О Перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во втором квартале 2002 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 апреля 2002 года N 21-р
1. Утвердить прилагаемый Перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во втором квартале 2002 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 апреля 2002 года N 21-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан
во II квартале 2002 года
___________________________________________________________________________
Дата   !  Наименование вопроса    !   Ответственные   ! Докладчики
!                          !   за подготовку   !
___________________________________________________________________________
1     !            2             !         3         !       4
___________________________________________________________________________
23 апреля   Об итогах социально-           Министерство     Есенбаев М.Т.
экономического развития        экономики и
Республики Казахстан           торговли
за I квартал 2002 года
23 апреля   Об итогах исполнения           Министерство     Келимбетов К.Н.
государственного бюджета       финансов
за I квартал 2002 года
23 апреля   О состоянии и мерах по         Агентство по     Турлыханов Д.Б.
дальнейшему развитию           туризму и
массового спорта и спорта      спорту
высших достижений в
Республике Казахстан
7 мая       О проекте Государственной      Министерство     Есимов А.С.
агропродовольственной          сельского
программы на 2003-2005         хозяйства
годы
7 мая       О рассмотрении годового        Министерство     Келимбетов К.Н.
отчета Правительства           финансов
Республики Казахстан об
исполнении республикан-
ского бюджета за 2001 год
7 мая       О некоторых вопросах           Министерство     Ким Г.В.
государственной регистрации    юстиции
нормативных правовых
актов центральных и местных
государственных органов
4 июня      О порядке использования        Министерство     Алтынбаев М.К.
средств, полученных от         обороны
реализации военного
имущества на нужды
Вооруженных Сил
4 июня      О совершенствовании тарифной   Агентство по     Досаев Е.А.
политики на 2002-2004 годы     регулированию
естественных
монополий,
защите
конкуренции и
поддержке
малого бизнеса
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы екінші тоқсандағы мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 1 сәуір N 21-ө
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы
екінші тоқсандағы мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақтылы дайындалуын және
енгізілуін қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2002 жылғы 1 сәуірдегі
N 21-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы
ІІ тоқсандағы мәжілістерінде қаралатын мәселелердің
Тізбесі
________________________________________________________________________
Күні     !      Мәселенің атауы           ! Дайындалуына ! Баяндамашылар
!                                !  жауаптылар  !
________________________________________________________________________
1                   2                        3              4
________________________________________________________________________
23 сәуір  Қазақстан Республикасының        Экономика      М.Т.Есенбаев
2002 жылғы І тоқсандағы әлеу.    және сауда
меттік-экономикалық дамуының     министрлігі
қорытындылары туралы
________________________________________________________________________
23 сәуір  Мемлекеттік бюджеттің            Қаржы          Қ.Н.Келімбетов
2002 жылғы І тоқсанда орында.    министрлігі
луының қорытындылары туралы
________________________________________________________________________
23 сәуір  Қазақстан Республикасындағы     Туризм және     Д.Б.Тұрлыханов
бұқаралық спорт пен жоғары      спорт жөніндегі
жетістіктер спортының жай-күйі  агенттік
және оларды одан әрі дамыту
жөніндегі шаралар туралы
________________________________________________________________________
7 мамыр   2003-2005 жылдарға арналған     Ауыл            А.С.Есімов
агроазық-түліктік мемлекеттік   шаруашылығы
бағдарламаның жобасы туралы     министрлігі
________________________________________________________________________
7 мамыр   Қазақстан Республикасы          Қаржы           Қ.Н.Келімбетов
Үкіметінің 2001 жылғы рес.      министрлігі
публикалық бюджеттің атқарылуы
туралы жылдық есебін қарау
туралы
________________________________________________________________________
7 мамыр   Орталық және жергілікті мем.    Әділет          Г.В.Ким
лекеттік органдардың норматив.  министрлігі
тік құқықтық кесімдерін
мемлекеттік тіркеудің кейбір
мәселелері туралы
________________________________________________________________________
4 маусым  Әскери мүлікті сатудан          Қорғаныс        М.Қ.Алтынбаев
алынған қаражатты Қарулы        министрлігі
Күштердің мұқтаждарына
пайдаланудың тәртібі туралы
________________________________________________________________________
4 маусым  2002-2004 жылдарға арналған     Табиғи моно.    Е.А.Досаев
тариф саясатын жетілдіру        полияларды
туралы                          реттеу,
бәсекелестікті
қорғау және
шағын бизнесті
қолдау жөніндегі
агенттік
________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.