
Баймуханова              -  заместителя директора Департамента
Максата                     Министерства труда и социальной защиты
населения;
Жумабекова               -  главного инспектора Отдела регионального
Сагындыка Байзаковича       развития Канцелярии Премьер-Министра;
Жахина                   -  главного специалиста Департамента
Бекбола Армешовича          государственного бюджета Министерства
финансов;
Канышеву                 -  главного специалиста Департамента
Светлану Васильевну         региональной социальной политики и
программ Министерства экономики и
торговли;
в Карагандинскую область:
Джауханова               -  консультанта Экономического отдела
Камалбека Абдыхановича      Канцелярии Премьер-Министра,
руководителем;
Абжанова                 -  главного специалиста Департамента
Сакена Кайровича            региональной социальной политики и
программ Министерства экономики и
торговли;
Копбаеву                 -  начальника отдела Министерства труда и
Кумус Зикриновну            социальной защиты населения;
Тажибаеву                -  главного специалиста Департамента
Акшагуль Оразбаевну         финансирования госорганов Министерства
финансов;
в Кызылординскую область:
Магузумова               -  главного инспектора Отдела регионального
Ерана Кудусбековича         развития Канцелярии Премьер-Министра,
руководителем;
Кесикбаева               -  директора Департамента Министерства
Султангали Кабденовича      финансов;
Коппарова                -  главного специалиста Департамента
Дарына Кураловича           региональной социальной политики и
программ Министерства экономики и
торговли;
Токсеитову               -  заместителя директора Департамента
Гульнару Муслимовну         Министерства труда и социальной защиты
населения.
Рабочим группам по итогам работы представить в комиссию информацию о ходе реализации Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи".
Премьер-Министр

"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 26 наурыз N 19-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.25. N 1176 қаулысымен.
1. "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Қазақстан Республикасы Z010246_ Заңының іске асырылу барысын зерделеу үшін мына құрамда комиссия құрылсын:
Павлов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич           Министрінің орынбасары, төраға;
Қарағұсова                  - Қазақстан Республикасының
Гүлжан Жанпейісқызы           Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі, төрағаның
орынбасары;
Комиссия мүшелері:
Аймақов                    - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы          Экономика және сауда
вице-министрі;
Гольгерт                   - Қазақстан еркін кәсіподақтарының
Наталья Михайловна           конфедерациясы оқу-ресурс
орталығының директоры
(келісім бойынша);
Қалдығұлова                - Қазақстан Республикасының
Сәния Мұсақызы               Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша);
Коржова                    - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна            Қаржы вице-министрі;
Қожағалиев                 - Қазақстан Республикасының
Асқар Орынбасарұлы           Парламенті Сенатының депутаты
(келісім бойынша);
Молдажанов                 - Қазақстан кәсіподақтар
Ризахмет                     федерациясы төрағасының
Құрманғазыұлы                орынбасары (келісім бойынша);
Сыздықов                   - Қазақстан Республикасының
Тито Уақапұлы                Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша);
Трошихин                   - Қазақстан Республикасының
Михаил Васильевич            Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша);
Тұтқышев                   - Қазақстан Республикасының
Бексұлтан Серікбайұлы        Парламенті Сенатының депутаты
(келісім бойынша);
Шамсутдинов                - Қазақстан Республикасының
Ринат Шарафутдинович         Әділет вице-министрі.
Комиссия "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңды іске асыру тетігін одан әрі жақсарту мен жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Үкімет мәжілісінің қарауына енгізсін.
Комиссия жұмыс органының қызметі Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне жүктелсін.
2. "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының іске асырылу барысын зерделеу әрі халыққа мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау мен төлеу бойынша жергілікті атқарушы органдарға іс жүзінде көмек көрсету үшін жұмыс топтары құрылсын және олар мына облыстарға жіберілсін:
Ақмола облысына:
Қарағұсова               - Қазақстан Республикасының
Гүлжан Жанпейісқызы        Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі, жетекші;
Әубәкірова               - Еңбек және халықты әлеуметтік
Гүлнәр Мақсымқызы          қорғау министрлігінің бөлім
бастығы;
Жақсылықова              - Қаржы министрлігінің бөлім
Нұрия Қабиболлақызы        бастығы;
Төрекелдиев              - Премьер-Министр Кеңсесі
Болат Сыбашұлы             Аймақтық даму бөлімінің бас
инспекторы;
Қалмақова                - Экономика және сауда министрлігінің
Айымкүл Жүсіпқызы          Аймақтық әлеуметтік саясат және
бағдарламалар департаментінің бас
маманы;
Шығыс Қазақстан облысына:
Жұмағұлов                - Премьер-Министр Кеңсесі
Мұратхан Бияхметұлы        Аймақтық даму бөлімінің бас
инспекторы, жетекші;
Горобченко               - Еңбек және халықты әлеуметтік
Надежда Маркеловна         қорғау министрлігінің басқарма
бастығы;
Палтуева                 - Экономика және сауда
Зайтуна Аркеновна          министрлігінің Аймақтық
әлеуметтік саясат және бағдарламалар
департаментінің
бас маманы;
Серғазина                - Қаржы министрлігі Мемлекеттік
Күлбарам Ғалифанқызы       органдарды қаржыландыру
департаментінің бас маманы;
Батыс Қазақстан облысына:
Өтеулина                 - Еңбек және халықты әлеуметтік
Хафиза Мұқтарқызы          қорғау вице-министрі, жетекші;
Баймұханов               - Еңбек және халықты әлеуметтік
Мақсат                     қорғау министрлігі департаменті
директорының орынбасары;
Жұмабеков                - Премьер-Министр Кеңсесі
Сағындық Байзақұлы         Аймақтық даму бөлімінің бас
инспекторы;
Жахин                    - Қаржы министрлігі Мемлекеттік
Бекбол Әрмешұлы            бюджет департаментінің
бас маманы;
Қанышева                 - Экономика және сауда
Светлана Васильевна        министрлігінің Аймақтық
әлеуметтік саясат және
бағдарламалар департаментінің
бас маманы;
Қарағанды облысына:
Жауханов                 - Премьер-Министр Кеңсесі
Камалбек Әбдіханұлы        Экономика бөлімінің
консультанты, жетекші;
Әбжанов                  - Экономика және сауда
Сәкен Қайырұлы             министрлігінің Аймақтық
әлеуметтік саясат және
бағдарламалар департаментінің
бас маманы;
Көпбаева                 - Еңбек және халықты әлеуметтік
Күміс Зікіринқызы          қорғау министрлігінің бөлім
бастығы;
Тәжібаева                - Қаржы министрлігі Мемлекеттік
Ақшагүл Оразбайқызы        органдарды қаржыландыру
департаментінің бас маманы;
Қызылорда облысына:
Мағзұмов                 - Премьер-Министр Кеңсесі
Еран Құдысбекұлы           Аймақтық даму бөлімінің бас
инспекторы, жетекші;
Кесікбаев                - Қаржы министрлігінің
Сұлтанғали Қабденұлы       департамент директоры;
Көпбаров                 - Экономика және сауда
Дарын Құралұлы             министрлігінің Аймақтық
әлеуметтік саясат және
бағдарламалар департаментінің
бас маманы;
Тоқсейітова              - Еңбек және халықты әлеуметтік
Гүлнәр Мүсілімқызы         қорғау министрлігі департамент
директорының орынбасары;
Жұмыс топтары комиссияға жұмыс қорытындылары бойынша "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының іске асырылу барысы туралы ақпарат табыс етсін.
Премьер-Министр